Mobile Legends: Bang bang v1.7.8.7721 Mod Apk

Mobile Legends: Bang bang v1.7.8.7721 Mod Apk


Mobil Efsaneler: Bang bang

Mobile Legends: Bang bang v1.7.8.7721 Mod Apk Gerçek insan rakipleri olan Mobile Legends’a karşı yepyeni bir 5v5 MOBA karşılaşmasında arkadaşlarınıza katılın! Favori kahramanlarınızı seçin ve silah arkadaşlarınız ile mükemmel takımı kurun! 10 saniyelik çöpçatanlık, 10 dakikalık savaşlar. Koridorda iniş, ormancılık, kuleye hücum, takım savaşları, PC MOBA’larının tüm eğlencesi ve aksiyon oyunları avucunuzun içinde! eSpor ruhunuzu besleyin!
2016’nın yepyeni mobil eSpor başyapıtı Mobile Legends. Parmağınızın dokunuşuyla rakiplerinizi paramparça edin ve en güçlü Challenger’ın tacını talep edin!
Telefonunuz savaşa susamış!

Özellikler:

1. Klasik MOBA Haritaları, 5v5 Savaşlar
Gerçek rakiplere karşı gerçek zamanlı 5v5 savaşlar. Düşmanın kulesini almak için 3 şeritte savaşın. 4 orman alanı. 18 savunma kulesi. 2 Vahşi Patron. Klasik MOBA haritalarının tam reprodüksiyonları. Tam 5v5, İnsana Karşı İnsan savaşları. Orijinal MOBA oyununa muzaffer bir dönüş.

2. Takım Çalışması ve Strateji ile Kazanın
Hasarı engelle, düşmanı kontrol et ve takım arkadaşlarını iyileştir! Takımınızı demirlemek veya MVP ile eşleşmek için Tanklar, Büyücüler, Nişancılar, Suikastçılar, Destekler vb. arasından seçim yapın! Yeni kahramanlar sürekli serbest bırakılıyor!

3. Adil Dövüşler, Takımınızı Zafere Taşıyın
Klasik MOBA’larda olduğu gibi, kahraman eğitimi veya istatistikler için ödeme yoktur. Kazananlar ve kaybedenler, rekabetçi oyun için bu adil ve dengeli platformda beceri ve yeteneğe göre belirlenir. Kazanmak için Oynayın, Kazanmak İçin Ödeyin.

4. Basit Kontroller, Ustalaşması Kolay
Solda sanal bir joystick ve sağda beceri düğmeleri ile usta olmak için tek ihtiyacınız olan 2 parmak! Otomatik kilitleme ve hedef eleme, kalbinizin içeriğine son vuruş yapmanızı sağlar. Asla kaçırma! Ve kullanışlı bir dokun ve donat sistemi, savaşın heyecanına odaklanmanızı sağlar!

5. 10 Saniyelik Eşleştirme, 10 Dakikalık Maçlar
Eşleştirme sadece 10 saniye sürer ve savaşlar 10 dakika sürer, oyunun başındaki sessiz seviye atlama ve doğrudan yoğun savaşlara atlamanın üstesinden gelir. Daha az sıkıcı bekleme ve tekrarlayan çiftçilik ve daha heyecan verici aksiyon ve yumruk pompalayan zaferler. Herhangi bir yerde, herhangi bir zamanda, telefonunuzu elinize alın, oyunu çalıştırın ve kendinizi yürek burkan MOBA yarışmasına bırakın.

6. Akıllı Çevrimdışı Yapay Zeka Yardımı
Çoğu MOBA’da bağlantının kesilmesi, ekibinizin kuruması için asılması anlamına gelir, ancak Mobile Legends’ın güçlü yeniden bağlantı sistemiyle, düşerseniz, saniyeler içinde savaşa geri dönebilirsiniz. Çevrimdışıyken, 5’e 4 durumundan kaçınmak için karakteriniz AI sistemimiz tarafından kontrol edilecektir.

Bize Ulaşın
adresinden müşteri hizmetleri yardımı alabilirsiniz. [Contact Us] Oyun sırasında karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorunda size yardımcı olmak için oyundaki düğme. Bizi aşağıdaki platformlarda da bulabilirsiniz. Tüm Mobile Legends düşüncelerinizi ve önerilerinizi memnuniyetle karşılıyoruz:

Resmi SSS: http://cs30.net/elva/FAQ/FAQList.aspx?pf_app_id=165
Müşteri Hizmetleri E-postası: MobileLegendsGame@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/MobileLegendsGame/

Mobil Efsaneler: Bang bang
Mobil Efsaneler: Bang bang


Mobil Efsaneler: Bang bang
Mobil Efsaneler: Bang bang

Mobil Efsaneler: Bang bang
Mobil Efsaneler: Bang bang

MOD:
1. HARİTA
2. DRONE GÖRÜNÜMÜ
3. CİLT KİLİDİNİ AÇ
4. SINIRSIZ MANA
5. CANAVAR ÇİFTLİK SALDIRI YAPAMAZ
6. HARİTA SÜRÜM 2
7. BECERİ SOĞUTMA YOK
8. KULE SALDIRI YAPAMAZ
9. DUVAR

Plz Oniichan’ı okuyun!:
– Ana hesabınızla oynama riskini almayın!
– Mobile Legends OTA güncellemelerine sahiptir, yani herhangi bir koruma/yasaklama güncellemesi haber verilmeksizin gelebilir. Bu nedenle, ana hesabınızı riske atmayın!

Kurulum:
1. Orijinal Oyunu kaldırın (varsa) [skip this step if you have my mod previously installed]2. Mod APK’sını indirin
3. APK’yı yükleyin
4. Keyfini çıkarın!

NOT: KENDİ ORİJİNAL HESAPLARINIZI KULLANMADAN ÖNCE MODU TEST ETMEK İÇİN ŞİRİN HESAP VEYA SAHTE HESAP KULLANIN. MODDLU APK’NDAN BERİ YÜKSEK YASAKLANMA RİSKİ.

İNDİRMEK:

Mobile Legends: Bang bang v1.6.95.7592 Mod Apk – DOSYALAR FM

Mobile Legends: Bang bang v1.6.95.7592 Mod Apk – ZİPPYSHARE

MOD:

1. HARİTA
2. DRONE GÖRÜNÜMÜ
3. CİLT KİLİDİNİ AÇ
4. SINIRSIZ MANA
5. CANAVAR ÇİFTLİK SALDIRI YAPAMAZ
6. HARİTA SÜRÜM 2
7. BECERİ SOĞUTMA YOK
8. KULE SALDIRI YAPAMAZ
9. DUVAR HACK

NOT: KENDİ ORİJİNAL HESAPLARINIZI KULLANMADAN ÖNCE MODU TEST ETMEK İÇİN ŞİRİN HESAP VEYA SAHTE HESAP KULLANIN. MODDLU APK’NDAN BERİ YÜKSEK YASAKLANMA RİSKİ.

HATA NOTU: Başka bir oyuncunun bağlantısını keserse, siz de bağlantıyı kesersiniz. Bağlantı kesmeyi tamamen çözemedim ama kurtarma modu apk yaptım. Nasıl çalışır?

1. VIP MOD.apk’ı indirin ve BATTLE’ımı KURTARIN.apk
2. Her iki APK’yı da cihazınıza koyun.
3. VIP MOD.apk’yi kurun
4. Bilinmeyen bir bağlantı kesilene kadar oynayın (umarım asla görmezsiniz).
5. Hata çıkarsa hiçbir butona tıklamayın!!!
6. Oyunu tamamen kapatın
7. RESCUE MY BATTLE.apk dosyasını mevcut oyunun üzerine yükleyin (önceden oyunu silmeyin).
8. Oyunu açın
9. Savaşınızı bitirin

Kurtarma modunda herhangi bir hatanız olmayacak, ancak hack de olmayacak. Ama normalde hata savaşın en sonunda gelir, bu yüzden savaşı yasal olarak bitirin ve turun %80’ini aldattığınız için mutlu olun =)

BU GİRİŞİ KULLANIN:
KULLANICI: jokerart
GEÇİŞ: 123456

İNDİRMEK:

Mobile Legends: Bang bang v1.7.8.7721 Mod Apk – RACATY BAĞLANTISI

Mobile Legends: Bang bang v1.7.8.7721 Mod Apk – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.