Pocket Love v1.8.4 (Mod Apk)

Pocket Love v1.8.4 (Mod Apk) Pocket Love v1.8.4 (Mod Apk) Pocket Love v1.8.4 (Mod Apk)

Pocket Love v1.8.4 (Mod Apk)


cep aşk

Cep Aşkı v1.8.4 (Mod Apk) Cep boyutuna küçülün ve eşiniz ve en sevdiğiniz evcil hayvanınızla şirin yeni bir eve taşının! Küçükken her şey daha sevimlidir ve siz ve eşiniz istisna değilsiniz 🙂

Dekorasyona başlama zamanı! Pocket Love, hayalinizdeki eve boş bir alan tasarlamanız için binlerce özelleştirme seçeneği sunar. İNANILMAZ showroom’u ziyaret edin ve sevdiğiniz mobilyalarımızı seçin. Son teknoloji insta-nakliye ile siz farkına varmadan orada olacak!

Ve mobilyaların kilidini açtığınızda, karakterleriniz farklı nesnelerle çok sevimli şekillerde etkileşime girecek. Fotoğraf albümünüze eklemek için özel anıların kilidini açın ve farklı anların fotoğrafını çekin. Awwww… çok şirin!

Cep Aşkı şu anda Beta’nın başlarında ve evinize oda ekleme (dekorasyon için daha fazlası!) ve hatta komşularınızı ziyaret edebilme ve özel anların kilidini açabilme gibi yeni özellikler getirmeyi planlıyoruz.

Bu oyun çocuklar için tasarlanmamıştır ve 13 yaşın altındaki çocuklar için uygun olmayan bazı içeriklere sahip olabilir.

Gizlilik Politikası: https://hyperbeard.com/privacy
cep aşk
cep aşk


cep aşk
cep aşk

cep aşk
cep aşk

MOD:
Bir sürü altın para.

Not: Eğitimi tamamlamanız ve ardından özgürce çalışmanız gerekir, aksi takdirde bir hata olabilir. Oyundan çıkın ve normale dönmek için tekrar girin.

İNDİRMEK:

Pocket Love v1.8.4 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Pocket Love v1.8.4 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.