MASS FOR THE DEAD JP v1.47.0 (Mod Apk)

MASS FOR THE DEAD JP v1.47.0 (Mod Apk)


ÖLÜLER İÇİN KİTLE

MASS FOR THE DEAD v1.47.0 (Mod Apk) ▼ Tamamen orijinal hikaye [Setting draft: Maruyama Kugane] Bir zamanlar büyük bir patlamaya neden olan çevrimiçi oyun “Yggdrasil”in hizmeti sessizce sonlandırması gerekiyordu. Ancak, bitiş saatinden sonra bile oturumu kapatmıyor. Gözümün önünde yayılan, yıkılan Nazari Yeraltı Mezarları…. Ve gardiyan, hepsi öldü. İskeletin en güçlü büyücüsü “Momonga” ile birlikte, çeşitli zorluklara meydan okuyarak büyüyen bu çökmüş dünyanın ana karakterisiniz Farklı dünya karanlık fantezi RPG ▼ Oyun sistemi Her dönüşte aksiyon bir savaştır “Sıra tabanlı komuta savaşı” anahtarı tutar Dört taraf Partide becerileri ve gizemi tam olarak kullanırken görevi ele geçirin. 4 adede kadar eşzamanlı çok oyunculu mümkün, Lütfen düşmana meydan okumak için arkadaşlarınızla işbirliği yapın.

▼ Çift hız · Otomatik mod kurulu Otomatik mod ve çift hız modu da düşmanlara otomatik olarak saldırmak için donatılmıştır. Oyunlarda iyi olmasanız bile rahatlıkla oynayabilirsiniz.

▼ “Familiarity” sistemi Arkadaşlık yapmış bir karakterle ebeveyn yoğunluğunu yükseltmek mümkün. Adanmış ses ve senaryo, aşinalık artırılarak yayınlanır.

※ Yakınlık içeren bazı karakterler

▼ Oyun tema şarkısı OxT “ÖLÜLER İÇİN KİTLE”

▼ lüks seslendirme sanatçısı ekibi Hino Satoshi / Yumi Hara / Urasaka Sumire / Kato Eri Mi 里 / Uchiyama Yumi / Masayuki Uchiyama / Kenta Miyake / Chiba Shigeru / Igarashi Yumi / Numakura Mami / Seta Masami / Sakura Ayanoo / Masudo Kei / Toge Hiroki / Kamimi Naotome / Amamiya Tian / Ishii Yasushi / Yasuno Ishii / Ryota Anzaka / Minoru Inaba / Takehito Koyasu / / Yuki Aki / Yusa Aki / Yoshimi Koshimi / Yumi Hanamori / Masaaki Hamazen / Shinya Mari Hamazoe / Shizuka Ishigami / Miho Tomita / Akino / M · A · O / Kazuyuki Kohtsu / / Tamura Mutoshi / Takeuchi Ryota / Shuhei Asaka / Tomoru Sakurai / Mamoru Miyano (belirli bir sırayla) ▼ Oyun Resmi Sitesi https://overlord-game.com/ ___ Oyun Resmi Twitter Omamas Yayın İstasyonu / Aşırı Yük

@ overlord_ch ___ Oyun Resmi YouTube Obama Yayıncısı

https://goo.gl/7AxuWZ ▼ Önerilen Terminal Android 5.1 veya üzeri ※ Yukarıdaki koşulları sağlasalar bile, terminal performansı ve iletişim ortamı tarafından normal şekilde çalışmadığı zamanlar vardır.

© Maruyama Kugane · Yayınlayan KADOKAWA / Aşırı Yük Üretim Komitesi
ÖLÜLER İÇİN KİTLE
ÖLÜLER İÇİN KİTLE


ÖLÜLER İÇİN KİTLE
ÖLÜLER İÇİN KİTLE

ÖLÜLER İÇİN KİTLE
ÖLÜLER İÇİN KİTLE

MOD JAP:

Mod Menüsü
>Hasar Çarpanı
>Savunma Çarpanı
>Hız Çarpanı
>Sınırsız Beceri Kullanımı
>Zayıflanmış Düşman (Tek Vuruşta Öldürme dahil)

İNDİRMEK v1:

MASS FOR THE DEAD JP v1.47.0 (Mod Apk) – ZIPYSHARE

MASS FOR THE DEAD JP v1.47.0 (Mod Apk) – RACATY BAĞLANTISI

MOD APK’sı:

1. Hasarı artırın
2. Düşmanı zayıflatın

İNDİRMEK v1:

MASS FOR THE DEAD JP v1.38.0 (Mod Apk) – ZIPYSHARE

MASS FOR THE DEAD JP v1.38.0 (Mod Apk) – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.