Merge Gardens v1.7.30 (Mod Apk)

Merge Gardens v1.7.30 (Mod Apk) Merge Gardens v1.7.30 (Mod Apk) Merge Gardens v1.7.30 (Mod Apk)

Merge Gardens v1.7.30 (Mod Apk)


Bahçeleri Birleştir

Merge Gardens v1.7.30 (Mod Apk) Bulmacaları eşleştirerek ve tamamlayarak kendi bahçenizi yaratmayı hayal ediyor musunuz? Bu eğlenceli birleştirme ve eşleştirme macerasında meyveleri eşleştirin ve çok sayıda büyüleyici ve büyülü nesneyi birleştirin!

Unutulmuş bir kırsal konağın arazisinde, eski ihtişamına geri getirmenizi bekleyen terkedilmiş bir bahçe yatıyor. Hangi harikaları keşfedeceksiniz?

Merge Gardens’ta, güzel evinizin bahçelerini tasarlamak ve dekore etmek için kullanabileceğiniz muhteşem ödüller kazanmak için 3’lü eşleştirme bulmacalarını çözeceksiniz. Güvenilir yardımcınız Gatsby the Hedgehog’un yanı sıra büyüleyici ve mistik öğelerden oluşan bir dünyayı keşfedecek, birleştirecek, geliştirecek ve en çarpıcı ve aranan ülke arazilerini hayal ederken geliştireceksiniz.

Bir bulmaca birleştirme oyununu klasik bir meyve eşleştirme bulmaca oyunuyla birleştiren Merge Gardens, elinizden bırakmak istemeyeceğiniz rahatlatıcı ve bağımlılık yapan yeni bir ücretsiz oyundur.

MERGE GARDENS ÖZELLİKLERİ

~ BİRLEŞTİR ~

– Görkem ve güzellikte benzersiz bir bahçe yaratmak için yüzlerce harika öğeyi keşfederken ve birleştirirken kırsal alana kaçın.
– Bahçenizi istediğiniz gibi tasarlayın ve nesneleri istediğiniz yere özgürce sürükleyin. Onları üstün öğelere dönüştürmek için bir tür 3’ü eşleştirin ve ödüllerinizi ikiye katlamak için 5’i birleştirin!
– Eski madeni para sandıkları, düşmüş yıldızlar, ejderhalar, kır çiçekleri ve gizemli yumurtalar gibi kayıp ve unutulmuş nesnelerin gizli dünyalarını ortaya çıkarırken, eski haline getirirken ve tasarlarken lanetli toprakları iyileştirin.
– Malikanenizi daha da muhteşem kılacak hazinelerle dolu ücretsiz günlük ödül sandığını her gün açın.
– Daha da fazla ödül kazanmak için görevleri tamamlayarak zihninize meydan okuyun!

~ MAÇ ~

– Bahçenizi canlandıran ödüller kazanmak için lezzetli bir bulmaca macerasında lezzetli elmaları, armutları, limonları ve üzümleri değiştirin ve eşleştirin
– Lezzetli meyveleri eşleştirerek zorlu seviyeleri çözün ve geçin
– Arka arkaya 3 veya daha fazla meyveyi eşleştirerek hareketlerinizi akıllıca planlayın. Hedeflerinizi parçalayın ve lezzetli gökkuşağı renkli şelalelerle ödüllendirin!
– Daha fazlasını istemenize neden olacak karşı konulmaz kombinasyonlar için patlatma ve patlatma blokları.
– Her seviyeden sonra bahçenizi geliştirmek için gizemli engeller ve egzotik vahşi yaşam gibi abartılı ödüller seçin.

~ TOPLA ~

– Bitkilerinizi, ağaçlarınızı, ekinlerinizi ve çiçeklerinizi hasat etmenize ve bahçenizin ışıl ışıl ve çiçek açmasına yardımcı olacak vahşi yaşamı toplayın ve besleyin.
– Büyüleyici kamışlar, lüks sepetler ve hatta tatlı altın bal çömlekleri gibi öğeleri eşleştirerek çok sayıda büyüleyici nesne kazanın ve organize edin.
– Vahşi yaşamınızın büyümesini izleyin! Mülkünüzde yaşamak için nadir yaratıkları birleştirin ve siz yokken topraklarınızla ilgilenin. Daha da fazla iyileştirme gücü için kuşlarınızı ve böceklerinizi yükseltin ve geliştirin.
– Güzel yumurtalardan oluşan bir koleksiyon toplayın ve değerli efsanevi yaratıkları yumurtadan çıkarın.

~ EĞLENCE, ZOR BULMACALAR ~

– 200’den fazla 3’lü eşleştirme seviyesinde ve neredeyse sınırsız özelleştirmeye sahip bir kamp yapbozunda bulmaca çözme becerilerinizi test edin. Yüzlerce eşyadan kaç kombinasyon yapabilirsiniz?

~ UNUTULMUŞ BİR BAHÇEYİ YENİLE VE TASARIM ~

– Lüks evinizin kapılarında küçük ve yönetilebilir bir arsa üzerinde çalışarak restorasyonunuza başlayın. Yepyeni keşiflerle dolu geniş arazileri ortaya çıkarmak için sis temizleyin!
– Bahçelerinizi istediğiniz gibi özelleştirin. Süslü yerine tuhafı mı tercih edersin? Ya da belki tarzınız gelenekselden daha modern? Zevkinize uygun süslemeleri seçin!

Merge Gardens yalnızca belirli birkaç ülkede mevcuttur. Biz uzun yıllar oynamayı seveceğiniz bir şey yaratmak için çok çalışan küçük bir ekibiz ve geri bildiriminiz bunu gerçekleştirmemize yardımcı olacak.

Yorumlarınız, fikirleriniz veya önerileriniz varsa bunları mergegardens@futureplaygames.com adresinden almayı çok isteriz.

Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube’da Merge Gardens’a göz atmayı unutmayın.

Ne için bekliyorsun? Git hayalinizdeki bahçeyi yaratın!
Bahçeleri Birleştir
Bahçeleri Birleştir


Bahçeleri Birleştir
Bahçeleri Birleştir

Bahçeleri Birleştir
Bahçeleri Birleştir

MOD:
Sınırsız Mücevher
Sınırsız para
Sınırsız Ahşap

İNDİRMEK:

Merge Gardens v1.7.30 (Mod Apk) – MEGA BAĞLANTISI

Merge Gardens v1.7.30 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.