Merge Manor : Sunny House v1.1.26 (Mod Apk)

Merge Manor : Sunny House v1.1.26 (Mod Apk)


Birleştirme Malikanesi: Güneşli Ev

Merge Manor : Sunny House v1.1.26 (Mod Apk) Bu rahatlatıcı ve romantik ücretsiz birleştirme patlatma oyunuyla bahçeyi yenileyin ve zorlu birleştirmeleri çözün!

Sunny’nin büyükannesinin bahçesini eski ihtişamına kavuşturmasına yardım edin ve zorlu patlama birleştirmelerini çözmek için çiçekleri eşleştirin. Sunny bir dizi renkli karakterle etkileşime girerken, sürprizlerle ve dönüşlerle dolu romantik bir aşk hikayesine dalın. Çiçekleri eşleştirin ve birleştirin ve bahçenizi baştan yaratın – temalı güçlendiricilerle oynayın ve düzinelerce özelleştirme seçeneğiyle malikanenin alanlarını yenileyin!

Gizli alanları keşfedin ve bahçe dekorasyon projeniz için yüzlerce çiçek arasından seçim yapın! Oturun, rahatlayın ve güzel bir romantik hikayeyle zenginleştirilmiş bu birleştirme oyununun tadını çıkarın! Konak makyajınızı şimdi başlatın!

Oyun özellikleri:

– Hikayeyle bağlantılı benzersiz konumlarla bahçenizi ve malikanenizi YENİLEYİN, süsleyin ve genişletin!

Her şeyi istediğiniz gibi yeniden tasarlamaya, yeniden oluşturmaya ve özelleştirmeye hazır olun. Sunny’s House’da mülkünüzün birkaç bölümünün yenilenmesini yöneteceksiniz: evinizin cephesi, çeşmeler, eski göl, arı kovanları ve köpek kulübeleri ve çok daha fazlası! Tüm bahçenin ve konağın makyajını tamamlayın ve tonlarca ödül kazanın!

– Çiçekleri EŞLEŞTİR ve yüzlerce bağımlılık yaratan patlama birleştirme seviyesini çöz!

Tasarım fikirlerinizi gerçekleştirmek için yıldızları kullanmanız gerekecek. Ve bunun için Sunny House’da yüzlerce mevcut olan birleştirme oyunlarını oynamanız gerekecek. Bazıları zorlayıcı olabilir, ama neyse ki oyun boyunca ödüller kazanacaksınız (güçlendiriciler gibi!), bu eğlenceli ama zorlu birleştirme patlamalarının üstesinden gelmenize yardımcı olabilir!

– Hikayedeki entrikaların KEYFİNİ ÇIKARIN ve yol boyunca gizli sırları ve gizemleri ortaya çıkarın!

Sunny’s House sadece bir dekorasyon ve birleştirme oyunu değil, onu benzersiz yapan şey heyecan verici hikayesi! Pek çok karakterle tanışacak ve onlarla etkileşime girecek, kendinizi en şaşırtıcı karşılaşmalara hazırlayacaksınız: garip (ama sevimli!) bir komşudan yeni aile üyelerine ve hatta dört ayaklı arkadaşlara kadar!

– Gizli nesneleri, düzinelerce çiçeği olan bahçeyi KEŞFEDİN ve gizli alanların kilidini açın

Tadilat yapacağınız bahçe büyük ve sırlar ve gizemlerle dolu! Oyunda ilerledikçe yeni alanlar keşfedecek, birçok sürprizle karşılaşacak ve birkaç gizemi çözmekle görevlendirileceksiniz!

– RELAX ve konağın gizemine dalın!

Sunny’s House, eğlenceli ve güzel tasarlanmış bir oyun olmanın yanı sıra dinlenmek için de mükemmel bir yol! Stresli aktivitelerinize bir ara verin ve gizemlerle dolu, sakinleştirici bir çevre düzenlemesi ve bahçe dekorasyonu dünyasına dalmak için biraz zaman ayırın. Eski aile bahçenizi canlandırmak sadece tatmin edici olmakla kalmayacak, aynı zamanda Sunny ve onun birçok zorluğu ve görevi ile birlikte çalışmayı da seveceksiniz. Ayrıca komşularınızla gerçek bir aşk hikayesi yaşayacak ve yol boyunca pek çok ilginç karakterle tanışacaksınız!

– ÖZEL ETKİNLİKLER ve ÖDÜLLER: Günlük özel etkinliklere katılın ve harika ödüller kazanın! Daha da büyük kazançlar için turnuvalara katılın.

– ARKADAŞLAR YAPIN: Diğer oyuncularla etkileşimde bulunmak ve sohbet etmek ve can ve oyun güçlendirici alışverişinde bulunmak için bir aileye katılın!

Çiçekler açıyor ve Sunny’nin Evi yenilenmeye hazır! Bu güzel bahçeyi dekore etmeye ve yenilemeye hazır mısınız?

Sunny’s House, çözmek için daha fazla patlama birleştirme ve düzenli olarak daha romantik bölümlerle güncellenecek! Güncellemeler için bizi izlemeye devam edin ve bize bir inceleme bırakın!
Birleştirme Malikanesi: Güneşli Ev
Birleştirme Malikanesi: Güneşli Ev


Birleştirme Malikanesi: Güneşli Ev
Birleştirme Malikanesi: Güneşli Ev

Birleştirme Malikanesi: Güneşli Ev
Birleştirme Malikanesi: Güneşli Ev

MOD:
Mağazada para birimini giderek daha fazla kullanabilirsiniz.

İNDİRMEK:

Merge Manor : Sunny House v1.1.26 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Merge Manor : Sunny House v1.1.26 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.