Mass For The Dead Chinese v1.35.103 (Mod Apk)

Mass For The Dead Chinese v1.35.103 (Mod Apk) Mass For The Dead Chinese v1.35.103 (Mod Apk) Mass For The Dead Chinese v1.35.103 (Mod Apk)

Mass For The Dead Chinese v1.35.103 (Mod Apk)


Ölü Çinliler İçin Ayin

Mass For The Dead Chinese v1.35.103 (Mod Apk) ▼Yeni orijinal arsa
“OVERLORD” animasyonu tarafından yetkilendirilmiştir ve oyuncuların orijinal animasyon planının ötesinde yeni bir hikaye deneyimi yaşayabilmeleri için yeni orijinal arsayı denetlemek için “OVERLORD” “Maruyama くがね”nin orijinal romancısını özel olarak davet etmiştir. Hikayenin arka planı, meşgul bir satış elemanı olan “Suzuki Satoru”nun hikayesini anlatıyor. Çarpıcı çevrimiçi oyun “YGGDRASIL”de, operasyonların bittiği gün, geçmişi hatırlamak için loncada yalnız kaldı. Ama oyun bittiğinde, çıkış yapamayacağımı fark ettim. Gözlerimin önündeki manzara, Nazarick’in çökmüş yeraltı mezarı ve tüm muhafızların cesetleriydi. Bu çökmüş dünyada oyuncular zorlu görevlere meydan okuyacak ve iskelete dönüşen sihirli ilahi “uçan sincap” ile sürekli büyüyen macerayı deneyimleyecekler.

▼Stratejik sıra tabanlı komuta edilen savaşlarla dolu
“ÖLÜLER İÇİN KİTLE” klasik Japon tarzı RPG sıra tabanlı savaş oyununu benimser, nitelik kısıtlamasını kullanır ve savaş durumuna göre saldırı seviyelerine göre beceri ve derinlik kullanır.
Birlikte savaşmak için 4 kişiye kadar destekleyin, gelin ve ortaklarınızla güçlü düşmanlara meydan okuyun!

▼Karakterlere özel arsanın kilidini açmak için artan yakınlık
Karakterlerle etkileşim kurarak ve birlikte oynayarak karakterlerle olan yakınlığınızı artırabilirsiniz. Samimiyet belli bir seviyeye ulaştığında, özel karakter kurgusunun kilidini açarak oyuncuların bilmediğiniz “Nazarick Yeraltı Mezarı”nı deneyimlemelerini sağlayabilirsiniz.
※Tüm karakterlerin yakınlığı ve özel karakter çizimleri yoktur.

▼Süper lüks seslendirme sanatçıları dizisi
Hino Tsu / Hara Yumi / Uesaka Misato / Kato Hidemi / Uchiyama Yumi / Kato Masayuki / Miyake Kenta / Chiba Shigeru / Igarashi Hiromi / Komatsu Mikako / Numakura Aimi / Seto Asami / Sakura Ayane / Higashiyama Kei / Kusumi Naomi/ Amemiya Tian/ Ishii Kosuke / Yasano Nozino/ Aisaka Ryota/ Inaba Misaki/ Koyasu Takeshi/ Shirakuma Hiroki/ Yuki Bi/ Yusa Koji/ Kokimizu/ Saitou Kimiko/ Hanamori Yuzuri/ Ibara Nobuya/ / Ishigami Shizuka / Tomita Misou / Watanabe Akino / Takano Marika / M・A O / Kotsu Kazuyuki / Hanae Natsuki / Tamura Mushin / Takeuchi Ryota / Asaka Junpei / Sakurai Tosuru / Miyano Mamoru
(Sırada değil)

▼Resmi bilgiler
Resmi web sitesi: https://mftd.wayi.com.tw/pre
Resmi hayran sayfası: https://www.facebook.com/Massforthedeadwayi

【İpuçları】
※Bu oyunun planı şiddetli bir arsa içerir ve oyun yazılımı sınıflandırma yönetimi yöntemine göre ek 15 seviye olarak sınıflandırılır
※Bu oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir. Oyunda sanal oyun para birimi ve eşya satın alma gibi ücretli hizmetler de vardır.
※Lütfen oyun süresine dikkat edin ve kendinizi şımartmaktan kaçının.Ölüler İçin Kütle
Ölüler İçin Kütle


Ölüler İçin Kütle
Ölüler İçin Kütle

Ölüler İçin Kütle
Ölüler İçin Kütle

MOD Özellikleri*
Mod Menüsü
>Zayıflanmış Düşman (Tek Vuruşta Öldürme dahil)

İNDİRMEK:

Mass For The Dead Chinese v1.35.103 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Mass For The Dead Chinese v1.35.103 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.