LOST in Blue (Global) v1.103.2 (Mod Apk)


Mavi Kayıp (Küresel)

LOST in Blue (Global) v1.103.2 (Mod Apk) Bir uçak kazasından sağ çıktıktan sonra, bu garip adanın unsurlarına dayanacak silahlar ve aletler yapmak, tesisler ve evler inşa etmek için kaynaklar toplamalısınız. Ateşli yanardağlar, dondurucu buzullar vb. gibi çeşitli doğal ortamlarda ve mutant zombiler, milisler, vahşi yaratıklar vb. gibi zorlu engellerle savaşın. Kendinizi eve götürmek için elinizden gelen her şeyi yapın.

Oyun özellikleri:
-ÇOK OYUNCULU
Bu gizemli ıssız adada hayatta kalmak için dünyanın dört bir yanından oyuncularla arkadaşlıklar kurmalı ve sınırlı kaynakları toplamalısın.

-KARAKTER GELİŞİMİ
Hayatta kalmak ve tabiat ananın sunduğu heyecanı sonuna kadar yaşamak için karakterinizi yükseltin.

-EŞSİZ BİR ADA
Bu oyunun PVE kısmı diğerlerinden farklı. Plajlar, tropik yağmur ormanları, bataklıklar ve volkanlar gibi doğal manzaralarda hayatta kalın ve keşfedin. Aynı zamanda, 1980’lerden kalma bir keşif gemisi, birçok gizli araştırma laboratuvarı, antik yeraltı kalıntıları ve ölümcül terk edilmiş tapınaklar gibi insan yapımı engellerle mücadele ediyorsunuz.

– YAPMAYI VE YAPMAYI ÖĞRENİN
Malzemeleri topla ve kendi kampını inşa etmek için kullan! Çeşitli alet ve silahlar üretmeyi öğrenin. Hayatta kalmak için onlara ihtiyacın olacak! Duyusal kule, ok kulesi vb. gibi savunma tesisleri ve tohum ekip yiyecek yetiştirdiğiniz sebze yamaları gibi hayatta kalma tesisleri veya avcılık veya toplayıcılık için aletler yaptığınız tezgahlar ile kendi benzersiz kampınızı kurun!

-PVP VEYA PVE
Seçim senin! İster savaş, ister diğer oyuncularla çalış!

– HEYECAN VERİCİ MACERALARA DEVAM
Bu oyun, oyunculara ıssız bir adada hayatta kalmanın nihai deneyimini sağlamak için geliştirildi. PVE ve PVP öğeleri, başka hiçbir oyunda asla bulamayacağınız bir şey!

Bu adada hayatta kalabilir ve kendini eve götürebilir misin?
Mavi Kayıp (Küresel)
Mavi Kayıp (Küresel)


Mavi Kayıp (Küresel)
Mavi Kayıp (Küresel)

Mavi Kayıp (Küresel)
Mavi Kayıp (Küresel)

MOD:

Hareket Hızı >| 0 – 1000 |<

İNDİRMEK:

LOST in Blue (Global) v1.103.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

LOST in Blue (Global) v1.103.2 (Mod Apk) – MEGA TR

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.