Pirate Raid – Caribbean Battle v1.12.1 (Mod Apk)

Pirate Raid – Caribbean Battle v1.12.1 (Mod Apk) Pirate Raid – Caribbean Battle v1.12.1 (Mod Apk) Pirate Raid – Caribbean Battle v1.12.1 (Mod Apk)

Pirate Raid – Caribbean Battle v1.12.1 (Mod Apk)


Korsan Baskını - Karayip Savaşı

Pirate Raid – Caribbean Battle v1.12.1 (Mod Apk) AVAST YE, GAMERS!

⚓️ Selam canlarım! Ana yelkeni kaldırmaya, kapakları indirmeye ve yağma, zafer ve saatlerce korsan eğlencesi 🏴‍☠️ arayışı içinde Karayipler’de alevler içinde ilerlemeye hazır mısınız? Sırtınızı aşağı indirin ve palanızı alın ⚔️, teknenizi gerçekten yüzdürecek bu hızlı korsan simülatöründe her şey güvertede. Basit tüccarlar, deniz savaş gemileri 🛳 ve korkunç deniz canavarları ile savaşmak için açık denizlerde tam yelkenle yarışın, bu arada tropik ada saklanma yerinizi genişletmek ve güçlü korsanlığınızı daha da şiddetli savaşlara hazırlamak için harcamak için kasanızı ganimetle doldurun ve oyunda daha da korkakça korsanlık! 🤯

BANA ODUN KES!

🏴‍☠️ Bir korsanın işi asla bitmez! Bu eğlenceli dövüş oyununun çalkantılı sularında aksiyon yoğun ve hızlı gelir ve yağma yüklü ödül gemileri her an ufukta görülebilir. Onları savaşa dahil edin, borda alışverişi yapın, onları Davy Jones’un dolabına gönderin ve güzel ganimetlerini alın 💰. Ancak düşmanın seviyesine ve aynı anda girdiğiniz savaş gemilerinin sayısına dikkat edin, yoksa sulu bir mezara giden siz olabilirsiniz.

🏴‍☠️ Ana braketi birleştirin! Yerel korsan pazarında ganimet varillerinizi madeni para ile takas etmek için limana geri dönün, ardından zaferinizi kutlayın ve korsanlığınızın beş farklı parametresini yükselterek veya deniz fenerinizi geliştirerek açık denizlerin yeni genişliklerini açmak için deniz fenerinizi geliştirerek korkunç itibarınızı artırın. korsan terörü saltanatınız 💀.

🏴‍☠️ Sekiz parça! Korsanlar romun tadından, okyanusun kokusundan ve esen rüzgardan daha çok neyi sever? Batık hazine 💎, elbette! Karayip denizlerini harap gemiler için araştırın ve oyun boyunca ilerlemenize yardımcı olmak için eve daha fazla ganimet getirin 🚢 🛥.

🏴‍☠️ Kraken 🦑 uyanıyor! Belki sert iklim veya sürekli boğulan denizci arzı olabilir, ancak bu oyunun geçtiği okyanusun belirli bir köşesinde, sudaki her tekne için tehdit oluşturan devasa deniz canavarlarının tuhaf bir istilası yaşanıyor. Topunuzu 💣 üzerlerinde eğitin ve okyanusları bu lanetli felaketten kurtarın – elbette bu süreçte büyük kazançlar elde edin!

🏴‍☠️ Tüm umutlar kaybolmaz! Altın için doyumsuz bir susuzluk duyan en korkak korsanlar olabilirsiniz, ancak daha iyi doğanızı bu savaş gemisi oyununda başka bir yerde gösterebilirsiniz – tehlikede olan bakireleri ve hayatın iniş çıkışlarının diğer talihsiz kurbanlarını kurtardığınız yan görevlerde. Ama üzülmeyin, yaptığınız iyiliklerin mükafatı da çoktur!

🌊 YEDİ DENİZİN BAŞARISI 🌊

Bir korsanın özgür, kanunsuz, aksiyon dolu hayatı çekici mi? Karasakal’ı utandıracak bir terör ve yağma şöhreti mi istiyorsunuz? Neşeli roger’ınızı yükseltin, geminizi başlatın ve deniz macerası ve korsanlık derring-do ile hızlı, eğlenceli ve topçularla dolu sıradan korsan simülatörü Pirate Raid’i indirin!
Korsan Baskını - Karayip Savaşı
Korsan Baskını - Karayip Savaşı


Korsan Baskını - Karayip Savaşı
Korsan Baskını - Karayip Savaşı

Korsan Baskını - Karayip Savaşı
Korsan Baskını - Karayip Savaşı

MOD:
Ödüller, sonsuz para birimi almak için reklam izlemeye gerek yok.

İNDİRMEK:

Pirate Raid – Karayip Savaşı v1.12.1 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Pirate Raid – Karayip Savaşı v1.12.1 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.