Real Commando Mission – Free Shooting v7.2 (Mod Apk)

Real Commando Mission – Free Shooting v7.2 (Mod Apk) Real Commando Mission – Free Shooting v7.2 (Mod Apk) Real Commando Mission – Free Shooting v7.2 (Mod Apk)

Real Commando Mission – Free Shooting v7.2 (Mod Apk)


Gerçek Komando Görevi - Serbest Atış

Real Commando Mission – Free Shooting v7.2 (Mod Apk) Çevrimdışı oyun severlerin ilk tercihi
Gerçek Komando Misyonuna Hoş Geldiniz – Ücretsiz FPS Atıcılık Oyunları Çevrimdışı. “JazzVA Gamers”, FPS oyunlarını sevenler için gerçek bir komando atış görevi onuruna sunar. Bu çevrimdışı oyunda eğitimli bir gizli komando olarak rolünüz ve göreviniz, topraklarınızı düşmanlardan kurtarmak için teröristlere karşı koymaktır. Yoğun grafikler ve bağımlılık yapıcı oyun, ücretsiz çevrimdışı atış oyunları 2020’de boş zamanınızı daha heyecanlı hale getirecek ve bu aksiyon dolu oyunlarda atış becerilerinizi yeni bir seviyeye taşıyacak.

Birinci şahıs, Aksiyon, Macera
Bu çapraz ateş çevrimdışı komando oyunlarında karşı saldırı özel kuvvetlerinin uzman bir ordusu askerisiniz. Güvenli yerlere izinsiz girmek veya yüksek profilli devlet adamlarını kurtarmak veya düşman ana kamplarından terörle mücadele etmek için işe alındınız. Bu ücretsiz ordu oyunlarında görevi tamamlamak için sorumluluğu üstlenmeli ve teröristlere karşı koymalısınız. Ölümcül saldırılar gerçekleştirin ve tek kuralınıza uyun: Emir komuta zincirine saygı gösterin. Gerçek komando görevi, 2020 ücretsiz çevrimdışı aksiyon oyunlarından biridir. Bu tek kişilik gerçek komando oyunları yeni fps ordu oyunudur. Komando silah oyunlarını ve atış oyunlarını seviyorsanız ve bu Gerçekçi komando görev oyunlarıyla efsane bir komando atıcı olmak istiyorsanız. Çapraz ateş çevrimdışı komando oyunları sırasında; taşlaşmış hissedeceksiniz, sadece keskin nişancılık becerilerinize güvenin ve güvenin.

En iyi atış keyfi için stilize oyunlar
Gerçek Komando Gizli Görevi – FPS Komando Atıcılık Oyunları çevrimdışında, bir ordu üssünde, dağlık eğitim kamplarında ve uzak bölgelerde size gerçek bir terörle mücadele hissi vermek için birden fazla ortam tasarlanmıştır. Yamaç paraşütünün muhteşem animasyonlarıyla Gerçek komando eylemi, Gerçek komando görevi yepyeni bir sürüm ve aksiyonun alevler içinde devam etmesini sağlayacak birçok yeni ekleme ile karşınıza geliyor!

Hayatta Kal, Hazır Ol, Nişan Al ve Ateş Et
9 mm tabanca, SMG UMP 45, Av tüfeği, Yakın dövüş silahı bıçağı, Saldırı tüfekleri AK47, M4 Karabina, Keskin Nişancı tüfeği DMR ve daha fazlasını içeren modern ve son teknoloji silahlara sahip olacaksınız. En iyi fps oyunlarını ve ordu oyunlarını deneyin. Bu keskin nişancı atış oyununun her görevinde yan kol olarak bir tabancanız var. Bu çevrimdışı oyunda nakit ödüller ve altın paralar kazanarak keskin nişancı ve saldırı silahları dahil yeni silahlar satın alabilirsiniz. FPS Silah atış oyunu 2020 Muhteşem savaş alanı deneyimi yaşayın

Macera dolu kesintisiz aksiyon oyunu
Bu Gerçek Komando Misyonu – Komando Atıcılık Oyunları Çevrimdışı oyunundaki nihai zorlu görev, modern ordunun, yüksek teknolojili silahlarla yüksek eğitimli özel kuvvetlerin alanını istila etmektir. Komando operasyon operasyonlarının bir parçası olma ve özel orduyu avlama şansın. Aksiyon atış oyunları olduğu için bu en iyi FPS oyunudur.

Birinci şahıs nişancılar
Sınırsız eğlence ile en iyi çevrimdışı oyunlardan birinin keyfini çıkarın. Bu FPS atış oyunlarında çevrimdışı, gerçek atış eğlencesi için en iyi çevrimdışı atış oyunu seviyelerini keşfedin.

En popüler oyunlarımıza göz atın
Silah oyunlarını ve komando oyunlarını seviyorsanız, en sevdiğiniz çevrimdışı aksiyon oyununu bulacaksınız. Sizi en iyi oyun deneyimi ve çılgın grafiklerle eğlendirecek en iyi 3d silah atış oyunlarından birini sunuyoruz.

Gerçek Komando Gizli Görev Özellikleri:
– Yoğun, sürükleyici gerçek zamanlı FPS savaşı
– Mükemmel vuruş grafikleri ve yüksek kaliteli optimizasyon.
– Silahlar için yükseltme sistemi bulunmayan adil maçlar
– Çoklu modlar “KLASİK, ÖLÜM EVİ, ZAMAN DENEME”
– 25’ten fazla seviye birleştirir
– Çoklu modern silahlar
– Çeşitli ve gerçekçi senaryolar
– Orta ila yüksek zorluk seviyesi

İnternet yok, Arkadaş yok, Sorun yok, İşte Tek oyunculu oyunlar
FPS oyunlarının veya komando oyunlarının hayranı mısınız?
İşte sizin için çevrimdışı iyi bir ücretsiz atış oyunu. Ücretsiz çevrimiçi Android Tek oyunculu nişancı oyunlarının (FPS – First Person Shooter) her şeyini değiştirmeye hazırız. Terörle mücadele, ev sahibi istasyonları, düşman kamplarını oluşturur.
Gerçek Komando Misyonu - Ücretsiz Atış Oyunları 2020
Gerçek Komando Misyonu - Ücretsiz Atış Oyunları 2020


Gerçek Komando Misyonu - Ücretsiz Atış Oyunları 2020
Gerçek Komando Misyonu - Ücretsiz Atış Oyunları 2020

Gerçek Komando Misyonu - Ücretsiz Atış Oyunları 2020
Gerçek Komando Misyonu - Ücretsiz Atış Oyunları 2020

MOD APK Özellikleri:
1. TANRI MODU
2. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Gerçek Komando Görevi – Serbest Atış v7.2 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Gerçek Komando Görevi – Serbest Atış v7.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.