Little Singham v5.12.367 (Mod Apk Money)

Little Singham v5.12.367 (Mod Apk Money) Little Singham v5.12.367 (Mod Apk Money) Little Singham v5.12.367 (Mod Apk Money)

Little Singham v5.12.367 (Mod Apk Money)


Küçük Singham

Little Singham v5.12.367 Hileli Mod Apk Güçlü, zeki ve akıllıdır. Hindistan’ın en genç Süper Polisi ve Mirchi Nagar’ın koruyucusu. O Küçük Singham.

Shaitan Shambala, Kallu ve Ballu’nun yardımıyla Hapishaneden çıktı ve Mirchi Nagar’dan çıkmak istiyor. Shambala’nın kaçmasını engelleme arayışında Küçük Singham’a katılın. Kovalamaca başlasın!

Mirchi Nagar sokaklarında koşun ve toplayabildiğiniz kadar çok para toplayın. Beton borulardan kaydırın. Gelen arabaların ve barikatların üzerinden atlayın. Kallu ve Ballu’nun erişemeyeceği yerlerde mücadele edin ve Shambala’yı ele geçirme arayışınıza geri dönün. Yakındaki tüm paraları toplamak için kaçarken Mıknatısları yakalayın. Kurşun Geçirmez Ceketi alın ve engellerin üzerinden geçin. Power Boots hızınızı artırır ve Little Singham’ın Shambala ile arasındaki mesafeyi daraltmasına yardımcı olur. Yolda Roketleri yakalamayı unutmayın. Kolay para toplamanıza yardımcı olurlar. Madeni paralar, Güçlendirmelerinizi daha uzun süre dayanacak şekilde yükseltmek için kullanılabilir.

Günlük zorluklara katılın ve ekstra ödüller kazanın. XP çarpanınızı artırmak için çeşitli görevleri üstlenin ve tamamlayın. Singham Jetonlarını kaçarken toplayın ve gerektiğinde canlandırmak için kullanın. Facebook arkadaşlarınızla bağlanın ve oynayın ve yüksek puanınızı geçmeleri için onlara meydan okuyun.

Mirchi Nagar’ın süper yıldızının “Heropanti”sini keşfetmek için Küçük Singham’ı oynayın.
• Canlı Mirchi Nagar’ı KEŞFEDİN
• engellerin üzerinden DODGE, ZIPLA ve KAYDIR
• Paraları toplayın, Ödüller toplayın ve Görevleri tamamlayın
• Ekstra Ödüller kazanmak için Günlük Mücadeleyi kabul edin
• EN YÜKSEK PUAN ve heyecan verici güçlendirmeler kullanarak arkadaşlarınızı yenin

– Oyun ayrıca tablet cihazlar için optimize edilmiştir.

– Bu oyunu indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir. Ancak bazı oyun öğeleri oyun içinde gerçek parayla satın alınabilir. Uygulama içi satın alımları mağazanızın ayarlarında kısıtlayabilirsiniz.

* *İzinler:
1. READ_EXTERNAL_STORAGE ve WRITE_EXTERNAL_STORAGE
Bu izin, oyun sırasında reklam içeriğini önbelleğe almak ve okumak için gereklidir.

2. ACCESS_COARSE_LOCATION
Bölge bazlı teklifler için konumunuzu belirlemek.

3. RECORD_AUDIO
Bu, çevrimdışı TV izleme verilerini analiz etmek ve medya hedefli reklamlar sunmak için gereklidir. Bu iznin verilmesi isteğe bağlıdır. Bu hedeflemeden çıkmak isterseniz, lütfen şu bağlantıyı ziyaret edin: http://www.zapr.in/privacy/
Küçük Singham
Küçük Singham


Küçük Singham
Küçük Singham

Küçük Singham
Küçük Singham

MOD APK’sı:
sınırsız para
Ücretsiz alışveriş

İNDİRMEK:

Little Singham v5.12.367 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Little Singham v5.12.367 (Mod Apk Money) – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.