My Little Universe v1.21.3 (Mod Apk)


Benim Küçük Evrenim

My Little Universe v1.21.3 (Mod Apk) 🌖 KÜÇÜK EVRENİM – TANRI OYNAMAK İSTİYOR MUSUN?

Kendi küçük evreninizde kaybolun 👨‍🚀

Bir dünya yaratmak kolay değil, ancak bu heyecan verici gündelik dünya kurma macera oyununda öğreneceğiniz gibi kesinlikle çok eğlenceli. Mükemmel gezegeni yapmak için ⛏️ madencilik, zanaatkarlık, ağaç kesme, kazma, eritme, inşaat ve biraz bahçecilik gerekir ve tüm bunları ilahi planınıza bir son verme niyetinde olan ilkel canavarlarla savaşırken yapmanız gerekecek.

Sadece bir kazma ve kollarınızın üstün gücüyle donanmış olarak, bir tanrının işini yapmaya başlayın ve sizi yedi günden fazla bir süre boyunca yaratmaya devam edecek bu bağımlılık yaratan, orijinal aksiyon oyununda bir harikalar dünyası inşa edin.

TÜM DÜNYA ELİNİZDE! 🪐

🚀 Başlangıçta bir roket gemisinde küçük turuncu bir adam vardı ve sonunda sadece o minik turuncu ellerle inşa edilmiş muhteşem bir gezegen olacak. Madencilik yapın, 15 farklı türde kaynak toplayın ve onları ilahi iyiliğinizin tadını çıkarabileceğiniz güzel bir gezegen cenneti yaratmak için sonsuz bilgelikle harcayın.

🚀 Thor’un çekici, Neptün’ün trident’i var ve bu oyunda, canavarlarla savaşmada olduğu kadar kayaları kırmada, mineralleri kazmada ve altın madenciliği yapmada da usta olan güçlü bir kazmanız var. İlahi üretkenliğinizi geliştirmek için sekiz farklı seviyede yükseltin ve inşa etmeye devam etmek için daha da fazla kaynak toplayın.

🚀 Uygarlık, gözünüz altında gelişirken, metal eritmek, mineralleri işlemek ve ilahi zanaatlarınızda size yardımcı olacak sekiz farklı silah yapmak için endüstriyel tesisler kurma şansına sahip olacaksınız, sekiz farklı seviyeli bir balta dahil canavar rakiplerinize tanrı korkusu salmak için benzersiz Excalibur kılıcı.

🚀 Gerçek gezegensel cennetinizi yaratmak için gizemli yollarda hareket ederken inşa etmek, keşfetmek ve yararlanmak için 10 farklı oyun içi ortam türüyle genişletin ve çeşitlendirin. Ancak canavarlara dikkat edin – iğrenç kardan adamlar, düşmanca entler ve uzaylı mantar düşmanları dahil 8 çeşit düşman, tanrısal niyetlerinizi durdurmak için hazır.

🚀 Basit ama çekici grafikler ve zengin bir ses manzarası, kendi yaratılış efsanenizi yazdığınız bu basit ama sürükleyici türler arası madencilik oyununun çekiciliğini artırıyor.

EYLEMDE NASIL BİR MELEK GİBİ, ANLAMADA NASIL BİR TANRI GİBİ! ☄️
Son zamanlarda tüm neşeni mi kaybettin? My Little Universe’de bol bol eğlence ve saatlerce süren aksiyon ve macera bulacaksınız. Steril bir burun alın ve onu, herhangi bir tanrıyı onun efendisi olmaktan gururlandıracak güzel, çiçek açan bir gezegene dönüştürün. Kazın, doğrayın, zanaat yapın, parçalayın, madenleyin ve ilahi lütuf ve kendinize ait küçük bir evrene giden yolda savaşın.

My Little Universe’i şimdi indirin ve bir tanrının işine başlayın!
Benim Küçük Evrenim
Benim Küçük Evrenim


Benim Küçük Evrenim
Benim Küçük Evrenim

Benim Küçük Evrenim
Benim Küçük Evrenim

MOD:
Sınırsız Kaynak

İNDİRMEK:

My Little Universe v1.21.3 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

My Little Universe v1.21.3 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.