Monster Egg v1.2.3 (Mod Apk)
canavar yumurtası

Monster Egg v1.2.3 (Mod Apk)

Hey, Canavar yumurtası! Savaş alanında herkesi yenebilecek Godzilla veya Kaiju gibi büyük canavarlara dönüşmeye ve gelişmeye hazır mısınız?
En iyi kaiju koşusu canavar evrimi oyununda ipuçlarını takip edin ve canavarınızı yumurtadan çıkarın!
Bu, yumurtanızla koşmanız ve farklı canavarların DNA’larını toplamanız ve kendinizinkini yaratmanız ve arenada canavar evriminin gücünü göstermek için savaşmanız gereken eğlenceli ve bağımlılık yapan bir koşucu oyunudur!
DNA evrimi, mutant canavarınızı elde etmenize yardımcı olacak! Bacaklara ve ellere daha fazla güç vererek daha güçlü hale getirebilirsiniz!
Canavar yumurtası hiper evrimi oyunu aynı zamanda en iyi mutant canavarınızı elde etmek için canavar parçalarını birleştirebileceğiniz ve bu canavar takımı acele oyununda en iyi canavar yapımcısı olabileceğiniz bir yerdir!
Sadece farklı DNA toplayarak süper dinozor bacaklarını, Huggy Wuggy ellerini ve bir kedi veya kaiju kafasını birleştir! Yumurtadan çıkacak son canavar Godzilla’dan daha korkunç olacak!

Canavarın farklı bölümleri, son mutantınıza farklı güçlerinizi verecektir (godzilla, kaiju, huggy wuggy canavar karışımı ve daha fazlası). Şimdiye kadarki en büyük hiper evrim için canavar yumurtasını üretmenin ve bu canavar dövüşünü kazanmanın en iyi yolunu bulabilir misin?
Canavarını yumurtadan çıkar!

canavar yumurtası
canavar yumurtası


canavar yumurtası
canavar yumurtası

canavar yumurtası
canavar yumurtası

Mod özellikleri:
Bir altın para aldıktan sonra bir sürü altın kazanın.

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Monster Egg v1.2.3 (Mod Apk) – MEGA TR

Monster Egg v1.2.3 (Mod Apk) – USERLINK

– Sponsorlu Bağlantılar –
önceki makaleBrain Out – Geçebilir misin? v2.1.24 (Mod Apk)