Racing Classics PRO: Drag Race & Real Speed v1.09.0 (Mod Apk)

Racing Classics PRO: Drag Race & Real Speed v1.09.0 (Mod Apk) Racing Classics PRO: Drag Race & Real Speed v1.09.0 (Mod Apk) Racing Classics PRO: Drag Race & Real Speed v1.09.0 (Mod Apk)

Racing Classics PRO: Drag Race & Real Speed v1.09.0 (Mod Apk)


Yarış Klasikleri

Yarış Klasikleri v1.09.0 (Mod Apk) Efsanevi klasik sürüşler yapabileceğiniz bir oyun mu arıyorsunuz? 70’lerin ve 80’lerin ikonik tarzında her arabadan en iyi şekilde yararlanın ve klasik kafa kafaya drag yarışlarında orijinal performanslarını test edin!

Rakiplerinize meydan okuyun, maksimum hıza ulaşın, arabanızı yükseltin ve eski model arabalarınızı daha hızlı ve daha hızlı hale getirin! En popüler ve destansı zamanlardan muhteşem eski tarz sokak stiliyle gözlerinize ziyafet çekin. ŞİMDİ İNDİRİN!

ÖZELLİK:
– 70’LER VE 80’LERDEN 16 EFSANEVİ, KLASİK ARABA!
– AŞIRI 3D GRAFİK VE ESKİ OKUL, RETRO TARZI!
– TONLARCA BAŞA DÖNÜŞ YARIŞI MÜCADELELERİ!
– FARKLI ARCADE MODLARI!
– KLASİK SÜRÜŞLERİNİZ İÇİN DÜZİNELERCE MUHTEŞEM ARABA PARÇASI!
– GENİŞ RENK VE ÖZELLEŞTİRME SEÇENEKLERİ!
– HİKAYE MODUNDA 45’DEN FAZLA ZORLU AŞAMA!
– ÇEVRİMİÇİ LİDER TAHTALARI VE YARIŞ LİGİLERİ!
– AZOT SOLUNUM ÇEKİCİLERİN DÜNYASINI KEŞFEDİN!

DRAG YARIŞI DENEYİMİNDE KENDİNİZİ DENEYİN
2018’in en iyi klasik araba sürüş simülatörü oyunlarından biri, en gerçekçi sürüş fiziği, sınırsız kişiselleştirme, maksimum hız, bağımlılık yapıcı oyun ve sonsuz eğlence ile cep telefonunuza geliyor! En iyi sürüş testini ve en iyi drag yarışı deneyimini mi arıyorsunuz? Yarış Klasikleri tam size göre! Mükemmel zamanlamanın başarınız için kilit nokta olduğu zorlu drag yarışlarına katılın. Direksiyona geçin ve sürücünüzün kariyerini inşa eden yarış rakiplerinizle yüzleşin! Vitesleri doğru zamanda değiştirin ve hızlı olun!

EN POPÜLER ARAÇLARIN TEKERLEĞİNİN ARKASINDAN ATLAYIN
Dünyanın en iyi klasik otomobilleri sizi bekliyor! Amerikan, Asya veya Avrupa markaları? En sevdiklerin neler? Trafik olmadan sokakta yarışın! Kafa kafaya drag yarışlarında en hızlı araçları test edin ve sokak yarışlarında bir efsane olun. Klasik kas ve on yıllardır en popüler olan süper arabaları içeren 16 farklı ikonik yarış makinesini deneyin. Onları yükseltin, kişiselleştirin ve ustalığa giden yolu bulun.

70’lerin VE 80’lerin BENZERSİZ TARZI KÖŞEYİN ARKAINDADIR
Aşırı sıcak çubukların, ikonik eski okul arabalarının veya klasik yarış sürüşlerinin büyük bir hayranıysanız, bu oyun tam size göre. En sevdiğin klasik arabayı seç ve olabildiğince hızlı yarış! Zamanda geriye gitmeye ve 70’ler ve 80’lerden kalma şehirlerin benzersiz tarzını hissetmeye ne dersiniz? İşte doğrudan geçmişe giden otoyol! Neonlar, grafiti ve gürültülü, renkli iklimle dolu sokakların şaşırtıcı stilini tadın. Henüz hissediyor musun? En iyi sürücüler arasında zorlu, duygusal bir sürüşe hazırlanın ve sokak yarışları tarihindeki yerinizi işaretleyin!

SÜRÜŞÜNÜZÜ AYARLAYIN VE KİŞİSELLEŞTİRİN
En güçlü sürüşü hazırlama zamanı! Ayarlayın ve beğeninize göre modifiye edin. Vitesinizi ve nitronuzu yükseltin, motorun gücünü yükseltin ve mevcut her arabanın maksimumuna ulaşın. Her bir yükseltmenin aracınızın performansı üzerinde nasıl bir etkisi olduğuna daha yakından bakın. Aracınızın bazı görsellerini değiştirerek sürüşünüze daha fazlasını ekleyin – rengi değiştirin ve boyamada bazı detaylar ekleyin!

HİKAYE MODUNDA DEĞERİNİZİ KANITLAYIN!
Yolundaki tüm rakipleri yenmek için yeterli becerin var mı? Rakiplerinize hükmetmeniz gereken hikaye modunda bunu öğrenin! 45 zorlu yarış sizi bekliyor! Şöhret ve şan bir yarışı kazanmak için yeterli değil mi? Rakibini yenersen, arabayı ondan kolayca devralabilirsin! Bir meydan okuma için aç mısın? Katıl!

ÇEVRİMİÇİ LİDER PANOLARINI HEMEN FETHEDİN!
Rekabetçi çok oyunculu modda sürüş becerilerinizi gösterme zamanı! Zamanlarınızda ustalaşın ve aracınızdan en iyi şekilde yararlanın. Çevrimiçi skor tablolarını fethetmek için mükemmel arabayı hazırlayın. Her sektörde en iyi zaman için arkadaşlarınızla yarışın! Mahalledeki ve tüm dünyadaki en iyi drag yarışçısının kim olduğunu onlara bildirin!

Aşırı hız, harika grafikler ve adrenalin için indirin ve oynayın!

TAMAMEN YENİ DRAG YARIŞI OYUNU SONUNDA GOOGLE PLAY’DE KULLANILABİLİR!
Diğer oyunlar: http://t-bull.com/#games
Facebook: https://facebook.com/tbulgames
Twitter: https://twitter.com/tbulgames
Yarış Klasikleri
Yarış Klasikleri


Yarış Klasikleri
Yarış Klasikleri

Yarış Klasikleri
Yarış Klasikleri

MOD:
sınırsız para
sınırsız altın
sınırsız yakıt
*Oyunda yapacağınız ilk satın alma işleminden sonra para ve altın sınırsız olacaktır.

İNDİRMEK:

Yarış Klasikleri v1.09.0 (Mod Apk) – GÖNDERME ALANI

Yarış Klasikleri v1.09.0 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Yarış Klasikleri v1.09.0 (Mod Apk) – RACATY BAĞLANTISI

Yarış Klasikleri v1.09.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.