Narcos: Idle Cartel v4.1.0 (Mod Apk)

Narcos: Idle Cartel v4.1.0 (Mod Apk) Narcos: Idle Cartel v4.1.0 (Mod Apk) Narcos: Idle Cartel v4.1.0 (Mod Apk)

Narcos: Idle Cartel v4.1.0 (Mod Apk)


Narcos: Boş Kartel

Narcos: Idle Cartel v4.1.0 (Mod Apk) Hit Netflix serisine dayanan Narcos: Idle Cartel, uluslararası bir kartel işletmesini yönetmek için dokunduğunuzda sizi Narcos hikayesinin içine sokan yeni bir boşta tıklama oyunudur!

Kendinizi efsanevi kaçakçı El Patrón ile ortak bulduğunuzda, dünyasının ne kadar tehlikeli ve baştan çıkarıcı olabileceğini keşfedeceksiniz. Ellerinizi temiz tutacak mısınız yoksa hayatta kalmak ve gelişmek için ne gerekiyorsa yapacak mısınız?

Boşta Bir İmparatorluk İnşa Edin
Laboratuvarlarınızı genişletirken, bir boru hattı kurarken, iş gücünüzü eğitirken ve küçük işletmenizi, oyun oynamadığınız zamanlarda bile üretmeye devam eden gelişen bir uluslararası kartel haline getirirken üretim hızlarınızı iyileştirin ve karlılığınızı artırın.

Narcos Hikayesinin Bir Parçası Olun
Kendinizi Netflix’in Narcos dünyasına kaptırırken yepyeni Narcos hikayelerini oynayın, El Patrón, Cali Cartel ve daha fazlasıyla ortak olun.

Karakterlerin Kilidini Aç ve Yükselt
Özel karakterlerden oluşan bir liste toplayın ve yükseltin ve üretim hattınızda daha yüksek karlar ve kalıcı yükseltmeler kazanın.

Epizodik Oynanışı Deneyimleyin
Narcos serisinden ilham alan Bölümleri oynayın. Değerli ödüller kazanmak ve yeni Bölümlerin kilidini açmak için yeni karakterlerle tanışın ve hedefleri tamamlayın.

Sınırlı Süreli Etkinliklerde Yarışın
Sınırlı süreli etkinliklerde ödüller ve liderlik tablosunda en üst sırada yer almak için arkadaşlarınıza ve diğer kartellere karşı yarışın.
Narcos: Boş Kartel
Narcos: Boş Kartel


Narcos: Boş Kartel
Narcos: Boş Kartel

Narcos: Boş Kartel
Narcos: Boş Kartel

MOD:
yükseltme fiyatı = 1

Not: Günlük ödülleri sınırsız sayıda toplayın. İstediğiniz kadar topladıktan sonra oyuna geri dönmek istiyorsanız oyunu yeniden başlatmanız yeterli.

İNDİRMEK:

Narcos: Idle Cartel v4.1.0 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Narcos: Idle Cartel v4.1.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.