Mortician Inc. – Idle Empire v1.0.5 (Mod Apk)

Mortician Inc. – Idle Empire v1.0.5 (Mod Apk) Mortician Inc. – Idle Empire v1.0.5 (Mod Apk) Mortician Inc. – Idle Empire v1.0.5 (Mod Apk)

Mortician Inc. – Idle Empire v1.0.5 (Mod Apk)


Mortician Inc. - Boşta İmparatorluğu

Mortician Inc. – Idle Empire Apk Mod v1.0.5 (Mod Apk) Mortician Inc. simülasyon oyununda kendi boş imparatorluğunu kur. Yeni tıklayıcı ile tanınmış bir mezarlık kralı ol! Cenaze oyunları size sıfırdan ölümsüz iş kurma şansı verir: personel kiralayın, mobilya satın alın, cenaze evinizi genişletin, müşterilerinize birinci sınıf hizmetler sunun ve şehirdeki en iyi cenaze levazımatçısının itibarını artırın.

🔥BOŞ TIKLAMA OYUNLARININ SADECE EN İYİ ÖZELLİKLERİ🔥
🪦 Olağandışı işlerin klasik simülasyonu
🪦 Birçok yükseltme ve seviye atlama seçeneği
🪦 Basit mekanik ve kullanıcı dostu arayüz
🪦 En havalı iş adamı oyunlarının yönetim stratejileri

ölülere iyi bak bu eğlenceli boşta oyunda. Tüm süreçleri simüle edin. Çağrıları almak ve ilk organları işlemekle başlayın. Cenaze töreni için hazır olduklarından emin olun. Sonra mezarı kaz ve tabutu alması için tabutu taşıyanları gönder ⚰️. Cesedi gömün ve yeniden başlayın.

Cenaze evinizi genişletin Serin mezarlık simülasyon oyunlarında daha fazla kar elde etmek için. Yeni odalar açın, yeni tesisler inşa edin ve yeni mobilya ve dekor satın alın. Cenaze hizmetlerine ev sahipliği yapmak, cesetleri son teknoloji kriyojenik odada dondurmak ve yeni krematoryum ile defin alternatifi sunmak için açık yas salonu. Ne kadar çok müşteriniz olursa, en büyük boşta kalan imparatorluğu büyütmek için o kadar çok paranız olur.

Yeni personel avlayın ve eğitin cenaze oyunlarında. Çalışanlarınızın düzgün bir şekilde çalışmak ve dinlenmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmasını sağlarsanız, daha hızlı çalışacak ve sizin gözetiminiz olmadan işi halledeceklerdir. Onların ihtiyaçlarını karşılayın ve ünlü bir cenaze levazımatçısı olmak için daha fazla profesyonel kiralayın. Yine de simülatöre gelmeyi unutmayın. Resepsiyonist ve şoförden mezarlık görevlisine ve cenaze levazımatçısına kadar cenaze evinizdeki her işçiyi kontrol edebilirsiniz.

Kendi işinizi nasıl kuracağınızı öğrenin yükseltmeleri olan basit boşta tıklama oyunlarında. Uzaktayken bile kâr etmeye başlayın. Çalışanlarınız müşterilere hizmet etmek için çok çalışacak. Para toplamak ve mezarlık işinizi büyütmek için adım atın. Birkaç tıklamayla en büyük cenaze imparatorluğunu inşa eden bir kralın hayatının tadını çıkarın.

🪦Mortician Inc. – Sıkılmanıza izin vermeyecek Tycoon Oyunları. Bu boşta kalan tıklayıcı size birçok yükseltme seçeneği sunar. Zaman öldürmek ister misin? Yeni mezarlık simülasyonunda cenaze imparatorluğunu büyütmeye başlayın. Ölümcül eğlenceli boşta oyunlarda iyi bir yönetim öğrenin.
Mortician Inc. - Boşta İmparatorluğu
Mortician Inc. - Boşta İmparatorluğu


Mortician Inc. - Boşta İmparatorluğu
Mortician Inc. - Boşta İmparatorluğu

Mortician Inc. - Boşta İmparatorluğu
Mortician Inc. - Boşta İmparatorluğu

MOD Özellikleri*
1. Sınırsız Para*
2. Sınırsız Altın*
3. Sınırsız Elmas*
4. Yeterli elmasınız olmasa bile sandık satın alın
* harcadığınız zaman asla azalmaz

İNDİRMEK:

Mortician Inc. – Idle Empire v1.0.5 (Mod Apk) – MEGA TR

Mortician Inc. – Idle Empire v1.0.5 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.