Punchy Race: Run & Fight Game v3.20.3 (Mod Apk Money)

Punchy Race: Run & Fight Game v3.20.3 (Mod Apk Money) Punchy Race: Run & Fight Game v3.20.3 (Mod Apk Money) Punchy Race: Run & Fight Game v3.20.3 (Mod Apk Money)

Punchy Race: Run & Fight Game v3.20.3 (Mod Apk Money)


Punch Yarışı: Koş ve Dövüş Oyunu

Punchy Race: Run & Fight Game v3.20.3 (Mod Apk Money) Jelly blob şampiyonluk kemeri için savaşmaya hazır mısın? Boks eldivenlerini giymenin ve güçlenmenin tam zamanı! İnanılmaz io dövüş arenasında seviye atlamak ve diğer boksörlerle savaşmak için etrafta koşun ve halter toplayın! Punchy Race’de dünyaca ünlü blob savaşçısı ol!

BLOB’UNUZU YÜKSELTİN

Arenada koşun ve blob renginize uyan küçük dambılları toplayın! Ne kadar çok spor salonu ekipmanı toplarsanız, bloğunuz o kadar kaslı hale gelir! Herhangi bir boks savaşını kazanmak için en güçlü dövüşçüyü eğitmeli ve yükseltmelisiniz!

ŞAMPİYON OLUN

Bu yumruk oyununda amacınız, yolları ve köprüleri koruyan tüm dövüşçüleri son boks arenasına indirmektir. Rakiplerinizin seviyesini aklınızda tutmalısınız, bu yüzden muhafızların seviyelerinin toplamını geçmek için blob savaşçınızı mümkün olan en yüksek seviyeye getirin.

IO ALANINDA MÜCADELE

Unutma, seni yumruklama oyunu arenasından atmaya çalışan başka jöle savaşçıları var! Dikkatli olun ve seviyeniz onlarınkinden daha yüksek olmadığı sürece rakiplerle çatışmayın. Koş, büyü ve ayakta kalan son kişi olmak için savaş!

SOĞUK CİLTLERİN KİLİDİNİ AÇ

İo oyun arenasında havalı dövüşlere bakmak ister misin? Başkalarıyla savaşın, yeni seviyeleri tamamlayın ve blob savaşçınız için yeni süper aldatıcı görünümlerin kilidini açmak için para kazanın! Herkese olağanüstü tarzınızı gösterin!

Bu io dövüş oyununu neden seveceksiniz:

– Bağımlılık yapan koşu ve dövüş oyunu
– Eğlenceli delme oyunları deneyimi
– Harika blob koşucu oyunu
– Tamamlanacak tonlarca seviye
– Savaşmak ve yumruk atmak için kolay kontroller
– Parlak gündelik 3D grafikler
– Rahatlatıcı ASMR sesleri
– Düzinelerce komik görünüm

Blob boks şampiyonu kemeriniz sizi bekliyor! Şimdiye kadarki en bağımlılık yapan delme oyunlarından birini oynayın! Punchy Race’i şimdi ücretsiz indirin!
Punch Yarışı: Koş ve Dövüş Oyunu
Punch Yarışı: Koş ve Dövüş Oyunu


Punch Yarışı: Koş ve Dövüş Oyunu
Punch Yarışı: Koş ve Dövüş Oyunu

Punch Yarışı: Koş ve Dövüş Oyunu
Punch Yarışı: Koş ve Dövüş Oyunu

İNDİRMEK:

Punchy Race: Run & Fight Game v3.20.3 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Punchy Race: Run & Fight Game v3.20.3 (Mod Apk Money) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.