Last Day on Earth: Survival v1.19.4 (Mod Apk Money)


Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma

Last Day on Earth: Survival v1.19.4 (Mod Apk Money) Last Day on Earth, tüm hayatta kalanların tek bir hedef tarafından yönlendirildiği bir zombi hayatta kalma oyunudur: Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın. Dostluğa, sevgiye ve şefkate yer kalmadı. Kıyamet geldiğinde sadece kendine ve silahına güvenebilirsin.

Hayatta kalanlar için talimatlar:

SAKİN TUTUN VE İŞ YAPIN!
Becerilerinizi geliştirin ve zombi yürüyüşçülerine ve diğer oyunculara karşı daha ölümcül silahlar üretin. Kafalarını patlat!

BİR SIĞINAK İNŞA ET!
Hayatınızı ve eşyalarınızı yürüyen ölü saldırılardan ve diğer hayatta kalanlardan korumak için güçlü bir temel oluşturun. Esir almak ve sizden çaldıklarına pişman olmalarını sağlamak için tuzaklar kurun ve yerleştirin.

HER YERDE DÜŞMAN!
Kaynaklarınızı çalmak isteyen zombilere ve diğer oyunculara karşı tek başınasınız. Bu acımasız kıyamet sonrası dünyaya hükmedin ve kontrol edin. Avla yada avlan.

HAYATTA KALMA ARACINIZI SEÇİN!
Kişisel zombi hayatta kalma aracınızı oluşturmak için birçok faydalı şey bulabilirsiniz. Yürüyen ölü ordular ve kıyamet sonrası manzaralar arasında bir Chopper’a binme şansını kaçırmayın.

ZORLUKLARIN ÜSTESİNDEN GELMEK!
Vahşi hayvanlar, açlık, susuzluk ve soğuk sizi yürüyen ölü bir ordudan daha hızlı öldürebilir. Hayvanları avlayın ve bir kamp ateşi üzerinde yemek hazırlayın, yağmur tutucu ile su toplayın ve malzemelerini almak için diğer oyuncuları öldürün. Gerçek hayatta kalma ruhunu hissedin!

YENİ BÖLGELERİ KEŞFEDİN!
En değerli kaynakları bulmak ve almak için terk edilmiş askeri sığınakları ve hayatta kalanların üslerini arayın. Hayatta kalma araçları üretin ve terk edilmiş şehir kalıntılarına bir gezi yapın. Uzak bölgelere seyahat edebilir ve istediğiniz yere barınak yapabilirsiniz.

BİR KLANA KATILIN!
Daha fazla güç, daha fazla fırsat ve daha fazla şans, bugün ölmeyeceksin ama başka biri. Klanınızla bölge talep edin ve başkalarının sizin için çalışmasını sağlayın.

DİĞER OYUNCULARLA İLETİŞİM KURUN!
Sohbeti kullanın, bilgi, yürüyen ölü ordularıyla dolu bu dünyada ikinci en önemli kaynaktır.

2027’de bilinmeyen bir zombi enfeksiyonu salgını dünya nüfusunun çoğunu yok etti. Hayat insanlardan uzaklaşıyordu ama salgın onları doyumsuz yürüyen ölü ordularına dönüştürüyordu. Yalnız kalın veya müttefiklerle takım kurun – kaosla dolu dünyada yolunuzu seçen sizsiniz. Hayatta kalmak için yapabileceğiniz her yolu kullanın.

Gerçek zombi kıyametine hoş geldiniz! Dünyadaki Son Gün’de her kararınız önemlidir, her hatanız ölümcül olabilir. Başarısız olursan, her şeye yeniden başlaman gerekecek. Doğa sizi bir zombi ya da başka bir oyuncu kadar çabuk bitirmeye çalışacak. Müttefik seçerken dikkatli olun. Bugün partnerin seni ölümden kurtardı ve yarın bir kutu fasulye için seni arkadan vurabilirler.

Bugün yeni bir ücretsiz zombi hayatta kalma oyunu olan Last Day on Earth’ü indirin ve keyfini çıkarın!

Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma
Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma


Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma
Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma

Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma
Dünyadaki Son Gün: Hayatta Kalma

MOD:

– Öğe Çoğaltması (Daha fazlasını elde etmek için Öğeyi Böl)
– Ücretsiz Üretim (Gerekli öğeler olmadan zanaat)
– Ücretsiz Bina (Gerekli öğeler olmadan inşa edin)
– Bina Gereksinimi Yok
– Ücretsiz Yükseltme (Gerekli öğeler olmadan yükseltme)
– Sonsuz Silah Dayanıklılığı
– Sonsuz Zırh Dayanıklılığı
– Sınırsız Beceri Puanı (Artırmak için beceriyi kullanın)
– Haritada Yeni Hızlı seyahat
– Yeni Yürürken enerjiniz boşa gitmez
– Yuvada sonsuz olmayan ilk yardım çantaları

Not:

Oyuna başladıktan sonra siyah bir ekranınız varsa:

– Ayarlarda oyunu tamamen durdurun ve yeniden başlayın!

İNDİR: (APK + OBB)

Last Day on Earth: Survival v1.19.4 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Last Day on Earth: Survival v1.19.4 (Mod Apk Money) – ZIPPYSHARE

– Sponsorlu Bağlantılar –