Real Speed Supercars Drive v1.2.15 (Mod Apk)

Real Speed Supercars Drive v1.2.15 (Mod Apk) Real Speed Supercars Drive v1.2.15 (Mod Apk) Real Speed Supercars Drive v1.2.15 (Mod Apk)

Real Speed Supercars Drive v1.2.15 (Mod Apk)


Gerçek Hızlı Süper Arabalar Sürüşü

Real Speed ​​Supercars Drive v1.2.15 (Mod Apk) Piyasadaki en iyi sürüş simülatörü oyununa hoş geldiniz! Dünyanın en hızlı ve en çekici arabalarını sürmenin ve kişiselleştirmenin, yarışlarda sürüş becerilerinizi ve hızınızı test etmenin, radarların üzerinden atlamanın ve parkur meydan okumalarında hassas sürüşün keyfini çıkarın. Bütün bunlar, bir şehir, bir liman, bir off-road alanı ve terk edilmiş bir sanayi bölgesi dahil olmak üzere çeşitli alanlardan geçebileceğiniz devasa bir açık dünya haritasında. Ayrıca, mümkün olan en iyi fizikle.

EN İYİ ARABALARI SÜR

Sizin için sahip olduğumuz özel araba modellerini seçmek ve sürmek için garaja gidin. En sevdiğiniz kategoriyi seçebilirsiniz: süper arabalar, spor arabalar, güçlü arabalar, arazi arabaları, klasikler, ATV’ler, sıcak çubuklar, SUV’lar… Sürüş deneyimini olabildiğince gerçekçi kılmak için her arabanın kendi fiziği vardır.

Ve sadece bu değil! Ayrıca arabanızı tercih ettiğiniz renk ve doku ile boyayarak, vinillerle akort ederek, jantları değiştirip boyayarak, nitro ve beğendiğiniz nitro rengini ekleyerek veya bir spoyler ekleyerek özelleştirebilir ve kişiselleştirilmiş bir dokunuş verebilirsiniz.

ZORLU TESTLERİ AŞIN

Haritayı dolaşırken, sürüş becerilerinizi ve hızınızı test edecek her türlü zorluğu bulacaksınız. 6 arabadan birinci olarak mevcut tüm yarışları kazanmaya çalışın, radar testlerinde ortalama hedef hızı geçmek için pedalı metale koyun veya dilerseniz parkur testlerini zamanında geçmek için ustaca sürebilirsiniz. Tüm araba kategorileri (süper arabalar, SUV’ler, kas arabaları…) ile sürüşünüzü test etme fırsatını kaçırmayın.

Bu yetmezmiş gibi, haritanın etrafında para kazanmanıza ve arabaların kilidini açmanıza yardımcı olacak birçok ödül var. Ayrıca havada bulunduğunuz süreye bağlı olarak size para kazandıracak atlayışlar da gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak, şehirde olabildiğince hızlı geçerek atlamanız gereken bir radar bulacaksınız. Tüm bu sınavların üstesinden gelebilecek misin?

EN TAM HARİTADA GEÇİN

Piyasadaki en büyük ve en eksiksiz açık dünya haritasını oynarken sıkılmayacağınıza eminiz. Çok çeşitli alanların tadını çıkarabileceksiniz:

– Şehir: Her türlü park, bina, trafik levhası, ağaç, park yeri, otoyol bulabileceğiniz güzel ve renkli bir şehirde trafikten kaçmak gibi hissediyorsunuz… Arabalarınızla zıplayın, radarlardan atlayın veya birinden uçun şehrin sonundan diğerine süper arabalarla.
– Liman: Adrenalini hissetmek istiyorsanız, limana gidin ve orada bulacağınız konteynerler, hangarlar, vinçler ve gemiler arasında inanılmaz atlamalar yapın. Sınırsız bir şekilde eğlenebileceğiniz, hayal gücünüzün uçmasına izin verecek mükemmel bir alan.
– Off Road: Karada veya kumda sürüş yapmayı seviyorsanız, off-road alanına gidebilir ve bu alanda bulacağınız plajın, gölün, dağların veya köprülerin tadını çıkarabilirsiniz. Kumda iz bırakmak için bir ATV veya arazi aracı öneririz.
– Endüstri: drift ve dublörlerinizle kaos ekmekte özgür olacağınız terk edilmiş sanayi bölgesini ziyaret edin. Bu alanda bir fabrika ve terk edilmiş bir köy, bir tren yolu veya her türlü stunt yapmak için birden fazla cazibe merkezi bulacaksınız: döngüler, rampalar, mekikler, dönüşler…

PİYASADAKİ EN İYİ FİZİK VE GRAFİKLER

Bu simülatörde piyasadaki en gerçekçi sürüşün keyfine varacaksınız. Her arabanın, seçtiğiniz araca bağlı olarak çeşitli ve gerçekçi bir sürüşe izin verecek kendi fiziği vardır: süper arabalarla haritada en yüksek hızda sürün, bir kas arabasının gücünü hissedin veya bir SUV’nin vahşi kullanımıyla eğlenin .

Son olarak ve en önemlisi, Google Play Store sayfamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz ve sizi piyasadaki en iyi fizik ve en iyi haritaya sahip en eğlenceli ve gerçekçi yarış simülatörü oyunu olan oyunu indirmeye ikna ettiğimizi umuyoruz. bu oyunun kurallarını değiştirmeye geldi!Gerçek Hızlı Süper Arabalar Sürüşü
Gerçek Hızlı Süper Arabalar Sürüşü


Gerçek Hızlı Süper Arabalar Sürüşü
Gerçek Hızlı Süper Arabalar Sürüşü

Gerçek Hızlı Süper Arabalar Sürüşü
Gerçek Hızlı Süper Arabalar Sürüşü

MOD:

– Sınırsız Para, Kilitsiz

İNDİRMEK:

Real Speed ​​Supercars Drive v1.2.15 (Mod Apk)- MEGA TR

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.