Planet Rush v1.18.3 (Mod Apk)

Planet Rush v1.18.3 (Mod Apk) Planet Rush v1.18.3 (Mod Apk) Planet Rush v1.18.3 (Mod Apk)

Planet Rush v1.18.3 (Mod Apk)


gezegen acele

Planet Rush v1.18.3 (Mod Apk) Acımasız uzay yeni kahramanları bekliyor! Bu roguelike atış oyununda uzaylı saldırgana meydan okuyun ve evreni yıkımdan kurtarın.

Planet Rush, heyecan verici bir stratejik hikayesi olan uzay aksiyon oyunları hayranları için tasarlanmış, RPG unsurlarına sahip bir arcade shooter oyunudur!

OYUN ÖZELLİKLERİ

Çeşitli oyun modları
Planet Rush, özel oyun modlarına sahip sıra dışı bir roguelike nişancı oyunudur. Oyun modu, standart oyunun çeşitli ilginç unsurlar ve mekaniklerle desteklendiği özel bir etkinlik türüdür. Mod, olağan oynanışa çeşitlilik katıyor ve oyundan daha da fazla keyif almanıza yardımcı oluyor.

hayatta kalma savaşları
İstilacıları yok edin ve destansı patronlarla savaşın! Otomatik ateşlemeyi tam güçte kullanın. Kara ve uçan düşmanlarla dolu amansız aksiyon savaşları sizi bekliyor.

Dövüşçünüzü yükseltin
Becerilerinizi geliştirin, yeni yetenekler öğrenin ve güçlü silahların ve zırhların kilidini açın. Uzay kahramanınızı tüm Evrendeki en iyi silahlarla donatın ve uzaylı ordusunu ezin!

Yeni gezegenleri keşfedin
Planet Rush sadece bir bilimkurgu nişancı oyunu değil, canlı grafiklere, detaylı karakter çizimlerine ve konumlara sahip bir oyundur. Bir uzay istilacısının saldırısına uğramış en güzel dünyaları ziyaret edin.

* Planet Rush ücretsiz bir atış oyunudur, ancak oyundaki bazı öğeler gerçek parayla satın alınabilir. Oyun içi satın alma yapmak istemiyorsanız, cihazınızda bu seçeneği devre dışı bırakmanız yeterlidir. *

Kullanım Koşullarımız ve gizlilik politikamız uyarınca, Planet Rush’ı yalnızca 7 yaşından büyük kullanıcılar indirebilir ve oynayabilir.

DESTEK

Oyunda herhangi bir sorunuz veya zorluğunuz var mı?
Bize yazın: support@tapswap.games

Gizlilik politikası: http://tapswap.games/pp.html
Şartlar ve koşullar: http://tapswap.games/tos.html

Instagram’daki oyun hesabına katılın: https://www.instagram.com/planetrush_game/gezegen acele
gezegen acele


gezegen acele
gezegen acele

gezegen acele
gezegen acele
MOD Özellikleri*
1. YÜKSEK HASAR

İNDİRMEK:

Planet Rush v1.18.3 (Mod Apk) – MEGA TR

Planet Rush v1.18.3 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.