Martial Art Cage Battle King: MMA Fighting v1.3.5 (Mod Apk)

Martial Art Cage Battle King: MMA Fighting v1.3.5 (Mod Apk)


Dövüş Sanatı Kafes Savaş Kralı: MMA Dövüşü

Martial Art Cage Battle King: MMA Fighting v1.3.5 (Mod Apk) Hazır olun ve zilin çalmasını bekleyin, kalabalık bağırıyor ve dünyanın dört bir yanından Taylandlı boks boksu tutkunları, dünya boks şampiyonlarına karşı mücadelenizi bekliyor. Güçlü dövüş rakiplerine karşı savaşın, onları kazanın ve ilerlemenizin yeni sıralarının kilidini açmak için puan kazanın. Kazanan her maç için puan alan yeni vuruşlar ve MMA dövüş stilleri ile gücünüzü, hızınızı ve isabetliliğinizi yükseltin. El ele dövüşü kazanmanın anahtarı çabukluktur. Dövüş sanatı kafes savaş kralı ve MMA dövüş oyunları oyununu oynayın ve yumruklarınız ve tekmelerinizle yüz yüze, silahsız nasıl savaşacağınızı öğrenin, düşman tekmelerini ve yumruklarını engellemek için kendinizi inanılmaz bir beceriyle nasıl kullanacağınızı da dövüş sanatlarının önemli bir parçasıdır. Elinizdeki gerçek boks deneyimi, jab, kanca ve aparkatı doğal ve eğlenceli hissettirir. Bangkok, las vegas, Londra, Montreal ve Washington’dan 30’dan fazla kemik kıran boksöre karşı teke tek gidin. Hızlı refleksler ve akıllı hareketler kullanın, vahşi yumruklar ve kombolar yapın, tüm rakipleri yenin ve boks ringinin kralı olun. Dövüş sanatları, bir yarışmacının boğuşma, tekme atma, yumruk atma ve savunmayı içerebilecek çeşitli becerilere sahip olmasını gerektiren bir MMA dövüş sporudur.

Bu dövüş sanatları oyunu size çeşitli karate, Jui Jitsu, muay Thai, güreş, judo, boks, aikido ve size çok çeşitli beceriler ve geniş kapsamlı dövüş dersleri verecek diğer sanat formlarını öğretecek. Hızlı hareketlerin inanılmaz çeşitleri, bir dövüşte çeşitli durumlarda gerçekçi olabilir, bu oyun sizi bu pozisyonlarla tanıştırır ve doğru uygulama ve tekniği öğrenmenizi sağlar. Nihai dövüş sanatı kafes savaş kralı ve MMA dövüş oyunları heyecan verici bir dövüş aksiyon oyunudur, dövüş sanatları dövüş kaplan ve dünya kung fu kral oyununun, dövüş animasyonlarının, özel 3d efektlerin, heyecan verici seslerin ve gerçek dövüşün tadını çıkarmak için maceralar 3d dövüş oyunudur. dövüş stilleri Bir dövüş sanatı kafes savaş kralı ve MMA dövüş oyunları oyununda, rakibe karşı her galibiyet için puan kazanın, güçlü rakiplere karşı savaşın ve en üst düzey sıralamayı elde etmek için dövüş sanatları ve karate dövüş becerilerinizi yükseltin. Kung fu karate rakiplerine karşı güçlü kral savaşçı olarak yeteneklerinizi kanıtlayın. Rakipleriniz tekvando, muay Thai, kung fu, boks ve diğerleri dahil olmak üzere çeşitli dövüş stilleri kullanıyor, kung fu karate kaplan pençe stilinin gücüyle tüm rakiplerin üstesinden gelmek için üst düzey dövüş becerilerinizi gösteriyor.

Bir dünya dövüş şampiyonları ve boks pro-2020 oyununda, dünyanın her yerinden efsanevi bir dövüş sanatı savaş dövüşçüsü seçebilir ve dövüş kafesine adım atabilirsiniz. Dövüş sanatı savaş rakiplerinizi yenmek için en iyi vuruşlarınızı deneyin. Rakiplerinizi ringde alt etmek için yumruk atma, tekme atma, blok yapma ve süper tekmeler gibi tüm oyun becerilerinizi kullanın. Özel ve çarpıcı dövüş sanatları gerçekleştirir. Farklı üzüntüleri ve becerileri ile diğer olağanüstü kahramanlarla savaşın. Bu aksiyon dolu oyunda kung fu savaşçılarına ve güreş süper yıldızlarına karşı savaş gibi dünyanın aşırı kung fu savaşçısı olalım. Dövüş sanatı kafes savaş kralı ve MMA dövüş oyunları profesyonel oyunu, hayranlara adrenalin pompalayan bir karate dövüşü ve boks aksiyonu dünyası sunuyor.

Dövüş Sanatı Kafes Savaş Kralı ve Mma Dövüş Oyunları Özellikleri:

• En zorlu dövüş sanatları savaşçılarına karşı savaşın ve dünya şampiyonu olun
• Dövüş turnuvasında dünya çapında profesyonel boksörler
• Dünyanın en iyi aksiyon dolu muay Thai boks boks oyunu
• Profesyonel dövüş teknikleriyle farklı karate ve kickboks rakipleriyle yüzleşin
• Fanatik ağır siklet şampiyonları, muay Thai boksörünüze karşı savaşır
• Bir sonraki turnuvanın kilidini açmak için dövüş maçları kazanın ve ödül puanları alın
• Arka plan müziği ve ses efektleri, tag team karate ringinde enerjinizi artıracak
• Dünya turnuvasında efsanevi savaşçıları yenerek seviye atla
• Superstar’ın muay Thai boks boks şampiyonu turnuvası
• 3d animasyonlar ve gerçekçi kalitede ses kanınızı ısıtır
Dövüş Sanatı Kafes Savaş Kralı: MMA Dövüş Oyunları
Dövüş Sanatı Kafes Savaş Kralı: MMA Dövüş Oyunları


Dövüş Sanatı Kafes Savaş Kralı: MMA Dövüş Oyunları
Dövüş Sanatı Kafes Savaş Kralı: MMA Dövüş Oyunları

Dövüş Sanatı Kafes Savaş Kralı: MMA Dövüş Oyunları
Dövüş Sanatı Kafes Savaş Kralı: MMA Dövüş Oyunları

MOD APK Özellikleri:
1. SINIRSIZ ALTIN
2. KİLİTSİZ SAVAŞ MODU
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Martial Art Cage Battle King: MMA Fighting v1.3.5 (Mod Apk) – YÜKLEME

Martial Art Cage Battle King: MMA Fighting v1.3.5 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.