Real Commando Secret Mission v20.7 (Mod Apk)

Real Commando Secret Mission v20.7 (Mod Apk)


Gerçek Komando Gizli Görevi

Gerçek Komando Gizli Görev v20.7 (Mod Apk)
Hatcom Inc. sizler için yeni bir fps dünya savaşı ordusu oyununu gururla sunar. Yoğun grafikler ve akılda kalıcı hikaye, boş zamanınızı daha heyecanlı hale getirecek. 2019’un bu fps oyununda 3D oyun deneyimi sizi yepyeni bir eğlence düzeyine çıkaracak. Bu oyunda bir komando rolünü oynamanız gerekiyor. Görevin bu ordu savaş oyununda ülkene hizmet etmek ve düşmanı öldürmek. Bu oyunda çok cesur ve yetenekli olmanız gerekiyor. Bu dünyanın en iyi atış oyununda düzinelerce stratejik görev var. Bir numaralı komando olmak için tüm görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Bu dünya savaşı oyununun oynanışı çok heyecan verici ve maceralı. Bu oyunda düşman arazisinde göreve başlayacaksınız. Başlangıçta, bu atış oyununda herhangi bir silahınız yok. Bu oyunda tek yapmanız gereken tek başınıza savaşmak. Ayrıca bu fps dünyasının en iyi oyununda düşman görüşlerinden saklanmak zorundasın. Gizlilik unsuru, bu oyunun görevlerini tamamlamayı çok kolaylaştıracak. Bu tek kişilik komando oyununda silahsız olsanız bile düşmanınızı öldürebilirsiniz. Ancak bu oyunun tüm görevlerinde silah kullanılması tavsiye edilir. Ayrıca bu keskin nişancı oyununun her görevinde yan kolunuz olarak bir tabancanız var. Bu oyunda her işlemi tamamladıktan sonra para kazanacaksınız. AK47 ve UMP5 silahı dahil olmak üzere yeni silahlar satın alabilirsiniz. Üstelik bu oyunda gizli görevler için bir keskin nişancı tüfeğiniz de var. Tüm işlemler çok heyecan verici, bu tek kişilik komando oyununu oynamak için bir strateji belirlemeniz gerekiyor. Çünkü karşı karşıya olduğunuz düşman kuvveti bu oyunda oldukça eğitimli ve profesyoneldir.

Bu fps ordu oyununun kontrolleri çok kullanışlı. Bu oyunda oyuncunun hareketini kontrol etmek için bir joy pad’iniz var. Bu dünya savaşı oyununda çömelme, ayakta durma düğmesi ve çevirme düğmesi var. Ayrıca, bu oyunda sağlık çubuğunuz ve kalan mermiler de vurgulanır. Bu oyunda otomatik çekim seçeneği de var. Bu komando oyununda sadece düşmanı hedef almanız gerekiyor ve düşman kendi kendine ateş edecek. Ayrıca silah simgesine dokunarak da silahı değiştirebilirsiniz. Tüm bunlar, bu yeni atış oyununu her yaştan oyuncu için çok eğlenceli kılıyor.

İyi şanslar…! 
Özellikler:
Gerçekçi 3D grafikler.
Keskin nişancı silahı atıcı misyonları
Çok çeşitli saldırı tüfekleri.
Gerçekçi suikast misyonları.
Gerçek oyun içi sesler.
Farklı yerler ve arka planlar.
Tamamlanması zor seviyeler ve aşamalar.

Wifi’niz yoksa, tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Google Play Store’da bulunan Hatcom Inc. tarafından sunulan bu ilginç 2019 oyununu hemen android akıllı telefonlarınıza indirin.
Gerçek Komando Gizli Görevi
Gerçek Komando Gizli Görevi


Gerçek Komando Gizli Görevi
Gerçek Komando Gizli Görevi

Gerçek Komando Gizli Görevi
Gerçek Komando Gizli Görevi

MOD:
1. TANRI MODU
2. DÜŞMAN SALDIRILAMAZ
3. REKLAM YOK

Kurulum Adımları:
İndirmek
Düzenlemek

İNDİRMEK:

Gerçek Komando Gizli Görev v20.7 (Mod Apk) – LİNKİ PAYLAŞ

Gerçek Komando Gizli Görev v20.7 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.