Merge Animals 3D – Mutant race v1.7.3 (Mod Apk)

Merge Animals 3D – Mutant race v1.7.3 (Mod Apk) Merge Animals 3D – Mutant race v1.7.3 (Mod Apk) Merge Animals 3D – Mutant race v1.7.3 (Mod Apk)

Merge Animals 3D – Mutant race v1.7.3 (Mod Apk)


Hayvanları Birleştir 3D - Mutant yarışı

Merge Animals 3D – Mutant yarışı v1.7.3 (Mod Apk) İÇİNDEKİ MAD SCIENTIST’I YAYINLAYIN… 💉👹

Laboratuarda çılgına dönün, hayal gücünüzün isyan etmesine izin verin, farklı hayvanların DNA’sını 🧬 birleştirin 🦍 ve nihai mutant koşucu 🏃🏻‍♂️ yaratın, ardından diğerlerine karşı yarışmak için çeşitli engelli parkurlarda gevşemelerine izin vererek deneylerinizi test edin. Sadece en uygun olanın hayatta kalacağı evrimdeki nihai rekabette doğanın çok uzuvlu ucubeleri.

Garip bir farkla eğlenceli bir koşu oyunu olan Merge Animals 3D, hayal gücünüzü ateşlemek ve adrenalin pompalamak için strateji, yanal düşünme ve çılgın bilimi birleştirir. Kötü dehanızı gösterin, koşucunuzun her pikselini mükemmelleştirin ve onları evrimsel başarıya giden yola koyun.

🐙 MUTANT YARIŞINI KAZAN

★ En uygun olanın hayatta kalması – farklı yönleri evrimde farklı avantajlar sağlayan çok çeşitli engelli parkurlarla 20’den fazla farklı seviye. Mutant koşucunuzu laboratuarda dikkatli bir şekilde modifiye edin ve ilk seferde kazanamazsanız, kurs için doğru kombinasyonu üretmek için diğer genetik varyasyonları birleştirmeyi deneyin. Denemeye devam edin!

★ Şanslı tavşan ayakları – koşucunuza, engelli parkurun belirli bir unsurunun üstesinden gelmeye yardımcı olacak, her biri kendine özgü genetik avantajlara sahip yüzlerce genetik varyasyon oluşturmak için 10’dan fazla farklı hayvanın DNA’sını enjekte edin. Atletinize rekabette yükselmek için bir kartalın kanatlarını, pürüzlü yüzeyler üzerinde mücadele etmek için bir örümceğin kollarını, bitiş çizgisini germek için bir zürafanın boynunu ve sadece şans için bir çift tavşan ayağını verin.

★ Tasarımcı DNA’sı – renkli grafikler ve harika karakter tasarımı, Merge Animals 3D dünyasını son piksele kadar güzel bir oyun ve aynı zamanda sizin gibi zaman geçirmek için eğlenceli ve canlı bir yer yapmak için yaratıcı engeller ve göz alıcı animasyonla birleşiyor çılgın bilim adamı tarzında oynayın.

SON GENETİK KOKTEYLİ KARIŞTIRIN 🧪

Gen bilimindeki gelişmeler insan ırkının geleceği için ne anlama geliyor? Bu çılgın gündelik oyunda, sadece birkaç iğne darbesi ile insan vücudunda inanılmaz harika değişiklikler yapma şansı.

Biyo-mühendislikteki bu şaşırtıcı gelişmelerden yararlanın, oyunu şimdi indirin ve farklı hayvanların özelliklerini birleştirirken hızlı tempolu yarışları stratejik bulmaca oyunuyla birleştiren bu son derece orijinal koşu oyununda nihai mutant sporcuyu yaratmak için hayvan genlerini birleştirin. Her bir engelli parkur için en iyi koşucuyu üretmek için laboratuvarda.

Bu eğlenceli, hızlı ve çılgın koşu oyununda çılgın bilim insanı hayallerinizi gerçekleştirin ve en çılgın genetik deneyleri yaratın. Evrimsel yarış başladı!
Hayvanları Birleştir 3D - Mutant yarışı
Hayvanları Birleştir 3D - Mutant yarışı


Hayvanları Birleştir 3D - Mutant yarışı
Hayvanları Birleştir 3D - Mutant yarışı

Hayvanları Birleştir 3D - Mutant yarışı
Hayvanları Birleştir 3D - Mutant yarışı

MOD:
Kaldırılan reklam ekranı;
Reklam izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz

İNDİRMEK:

Merge Animals 3D – Mutant yarışı v1.7.3 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Merge Animals 3D – Mutant yarışı v1.7.3 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.