Q & A RPG Magician with Black Wits v4.7.8 Mod Apk

Q & A RPG Magician with Black Wits v4.7.8 Mod Apk Q & A RPG Magician with Black Wits v4.7.8 Mod Apk Q & A RPG Magician with Black Wits v4.7.8 Mod Apk

Q & A RPG Magician with Black Wits v4.7.8 Mod Apk


Siyah Zekalı Soru ve Cevap RPG Sihirbazı

Q & A RPG Magician with Black Wits v4.7.8 Mod Apk 12/23 tarihinde “Q & A RPG Enchantment with Black Cat Viz”, Kaohsiung Belediye Hükümeti ve Kaohsiung MRT işbirliği ile resmi olarak duyuruldu, yüksek Jie kızları işbirliği seviyesinin 12/24 lansmanı! Kızlar, Kaohsiung macerasında sihir ve Weiss yapmaya, güzelliği ve yemeği keşfetmeye yönlendirilir !! Gitmek için tereddüt etmeyin!

“Kara kedi Vitz ile yapmak için Soru ve Cevap RPG büyüsü” 2015 So-net el seyahat pazarına girmek için yapboz yarışması RPG oyunu! Japon tanınmış mobil oyun şirketi COLOPL, Inc üretimi tarafından, kümülatif küresel toplam 35 milyon indirme, Tayvan, Hong Kong ve Makao 1,2 milyondan fazla. Süper eğlenceli bilgi yarışması macerası ve zekası olan milli oyuncular, her yaş için evrensel bir oyundur! .

Ücretsiz indirme, ultra basit oturum açma işlemi artı eksiksiz bir oyun öğretimi, hedefi yapmak için birinci sınıf sihir ve macera dünyasının bilgeliğini açmak için Wei Zi birlikte! .

【Arka fon】
bilgelik kapısı
Tüm halkanın 108 yabancısıyla bağlantılı
Kapı gerçeği takip eder ve açılır
Özellikle gizemli gücünü göstermek için
Bu güce sihir denir
Ve bilgelik kapısını açmak için kapıyı ara – sihir
Sihir ve günlük yaşam dünyasında
Macera hikayesini ortaya çıkarmak için yeni bir sihir

【oyun tanıtımı】
“Soru ve Cevap RPG Magic ve Black Witz”, büyülü fantezi alanı kullanımında oyun arka planı olan “bulmaca bilgi yarışması tipi RPG” ile savaşmak için elfleri çağırmak ve doğru cevaptır, oyuncu yapmak için sihri oynar. geniş dünya Kara Kedi Viz ile birlikte, birinci sınıf bir sihir olma hedefiyle fantastik bir macera hikayesi!

‧Oyun temel tanıtımı
“Sanat”, “Bilim”, “Bilim ve Teknoloji”, “Animasyon ve Oyun”, “Spor” ve “Yaşamın İpuçları” oyuncuların doğru cevabı seçmesi için uyuyan büyücüyü uyandıracak, düşmana darbe vuracak!

‧ Komik komik soru bankasının yerelleştirilmesinde
Yerel operasyon ekibinden, Tayvan, Hong Kong, Makao’nun süper ilginç konularına uygun olarak, onu bırakmanızı sağlamak için dikkatlice planlandı! Dört konu, sıralama, resimli sorular… ve diğer zengin sorular oyun deneyiminizi alt üst ediyor!

‧Elflerin geliştirilmesi ve evrimi
400’den fazla tür, 2.000’den fazla süper elf, oyuncunun varlığını göstermek için geliştirilecek ve geliştirilecek, elflerin “cevap becerilerine” ve “öldürme becerilerine”, ekibiniz için en uygun olanı nasıl üreteceğinizi veya evrim yoluyla Yenilmez takımı üretin, aynı şekilde oyuncuların bilgeliğini de test edin!

‧ Milli oyuncular düellosunun bilgeliği
Sistemin çevrimiçi ve diğer oyuncuları ile donatıldı – “Ulusal Müsabaka” ve “Sihirli Rehber Kupası”.
Ve ülkenin oyuncuları Soru-Cevap düellosu ile yüksek ödül ve Mo Dao engelleri almak için sıralama için yarışır ve kendilerini ve diğer oyuncuları daha yüksek bir seviyede sürekli olarak geliştirir!

‧ Arkadaşlarınızla oyun oynayın
“Gate Defender” yeni bir işbirliği modelidir. Oyun zaman zaman oynanır. Oyunda oyuncular birbirleriyle arkadaş olabilir ve birbirlerine yardım edebilirler.

Hayranlar zaman zaman oyun Raiders ve iyi aktiviteler piyasaya sürülecek ~ hemen hayranlara onu överek !!

Hayran sayfası: https://www.facebook.com/SonetWiz

Müşteri Hizmetleri: quizwiz@so-net.net.tw

問答RPG 魔法使與黑貓維茲
問答RPG 魔法使與黑貓維茲


問答RPG 魔法使與黑貓維茲
問答RPG 魔法使與黑貓維茲

問答RPG 魔法使與黑貓維茲
問答RPG 魔法使與黑貓維茲

Değişiklikler:
menü modu
>Savaşı Anında Kazanın (bazı aşamalarda 3* tamamlama sağlamayabilir)

İNDİRMEK:

Q & A RPG Magician with Black Wits v4.7.8 Mod Apk – MEGA YÜKLEME

Q & A RPG Magician with Black Wits v4.7.8 Mod Apk – ZİPPYSHARE

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.