Kawaii Legend: Conquest of Magic RPG Anime Games v2.0.9 (Mod Apk)

Kawaii Legend: Conquest of Magic RPG Anime Games v2.0.9 (Mod Apk)


Kawaii Efsanesi: Sihrin Fethi RPG Anime Oyunları

Kawaii Legend: Conquest of Magic RPG Anime Games v2.0.9 (Mod Apk) “Kawaii Efsanesi: Sihirli RPG Anime Oyunlarının Fethi”ne hoş geldiniz. Kawai Anime Game, bir Japon liseli kız rolünü oynayacağınız 2020’nin en yeni aksiyon RPG oyunudur. Süper bir kız ol ve büyü okulunda öğrendiğin dövüş becerilerini zombileri ve iblisleri yenmek için göster. Kawai anime dövüş oyunu, size anime ninja kılıç dövüşünün ve kızlar için çevrimdışı anime oyunlarının tüm eğlencesini veren en son D&D tarzı RPG aksiyon oyunudur. Dünya kaos içinde ve liseli kızlar tehlikede. Süper kahraman anime kızı, kötülüğe karşı savaşmak ve şehri fantezi JRPG’de kurtarmak için dışarı çıktı. Efsanelerin zamanı, kayıp ve kavga zamanı. Sadece gerçek anime ninja savaşçısı, açık dünya aksiyon JRPG’sinde zulümle yüzleşebilir ve karanlıkta ağlayan kurbanları kurtarabilir. Bu D&D tarzı RPG anime dövüş oyunları 2020’de durdurulamaz arcade dövüşü çatışmasını yaşayın.

Aralarında tsundere, kuudere, yandere ve birçok süper kız anime sokak dövüşçüsü de dahil olmak üzere tüm anime karakterlerini sunan lisedeki kızlar için bir senpai ol. Kawaii efsane anime Chronicle, en sevdiğiniz anime karakterini anime ninja savaşçı kostümleri ile giydireceğiniz büyülü anime oyunudur. Süper kahraman anime ninja savaşçısı, kötü kız kardeşini yenme, destansı patronlara ve zindan tarayıcısına karşı savaşma görevinde. Bu destansı kılıç dövüşü oyununda kötü kız kardeşine ve onun zindan paletli iblisine merhamet gösterme. Yandere, kötü iblis yedi ölümcül günahının tamamını ödemek zorunda. Bu, krallığınızı fethetmenin ve anime zindan paletli dövüş oyunlarında tüm efsanevi büyülü güçlerinizi, anime ruhani güçlerinizi ve kötü zombilere karşı süper güçlerinizi göstermenin zamanıdır. En son açık dünya macera anime oyununu indirin ve anime lise kız simülatör oyununda sevimli anime prenses hayatının tadını çıkarın.

“Kawaii Legend: Conquest of Magic RPG Anime Games”, kawaii anime karakterlerini ve anime hikaye oyunlarını seven herkes için tasarlanmış D&D tarzı JRPG anime oyunudur. Bu anime büyülü dövüş oyunu yedi ölümcül günahtan, Light in Chaos, Dead Target, Manga Clash ve daha birçok anime aksiyon oyunundan esinlenmiştir.

Özellikler:
Japon lise ortamı
Sevimli anime prenses karakteri
Supergirl ninja savaşçı kostümleri
Tehlikeli bir zindan tarayıcısı, çağrılar ve canavarlarla birçok destansı dövüş
Zombilere karşı hayatta kalma atış oyunu
3D grafikler, Çarpıcı fantezi dünyası
Anime çevrimdışı RPG aksiyon oyunu
Birçok zorlu seviye

“Anime Kawaii Efsanesi: Sihirli RPG Anime Oyunlarının Fethi”ni değerlendirin ve inceleyin, geri bildirimde bulunun, böylece kullanıcı deneyimlerini iyileştirmeye devam edeceğiz. Başkalarıyla paylaşın!
Kawaii Efsanesi: Sihrin Fethi RPG Anime Oyunları
Kawaii Efsanesi: Sihrin Fethi RPG Anime Oyunları


Kawaii Efsanesi: Sihrin Fethi RPG Anime Oyunları
Kawaii Efsanesi: Sihrin Fethi RPG Anime Oyunları

Kawaii Efsanesi: Sihrin Fethi RPG Anime Oyunları
Kawaii Efsanesi: Sihrin Fethi RPG Anime Oyunları

MOD:
1. DUMB DÜŞMAN
2. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Kawaii Legend: Conquest of Magic RPG Anime v2.0.9 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Kawaii Legend: Conquest of Magic RPG Anime v2.0.9 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.