Merge Tower Bots v5.2.2 (Mod Apk Money)

Merge Tower Bots v5.2.2 (Mod Apk Money)


Kule Botlarını Birleştir

Merge Tower Bots v5.2.2 (Mod Apk Money) Bunlar Daha Önce Hiç Görmediğiniz Kule Savunma Robotları – Ultimate Merge Game: Merge Tower Bots

Merge Tower Bots’ta her şey elinizin altında – ONE’daki ilk HİÇ birleştirme oyunu, savunma oyunu ve boşta oyun!

Nihai Birleştirme Oyunu
Savunma Robotlarınızı birleştirerek yükseltin! Seçme, sürükleme ve birleştirme kadar basit!

Robotlarınızın seviye atlamasını ve gözlerinizin önünde güçlü savunucular haline gelmesini izleyin ve patronları ve saldırganları ezmek için heyecan verici yeni güçler elde edin!

Nihai Kule Savunma Oyunu
Kuleni inşa et ve altınını koru – sonra canavarların inşa ettiğin her şeyi yok etmeye çalışmasını izle! Bu kule savunma oyunu, tıklama oyunlarını yepyeni bir seviyeye taşıyor!

Sizin olanı korumak için robotlarınızı birleştirin ve kurun – ve onların kulenizin saldırganlarını parçalamalarına izin verin!

Nihai Boşta Oyun
Savunmanızı kurduktan sonra, arkanıza yaslanın, rahatlayın ve robotlarınızın arazinizi savunmak için çok çalıştığını bilerek gününüze devam edebilirsiniz – ancak yükseltmeler, hediyeler ve diğer güzellikler için sık sık tekrar kontrol etmeyi unutmayın!

Arazinizi Korumak İçin Birleşin!
Merge Tower Bots, piyasadaki en havalı yeni boşta tıklama oyunudur!

Savunma oyunları, birleştirme oyunları ve boşta oyunların tüm harikalarını bir araya getiren bu, oynamayı seveceğiniz heyecan verici ücretsiz bir oyundur!

Ne kadar uzun süre oynarsanız, ödüller o kadar büyük olur – her ara verdiğinizde ve Merge Tower Bots’a döndüğünüzde, harika yükseltmeler ve yeni savunmalar için harcayabileceğiniz paralar alacaksınız!
Madeni paraları birleştirerek veya kullanarak savunucularınızı yükseltin: Yapabileceğiniz en iyi savunmayı elde edin – savunma robotlarınızı yükseltmek için birleştirin veya yükseltme satın alın!
Kule Botlarını Birleştir
Kule Botlarını Birleştir


Kule Botlarını Birleştir
Kule Botlarını Birleştir

Kule Botlarını Birleştir
Kule Botlarını Birleştir

MOD:
1. SINIRSIZ ELMAS
2. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Merge Tower Bots v5.2.2 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Merge Tower Bots v5.2.2 (Mod Apk Money) – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.