KoA : Platformer Arcade Games v1.6.0 (Mod Apk)


KoA : Platform Arcade Oyunları

KoA : Platform Arcade Games v1.6.0 (Mod Apk)

Arcadia 2d piksel sanatı krallığına, fantezi retro platform aksiyon arcade oyunlarına hoş geldiniz. Kötü adam büyücü ve iblis şövalye bıçaklarını bir patronla savaşmak için bir macerada kazanmak için destansı destansı bir savaşla efsanevi bir savaşçıyla kaleleri ve zindanı keşfedin. Hiç umutları yoktu ve görünüşe göre her şey mahvolacaktı ama şövalye dövüşü savaşçı ustası ortaya çıktı! Zorlukları sever misin? Evet ise, retro arcade aksiyon platform zindanında kinght, macera, patron dövüşü ile yeni favori oyun buldunuz.

Efsanevi macera savaşçısı Sam, bir macera şövalyesi fantezisi, kaleleri ve zindanları keşfetmeye ve savaşmaya başlar. Platformda birçok patron dövüşü sizi bekliyor, arcadia’nın 2d piksel sanat krallığıyla savaşın ve keşfedin. Kötü adamı yenmek için destansı görev kolay bir görev değil. İblisler şövalye ve büyücü, zindanın her köşesinde pusuya yatmış durumda. Bu retro aksiyon platform atari oyunları için sadece efsanevi savaşçı bıçakları hazırlanmıştır. Kötü büyücüye karşı bir patron dövüşünde savaş için fantastik gücü kullanın.

Retro oyunlarda 2d piksel sanatı veya aksiyon platform oyunlarında sırlarla, görevlerle ve ganimetlerle dolu engin seviyeleri keşfet zindan arıyorsanız, Kingdom of Arcadia tam size göre. Bu dövüş oyunu, platform hayranları ve arcade aksiyon macera oyunları hayranları için yapılmıştır. Sen efsanevi bir macera kahraman şövalyesisin ve arcade aksiyon zindan 2d oyununda retro bir platform atlaması gibi hareket ediyorsun. Patron dövüşüyle ​​savaş çok zor ama sen kalelerdeki canavar şövalyesin.

Savaşçınızı yükseltin, silahlar satın alın, şövalyeniz için daha iyi zırhlar ve yeni fırlatma silahları satın alın. Sam’in kahramanca 2 boyutlu keşif platformu için en iyisine ihtiyacı var ve patron bir macerayla savaşıyor. 80-90’ların bir platform retro arcade makinesini oynamanın büyüsünü hissedin ve en saf retro oyun tarzında bu destansı aksiyon macera platform arcade oyunlarında o çocuk tekrar platforma atlarken keyfini çıkarın.

Bir balonda uçun, savaşçı şövalyenizle bir sarmaşıktan diğerine atlayın, en saf retro aksiyon platform oyunu 2d tarzında maden vagonlarına binin. Sıvı hareketi. Bu kahramanca bir macerada platform oyunu, patron dövüşü, beceri kombinasyonları ve daha fazlasını atlayın. Canlı ve renkli sanat, el yapımı animasyon, takdir edilmesi kolay bir arcade dünyası.

Gizemli kaleler ve efsanevi zindan platform oyunu, karanlık kötü büyücü savaşçımızı tekrar tehdit ediyor. Bu korkunç kötü adamı yenmek için Sam, kahraman kılıç platformunun yardımına tekrar güvenecek. Bıçakların kilidini açmak için para toplayın ve dövüş 2d aksiyon macera oyunlarında mutlak bir şövalye olmak için inanılmaz yetenekler elde edin! Zindanı keşfedin ve görevleri tamamlayın, macera aksiyon retro 2d arcade oyunlarında bir patronu öldürün.

Özellikler:
– Retro piksel sanatı 2d.
– Epik aksiyon platform atari oyunları.
– Sizin için bir macera platformu olan 20 seviyeyi keşfedin.
– Zindan ve kalelerde keşif yapmak için 20 sır.
– 1 fantezi epik şövalye savaşçı dövüş bıçağı. SEN!
– Büyücü kötü adam, iblis şövalyesi ve daha fazla dövüş ile 5 patron dövüşü.
– Kahramanca bir zorluk platform aksiyon macera oyunları.

Bu 2d aksiyon macera oyunlarının keyfini çıkarın ve bir patron dövüş bıçaklarıyla savaşın. Kötü büyücü ve iblislerin zindan kalelerinde şövalye olduğu bu retro fantezi platform oyunu. Sırlarla dolu seviyeleri keşfedin. Şövalyeleri, kara büyücüleri, büyü kullanarak çeşitli yaratıkları kırın. Bir patron dövüşü ve kötü büyücü iblisleri ile savaş oyununda savaşmaya hazır mısınız? Bir platform aksiyon macera oyunlarında destansı bir şövalyesiniz. Tehlikeli zindanlarda hayatta kalabilir ve efsanevi hazineye ulaşabilir misin?

Geleceğin şövalye savaşçısını ve zırhını giyin, bir kılıç ve diğer yıkıcı silahları alın ve düşmanları ve bir patron dövüş büyücü kötü adamını ortadan kaldırmak için zindan kalelerine gidin. Çok kolay, platform 2d aksiyon macera oyunlarında klasik retro arcade tarzında yaptık. Zindan platform kalesinde fantezi oyunu.

Arcadia Krallığı 2d piksel sanatıdır, fantezi retro platform arcade 2d aksiyon macera oyunları şövalye bıçakları, geliştirme tutkusuyla bağımsız bir video oyunu stüdyosu tarafından yaratılan bir patronla savaşır.

KoA : Platform Arcade Oyunları
KoA : Platform Arcade Oyunları


KoA : Platform Arcade Oyunları
KoA : Platform Arcade Oyunları

KoA : Platform Arcade Oyunları
KoA : Platform Arcade Oyunları

Mod özellikleri:
Yeterince altın giderek daha fazla kullanılıyor.

İNDİRMEK:

KoA : Platform Arcade Games v1.6.0 (Mod Apk) – MEGA TR

KoA : Platform Arcade Games v1.6.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –