Plants vs. Zombies 2 Apk v9.9.2 (Mod/Official/NA/ROW)

Plants vs. Zombies 2 Apk v9.9.2 (Mod/Official/NA/ROW)


Bitkiler ve Zombies™ 2 Plants vs. Zombies 2 Apk v9.9.2 (Mod/Resmi/NA/ROW) Firmanın geliştirdiği .E, en çok oynanan oyunların arasında Plants vs. Zombies oyununun 2 versiyonu yayınlandı. Plants vs. Zombies ™ 2 Android oyunları savunma alanı olarak sınıflandırılabilecek bir oyundan biraz bahsetmek gerekirse. Bağınızın zombi istilasına karşı bahçenizi koruyorsunuz ve doğru stratejiyi geliştirmelisiniz. Oyun, serinin aksine 1 Playstore üzerinden ücretsiz olarak satıldı. Ancak oyun için bir çok özellik kullanmak ve eşyalara sahip olmak için para ödemeniz gerekiyor aksi takdirde biraz pasif kalıyorsunuz. APK yı kurmak için sınırsız paraya sahip olabilirsiniz, böylece bir çok oyun içi eşyaya sahip olarak daha keyifli oynayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.” Oynamak sürükleyici olduğu kadar güzel sunulmuş: 10 üzerinden 8,7.” – ign.com

Zamanın başlangıcından günlerin sonuna kadar komik zombi lejyonlarıyla tanıştığınız, selamlaştığınız ve onları alt ettiğiniz ödüllü hit aksiyon-strateji macerasını oynayın. Harika bitkilerden oluşan bir ordu toplayın, Bitki Yemi ile güçlendirin ve beyninizi korumak için nihai planı tasarlayın.

100 Milyon İndirme – Bu uygulama toplamda 100 milyondan fazla indirme aldı.

Kazanan: E3’te En İyi Mobil Oyun – Game Informer
Kazanan: En İyi Mobil Oyun 2013 – Mashable
Kazanan: 2013 Yılının Oyunu – Oynamak İçin Kaydırın

YÜZLERCE BİTKİ VE ZOMBİ KEŞFEDİN
Lava Guava ve Laser Bean gibi yaratıcı çiçek açanlar da dahil olmak üzere yüzlerce diğer bahçecilik çekimleri ile birlikte Sunflower ve Peashooter gibi en sevdiğiniz çim efsanelerini toplayın. Jetpack Zombie ve Mermaid Imp gibi devasa bir zombi dizisiyle her fırsatta uçtan uca gidin – hatta beyninizi yaygın Zombie Chickens’tan korumanız gerekecek!

GÜÇLÜ BİTKİLER BÜYÜTÜN
Oynarken Tohum Paketleri kazanın ve onları daha önce hiç olmadığı gibi bitkilerinizi beslemek için kullanın. Saldırıları güçlendirin, savunmaları ikiye katlayın, ekim süresini hızlandırın ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanın. Bu zombilerin çimlerden gitmesini sağlamak için bitkilerinizi güçlendirin!

UZAY VE ZAMANDA YOLCULUK
Antik Mısır’dan Uzak Geleceğe ve ötesine kadar 11 çılgın dünyada savaşın. 300’den fazla seviye, son derece zorlu sonsuz bölgeler, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata Partisi etkinlikleri ile her zaman tamamlanması gereken yeni bir meydan okuma vardır. Artı, en iyi savunmanı hazırla – Dr. Zomboss her dünyanın sonunda seni almak için bekliyor!

SEYAHAT GÜNLÜĞÜ İLE DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN
Bir sonraki nereye gideceğiniz konusunda şaşırdınız mı? Sadece sizin için oluşturulmuş heyecan verici Görevlere başlamak için Seyahat Günlüğünüze bakın. Zaman dolmadan önce Planlanmış Görevleri tamamlayın veya bir dizi Epik Göreve katılın ve özel ödüller kazanın.

EA’nın Gizlilik ve Çerez Politikası ile Kullanıcı Sözleşmesinin kabul edilmesini gerektirir.

Bitkiler vs. Zombies™ 21 Plants vs. Zombies™ 22

Plants vs. Zombies™ 23 Bitkiler vs. Zombies™ 24
Bitkiler vs. Zombies™ 25 Bitkiler ve Zombies™ 26
Plants vs. Zombies™ 27 Plants vs. Zombies™ 29 Bitkiler vs. Zombies™ 30Video:

Oyun Adı: Bitkiler vs zombiler ™ 2
Kategori: Android Oyunlar İndirmek
Oyun tipi: defans oyuncusu Macera
Yayın tarihi: 2022
Dil: ingilizce
Boyut: 557,26 MB
geliştirici Şirket: ELEKTRONİK SANATLAR
Dosya tipi: .apk

MOD v1:
– Sınırsız para
– Sınırsız Mücevher

İNDİRMEK (APK + OBB):

Plants vs. Zombies 2 Apk v9.9.2 Mod – DOSYALAR FM

Plants vs. Zombies 2 Apk v9.9.2 Mod – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.