Merge Decor: House design game v1.0.68 (Mod Apk)

Merge Decor: House design game v1.0.68 (Mod Apk)


Dekoru Birleştir: Ev tasarımı oyunu

Merge Decor: House design oyunu v1.0.68 (Mod Apk) Kendinizi bir iç mimar rolünde mi görüyorsunuz?🏡 En sevdiğiniz türü bulmanın ve oynamanın zamanı geldi – ev yenileme ve dekorasyon! Merge Decor, birleştirme bulmacası ve dekorasyon oyunlarının unsurlarını birleştirir. Diğer birleştirme oyunlarından farklı olarak, bu size yaratıcı dekorasyon, yenileme ve ev restorasyonu süreci üzerinde tam kontrol sağlar. 👍 Merge Decor malikane oyunlarını oynarken becerilerinizi sergileyin ve profesyonel bir ev tasarımcısı olun!🏘️

Hayalinizdeki evi tasarlayın ve dekore edin; mütevazi bir evde sade bir oturma odasından bahçeli ve havuzlu devasa bir malikaneye gidin. Desenleri eşleştirin, evleri dekore edin ve hayalinizdeki evi inşa edin.🤩 Oyuncu olarak, ana iç mimar sizsiniz ve bir malikane dekore edebilirsiniz. Senin işin alet ve ekipmanları toplamak, 🔧🔨 bunları çeşitli mekanları ve binaları yenilemek, eski odaları, mutfakları ve evleri sanat eserine dönüştürmek için kullanmak. Tasarım oyunları oynarken sıfırdan şirin bir ev inşa edin veya bir evi baştan aşağı yenileyin!😍

Merge Decor ile ev dekorasyon oyunları dünyasına bir kez girdiğinizde, baş kahraman sizsiniz. 👩‍💼İşinizde o kadar iyisiniz ki artık çeşitli binaların dekorasyonu için düzenli siparişler alıyorsunuz. Müşterileriniz için şirin bir ev yaratın ve muhteşem yeniden modelleme becerilerinizi sergilemek için onu bir portföye ekleyin. Ev tasarımı mücadelesine hazır mısınız?

HİKAYELER

Her oda bir bölüm ve bir hikayedir ve her hikaye önemlidir. Talimatları alın, görevleri tamamlayın ve gelişmeye devam ederken bu büyüleyici hikayeyi takip edin. Ev oyunları ve ev dekorasyonu ile iyi eğlenceler!

BİR ODAYI YENİLE

Bir odayı yeniden dekore etmek istiyorsanız, zeminleri yenilemeniz, duvar kağıtları asmanız, bir kanepe seçmeniz, pencereleri yenilemeniz, mobilya eklemeniz ve çok daha fazlasını yapmanız gerekir! Ev inşa oyunlarında bir villayı tamir etmenin keyfini çıkarın ve müşterileriniz için tatlı bir ev yaratırken rahatlayın.

ALETLER

Ev tasarımcısı maceralarınızda kullanmak için araçlara ihtiyacınız var. Tasarım oyununun birleştirme bölümünün işe yaradığı yer burasıdır. Nesneleri birleştirin ve çeşitli araçlar oluşturun. Örneğin iki tornavidanız varsa onları bir çekiç haline getirebilirsiniz. İki çekici bir çivi çekiciye dönüştürün. Bir çivi çekici, odayı tamamen dönüştürmek için parlak bir parke döşemenizi sağlayabilir. Merge Decor iç tasarım oyunlarında bulunan tüm araçları keşfedin!

Bir odayla işiniz bitti mi? Ev tasarlamaya devam etmek istiyor musunuz? Yapabilirsin! Bir odayı bitirir bitirmez, bir diğeri açılır. Yeni bölümler yeni modern ev tasarım öğeleri getiriyor ve eskilerini yükselterek onları daha karmaşık hale getiriyor. Bu ev tasarımı oyunlarının kahramanı olarak mutfakları, yatak odalarını, kır evlerini, moda butiklerini ve hatta antik kaleleri yenilemeniz gerekiyor! Ev makyajı ve iç dekorasyon sizi bekliyor! Diğer tüm tasarım ustalarına gerçek anlaşmanın siz olduğunu bildirin!

Hiç kendinize “Evimi tasarlamak istiyorum” diye düşündünüz mü? Eğer öyleyse, o zaman doğru yerdesiniz. Merge Decor ile sahadaki araçları toplayarak ve öğeleri birleştirerek evleri dekore edebilirsiniz. Kendi iç tasarım ve mobilya tarzınızı seçebilir ve en çılgın hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz. Her oda için benzersiz bir tasarım yaratın, yenileme oyunları oynayın ve Merge Decor ev dekorasyon oyunu dünyasında lider iç tasarımcı olun!
Dekoru Birleştir: Ev tasarımı oyunu
Dekoru Birleştir: Ev tasarımı oyunu


Dekoru Birleştir: Ev tasarımı oyunu
Dekoru Birleştir: Ev tasarımı oyunu

Dekoru Birleştir: Ev tasarımı oyunu
Dekoru Birleştir: Ev tasarımı oyunu

MOD:
Yeterli elmasınız olmasa bile madeni para ve enerji satın alabilirsiniz.

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Merge Decor: House design oyunu v1.0.68 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Merge Decor: House design oyunu v1.0.68 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.