Monster Dungeon:Hunting Master v1.7 (Mod Apk)

Monster Dungeon:Hunting Master v1.7 (Mod Apk) Monster Dungeon:Hunting Master v1.7 (Mod Apk) Monster Dungeon:Hunting Master v1.7 (Mod Apk)

Monster Dungeon:Hunting Master v1.7 (Mod Apk)


Canavar Zindanı:Av Ustası

Monster Dungeon:Hunting Master v1.7 (Mod Apk) Kahraman, dünya paramparça, RPG dünyasına gitme zamanı, dünyaya barışı geri getirmek için tüm canavarları ortadan kaldırmak için macerana başla.
Şimdi, RPG için hevesli tüm insanlara Monster Dungeon:Hunting Master’ı temsil ediyoruz, bağımlılık yapan oyunlar ve sonsuz baskın ve zindan ile boşta bir MMORPG oyunudur, daha fazla konuşmaya zaman yok, sadece gelin ve deneyin.

Monster Dungeon:Hunting Master’da ıssız topraklarda ürkütücü canavarlara karşı savaşmak için yalnız bir kahraman olarak oynayacak, baskına gidecek ve kendi maceranıza başlayacaksınız, benzersiz ve dramatik bir yolculuk olacak. Bir RPG macera oyunu olarak, her zindanı temizlemek, her türlü canavarı ve ejderhayı yenmek için büyülerinizi ve gücünüzü kullanın, tonlarca zengin ganimet sizi bekliyor, seviye atladıkça veya daha güçlü viteslere sahipken gücün arttığını hissedeceksiniz. bir macera oyunlarından beklediğiniz her şeyi alabilirsiniz. RPG öğeleri, Monster Dungeon:Hunting Master’ı daha fazla oynanabilirlikle eğlenceli hale getirecek.

Kahraman olmanın yolunu bul
Sen farklı tür becerilerde ustalaşan kahramansın, ancak bu becerileri kullanmak için özel silahlara ihtiyacın var. Bu eğlenceli oyunlarda canavarları bir savaşçı gibi dilimlemek ve doğramak için kılıcı alabilir ya da zindanda parçalara ayırmak için bu canavarlara büyü yapmak için personelinizi kullanabilirsiniz. Ancak güçlü becerilerin tekrar kullanılması için belirli bekleme süreleri gerekir, normal canavarlarla başa çıkmak için otomatik saldırıyı kullanabilir ve nihai becerilerinizi patrona saklayabilirsiniz. Bu güçlü beceriler nasıl elde edilir? EXP kazanmak için canavarları öldürmeniz, seviye atlamak için her zindanı temizlemeniz yeterli. Seviye atladıktan sonra birçok becerinin kilidini açabilir, beğendiğiniz becerileri öğrenmek için kendi beceri ağacınızı oluşturabilirsiniz. Size en uygun yolu bulmaya çalışın, bir kez yaptığınızda bu macera oyunlarına bağımlı olacaksınız.

Rastgele zindanlar sizi bekliyor
Monster Dungeon:Hunting Master’ı her oynadığınızda, rastgele oluşturulacak bir zindana gireceksiniz. Savaş alanı farklı olacak, bu yüzden mümkün olduğunca çok keşfetmek için rotanızı planlamanız, zindandaki tüm canavarları ortadan kaldırmaya çalışmanız gerekiyor, bunlar size çok fazla EXP ve belki de bazı iyi düşüşler verecekler.

Oynaması ücretsiz, kazanmak için oyna
Monster Dungeon:Hunting Master ücretsiz bir oyun ve aynı zamanda çevrimdışı bir oyun, daha güçlü olmak için bu oyuna çok fazla gerçek para harcamanıza gerek yok, tek yapmanız gereken zindana gidip öldürmeye başlamak. Aynı zamanda baskınızı boşaltmak için iyi bir yoldur. Oynanış çok rahat, ne zaman ve nerede olursanız olun oynayabilir ve istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Zaman öldürmenize yardımcı olacak çok iyi bir oyun

Gelin ve bu fantastik RPG oyunlarını indirin ve şimdi kendi maceranıza başlayın, sonsuz canavarlar bu tehlikeli zindanda sürünüyor, tereddüt etmeye zaman yok. Monster Dungeon: Hunting Master’da efsane olun.
Canavar Zindanı:Av Ustası
Canavar Zindanı:Av Ustası


Canavar Zindanı:Av Ustası
Canavar Zindanı:Av Ustası

Canavar Zindanı:Av Ustası
Canavar Zindanı:Av Ustası

MOD:
1. Ücretli oyun öğelerini ücretsiz olarak satın alabilirsiniz.

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Monster Dungeon:Hunting Master v1.7 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Monster Dungeon:Hunting Master v1.7 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.