Nitro Nation Drag & Drift v7.5.0 (Mod Apk)

Nitro Nation Drag & Drift v7.5.0 (Mod Apk) Nitro Nation Drag & Drift v7.5.0 (Mod Apk) Nitro Nation Drag & Drift v7.5.0 (Mod Apk)

Nitro Nation Drag & Drift v7.5.0 (Mod Apk)


Nitro Ulus Çevrimiçi

Nitro Nation Online v7.5.0 Hileli Mod Apk Hayatı bir seferde 1/4 mil yaşayanlar için Nitro Nation en bağımlılık yapan drag yarış oyunudur!
Düzinelerce gerçek lisanslı arabada yarış, mod ve ayar yap. Bir takım kurun, arkadaşlarınızı davet edin, turnuvalar kazanın. Parçaları çevrimiçi olarak diğer drag yarışçılarıyla takas edin ve hayalinizdeki arabayı oluşturun.

“Almak ve oynamak neredeyse tehlikeli derecede basit” – Cep Oyuncusu

“Nitro Nation Online, piyasadaki en iyi drag yarışçılarından biri… Hız tutkunları için olmazsa olmaz.” – Uygulama Zine

“Nitro Nation Online, canlı bir çevrimiçi topluluğa sahip güzel bir drag yarış oyunudur” – Cep Meta
BİRÇOK ARABA – Supercars ve Exotics? Kontrol. Akortçular ve Sokak yarışçıları? Kontrol. Klasik ve Modern kas? Emin ol! En iyi kısım? Her zaman daha fazlası oyuna geliyor!

Drag yarış arabalarını sevdiğinizi biliyoruz, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Ford, Jaguar, Mercedes-Benz, Nissan, Subaru, Volkswagen gibi en iyi uluslararası araba markalarından 100’den fazla gerçek arabamız var ve çok daha fazlası!
ADİL OYUN – beklemeniz gereken “yakıt” yok. Arabalar veya yükseltmeler için “teslimat süresi” ücretsizdir. Her araç rekabetçidir ve “premium” yükseltme yoktur. Her şey oyuncu sürüş becerisi ve özveri ile ilgili.
GERÇEK YARIŞÇILAR VE TAKIMLAR – hepimiz çok oyunculu yarış hakkındayız, her zaman sokakta veya pistte sizi bekleyen bir çevrimiçi rakip var. 1/8’den tam mile kadar herhangi bir mesafede yarışarak başlayın, bir takıma katılın veya bir takım oluşturun, ekibinizle turnuvalar kazanın, liderlik sıralamasında yükselmeye çalışın veya bahis yarışlarında sinirlerinizi test edin.

Canlı Çok Oyunculu bir yarışa katılın, dünyanın her yerinden arkadaşlarınızla ve rakiplerinizle gerçek zamanlı olarak oynayın! Haftalık Bölgesel turnuvalarda yarışın ve Bronz ve Gümüş bölümlerinden Dünya Çapında Altın Elit Yarış bölümüne yükselmeye çalışın!
EPİK YÜKSELTMELER – 3 katmanlı satış sonrası planlarla 33 benzersiz otomobil bileşenini yükseltin ve iyileştirin. Hız ihtiyacınızı karşılayın ve türünün tek örneği bir üst drag yarış makinesi oluşturun. 800 HP Volkswagen Golf’ünüzde egzotik bir spor araba içmeyi hiç hayal ettiniz mi? NN sokaklarında her gün oluyor.

Aylık Altın Bilet ile %85’e varan oranda tasarruf edin ve altınınız bir daha asla tükenmesin!
KİŞİSEL DOKUNUŞ – arabanızı havalı çıkartmalarla özelleştirin, istediğiniz gibi düzenleyin. Kendi özel boya renginizi seçin ve her bit için bitirin. Aracınıza benzersiz bir görünüm kazandırmak için gerçek Toyo Lastikleri ve satış sonrası Tec Speedwheels jantları ekleyin, satış sonrası tamponlar, etekler ve rüzgarlıklar takın!
ARABA GEEKLERİ HOŞ GELDİNİZ – CarX Physics Engine tarafından desteklenmektedir, piyasadaki en gerçekçi araba fiziğine sahibiz – her şey gerçek hayatta olduğu gibi çalışır. Ayrıntılı özellikler, dino grafikleri, vites tabloları ve gelişmiş yarış istatistikleri ile viteslerinizi ayarlayın, yarış bilginizi kullanmanıza yardımcı olacaktır.
MUHTEŞEM TOPLULUK – Her şey çok oyunculu deneyimle ilgili! Diğer araba oyunu fanatikleri ile bağlantı kurun, yeni arkadaşlar edinin ve birlikte NN’nin tadını çıkarın:
Web sitesi: http://goo.gl/RKfHi4
Forumlar: http://goo.gl/X3O1D6
Facebook: https://goo.gl/tufLX3
Twitter: https://goo.gl/hIupCP
Instagram: https://goo.gl/aXOjqI
TEKNİK GEREKSİNİMLER
Tam yüklü oyun, dahili depolama alanınızda en az 1,5 GB gerektirir
İşletim Sistemi: Android 4.x veya üstü
Cihaz: 1 GB RAM
Wifi: İnternet bağlantısı gereklidir
SORUN GİDERME
Şifrenizi unuttuysanız, giriş ekranındaki ilgili seçeneği kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Talimatlar için e-postanızı kontrol edin. Bir kurtarma e-postası oluşturmadıysanız veya kullanıcı adınızı unuttuysanız, lütfen https://support.creative-mobile.com adresinden bizimle iletişime geçin ve yardımcı olabilecek her şeyi bize bildirin. hesabınızı tanımlayın.

Herhangi bir sorunuz varsa, https://support.creative-mobile.com adresindeki SSS bölümümüzü kontrol ettiğinizden emin olun.
…veya Destek sistemimiz aracılığıyla bizimle iletişime geçmek için iki yoldan birini kullanın: https://support.creative-mobile.com/Tickets/Submit veya support@creative-mobile.com adresinden e-posta yoluyla

Gizlilik Politikası: http://nitronation.com/policy/
Kullanım Koşulları: http://nitronation.com/terms-of-use/

Nitro Ulus Çevrimiçi
Nitro Ulus Çevrimiçi


Nitro Ulus Çevrimiçi
Nitro Ulus Çevrimiçi

Nitro Ulus Çevrimiçi
Nitro Ulus Çevrimiçi

MOD:

– ücretsiz onarım
– her zaman mükemmel başlangıç

İNDİRMEK :

Nitro Nation Drag & Drift v7.4.2 (Mod Apk) – RACATY BAĞLANTISI

Nitro Nation Drag & Drift v7.4.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

MOD:
1. MOD Menüsü
2. Daima Mükemmel Başlatma/Kaydırma
– Başlat/Shift her zaman mükemmeldir
3. Otomatik Mükemmel Geçiş
– Hack, vitesinizi Perfect Zone’da otomatik olarak değiştirir

HER İKİ HACK’I BİRLİKTE AÇMADIĞINIZDAN EMİN OLUN, ARACINIZ DURACAK! Otomatik Mükemmel Geçişi AÇMADAN ÖNCE Her Zaman Mükemmel Başlat/Kaydırmayı KAPATIN

İNDİRMEK :

Nitro Nation Drag & Drift v7.5.0 (Mod Apk) – RACATY BAĞLANTISI

OBB:

Nitro Nation Drag & Drift v7.5.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.