PUBG Canavar Kamyon
PUBG Canavar Kamyon

PUBG Canavar Kamyon Nerede Bulunur? 2021

PUBG Canavar Kamyon Nerede Bulunur? PUBG Canavar Kamyon nerede çıkar diye merak edenler için hazırladığımız bu içerikte PUBG Canavar Kamyonu nerede bulabileceğinizi ve tüm detaylarını hazırladık.

PUBG Canavar Kamyon
PUBG Canavar Kamyon

PUBG Canavar Kamyon Rehberi

Pubg Canavar Kamyon, PUBG Mobile’nin tün haritalarında bulunmaz. UAZ, Dacia, Buggy gibi kara taşıtları tüm haritalarda bulunurken canavar kamyon yalnızca bir haritaya özel olarak tasarlanmıştır. Oyuna son eklenen ve hala beta sürümünde olan Livik haritasına özeldir.

Yani PUBG canavar kamyon Livik haritasının çeşitli bölgelerinde bulunur. Haritada yaklaşık 4 veya 5 tane canavar kamyon yer alır. Kamyonların yeri her yeni oyunda rastgele olarak değişir. Haritada dolaşırken rastlantısal olarak herhangi bir canavar kamyona denk gelmeniz çok olasıdır.

Canavar kamyonu merak edip kullanmak isteyenler veya nerede bulacağını tam kestiremeyenler için hazırladığımız bu içerikte canavar kamyonu hangi noktalarda daha sık bulabileceğinize değinirken bu devasa aracı kullanmanın avantajlarına ve dezavantajlarına da değineceğiz.

PUBG Canavar Kamyon
PUBG Canavar Kamyon

Pubg Canavar Kamyon nerelerde bulunur?

PUBG Mobile’da bulunan her bir şeyin bulunma noktası büyük oranda değişiyor. Oyun içerisinde bulunan araba, silah ve eklenti gibi şeylerin bir yerde kesin olarak bulunduğunu söylemek mümkün olmasa da bazı noktalarda bu tarz şeyleri daha sık bulma olasılığınız bir sır değil. Bu durum canavar kamyon için de geçerli. Harita üzerinde tamamen rastgele bir şekilde yerleştirilen canavar kamyon buna rağmen Aqueduct, Crab Grass ve Power Plant bölgelerinde daha sık bulunabiliyor. Geçtiğimiz satırlarda da değindiğimiz üzere aracın bulunma noktaları her oyun değişebiliyor. Ancak canavar kamyon bulma gibi bir hedefiniz varsa bu üç noktayı tercih ederek bulma şansınızı artırabilirsiniz.

Bizi Facebook‘ta takip edebilirsiniz.

Android Mobil Uygulamamızı İndir !