Racing Limits v1.5.6 Mod Apk Money

Racing Limits v1.5.6 Mod Apk Money


Yarış Limitleri

Yarış Limitleri v1.5.6 Mod Apk Para sonsuz arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını tanımlar. Hem şehir içi hem de otoyol trafiğinde yarışan ve araçları sollayan araçlara dayanan bu oyun, 5 eğlenceli yarış moduna sahiptir: taşıyıcı modu, sonsuz mod, zamana karşı mod, serbest mod ve çok oyunculu mod. Tek yönlü ve çift yönlü trafik arasında seçim yapabilir ve “Sabah”, “Günbatımı” ve “Gece” olmak üzere günün üç saati arasından seçim yapabilirsiniz.

Yarış Limitlerinde sınır yok, sadece yarış becerilerin var! Bu yüzden olabildiğince hızlı sürün, keskin geçişler yapın, gerçek hayatta yapamadığınızı yapın ve sonunda sınırlarınız için yarışın..

ÖZELLİKLERİ:

-GERÇEK ZAMANLI ÇOK OYUNCULU: Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer yardımcı yarışçılar ile rekabet edebilirsiniz. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışı uygular.

-ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı vardır. Helikopter, sırt, kaput ve kokpit. Sürmeyi tercih edebileceğiniz tüm araçlar, mümkün olan en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için yüksek kaliteli iç mekanlara sahiptir.

-ÇOK HASSAS VE KOLAY KONTROLLER: Yarış Limitleri, çok eğlenceli hale getirmeniz için çok kolay ve hassas oyun kontrollerine sahiptir.

-SÜRÜŞ FİZİKLERİ: Yarış Limitlerindeki tüm arabalar gerçekçi güç, tork ve vites oranlarına sahiptir. Hızlanma süreci ve en yüksek hızlar, eksiksiz bir simülasyona dayanmaktadır. Araç gövde ağırlığı, vites oranları, motor gücü ve tork oranlarının tümü dikkate alınır.

– ÇOK YÜKSEK DETAYLI ARAÇLAR: Yüksek düzeyde grafik ayrıntıya sahip birçok araç sürmenizi bekliyor! Yarış Limitlerinde bulunan arabaların grafik detayları, kategorisinin en iyileridir.

-AYARLAR VE YÜKSELTMELER: Vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek arabanızı özelleştirebilirsiniz. Daha iyi performans için motorunuzu, frenlerinizi ve yol tutuşunuzu yükseltebilirsiniz. Seçebileceğiniz çeşitli gövde ve jant renkleri de mevcuttur.

-GERÇEKÇİ GRAFİKLER: Yarış Limitleri, çok yüksek detay ve gerçekçi grafikler üzerinde birçok optimizasyon içerir.

-ÇOK YARIŞ ETKİNLİĞİ: Racing Limits oynarken asla sıkılmayacaksınız. Çok sayıda taşıyıcı modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 gün periyodu ve 5 farklı oyun modu vardır.

-DİLLER: Şu anda Yarış Limitlerinde altı dil desteklenmektedir ve diğer pek çok dil de gelecek sürümlerde henüz sunulmamıştır.

BİZİ TAKİP ET:

* https://www.facebook.com/racinglimitsgame/
* https://twitter.com/RacingLimits
* https://www.youtube.com/channel/UCMThWAiBM_EBZWJ8l3OyCtg
Yarış Limitleri
Yarış Limitleri


Yarış Limitleri
Yarış Limitleri

Yarış Limitleri
Yarış Limitleri

MOD:
Çok para.
Bir sürü Altın.

İNDİRMEK:

Yarış Limitleri v1.5.6 Mod Apk Para – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Yarış Limitleri v1.5.6 Mod Apk Para – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.