Riverside: Farm Village v1.4.0 (Mod Apk Money)

Riverside: Farm Village v1.4.0 (Mod Apk Money) Riverside: Farm Village v1.4.0 (Mod Apk Money) Riverside: Farm Village v1.4.0 (Mod Apk Money)

Riverside: Farm Village v1.4.0 (Mod Apk Money)


Nehir Kenarı: Çiftlik Köyü

Riverside: Farm Village v1.4.0 (Mod Apk Para)

❤️ Riverside: çiftlik ve şehir kurma simülatörü, şehir çiftlikleri, çiftlik köyleri ve şehir simülatörleri inşa etmeyi sevenler için mobil bir şehir simülasyon oyunudur. Harika, yeni bina oyunları arıyorsanız, bir tane buldunuz! Eve Hoşgeldin! ❤️

⭐ Bir zamanlar müreffeh bir kasaba hakkında, en iyi şehir kurma oyunları arasında yer alan, dokunaklı ve iyimser bir gündelik aile macera oyunu, şimdi umutsuz bir ekonomik bunalıma girdi. Sakinlerin çoğu ayrıldı, en sadık ve ısrarcılardan sadece birkaçı kaldı. Ama güvenecek bir şeyleri yok ve yeni belediye başkanı sen onların son umutlarısın.🏘️🏘️🏘️

⭐ Bu aile macerası oluşturma oyununda şehrin yönetimine liderlik edin, kentsel altyapıyı ve bakıma muhtaç hale gelen tarımı yeniden inşa edin🏗️🏗️🏗️, nehrin karşısındaki pastoral çiftliğin tarlalarına ekinler dikin🌾🌾🌾🏞️, Evcil Hayvanlara dikkat edin, mahsulleri hasat edin ve kentsel Rönesans’a çeşitli yiyecek, yem ve mallar sağlayın. Adına yakışır bir köy inşa et.

⭐ Çiftlik kasabasının en iyisini deneyimleyin ve yeni sakinleri çekmek ve eskileri şehir çiftliğinde tutmak için yeni evler inşa edin. Eski konakları🏰, terk edilmiş kahve dükkanlarını, şehir merkezini ve dükkanları🛒 restore edin, okulu ve itfaiye istasyonunu 🔥🚒 ve diğer binaları yeniden inşa edin, sokakları ve avluları süsleyin, şehre yeni bir mutlu yaşam çiftliği kazandırın.

⭐Bu şehir kurma simülatörü oyunu size şehir çiftliği yönetimi becerilerinizi gösterme fırsatı verir. Hasat kasabası nehir limanından🚢 kasaba mallarınızı gönderin, yeni fabrikalar inşa edin ve eskilerini restore edin, vatandaşlarınız için şehir inşaat işleri yaratın ve siz oradayken büyük bir çiftlik macerası yaşayın🧓.

⭐ Harika hayvanlar, tarım bitkileri ve mutlu çiftçilerle adayı ücretsiz olarak inşa etmekte özgür, pastoral, boş bir aile çiftliğinde telaşsız çiftçilikle uğraşacaksınız.
⭐ Enerji tasarrufu sağlayan çiftlik şehri teknolojileri, çöp ayırma ve temiz enerji kaynakları ile daha iyi bir geleceğe girin.♻️
⭐Muhteşem bir manzara, şehri çevreleyen yemyeşil bir ada köyü ülkesi, sonsuza kadar içinde kalmak isteyeceksiniz. Riverside, dinlenmeye ve rahatlamaya yol açan ve size birçok keyifli oyun anı, şehir hasadı ve inşa etme ve eğlenceli çiftlik oyunları deneyimi yaşatacak nadir, kayıp ada oyunlarından biridir. Riverside kasabası bir çiftlik kasabası köyü olmasa da, bitmeyen inşaatlar içinde kendini kaybetmek ve hareketli ve karmaşık bir megapolis olmak istemiyor ve bu sadece cazibesini artırıyor. 💞

⭐Hey, sıradan rpg binası, çiftlik arayışı ve köy çiftçiliği oyunu Riverside: çiftlik ve şehir kurma simülatörü diyor ki, tüm endişelerinizi geride bırakın ve kendinizi ılık güneşli günlere ve saman kokulu hafif bir esintiye bırakın. Düşünün – köy hayatım ve muhteşemliği başlamak üzere mi? Cevap Evet!

Gerçek bir şehir kurma ve genel olarak eğlenceli inşa etme zirvesi.

https://playkot.com/

Nehir Kenarı: Çiftlik Köyü
Nehir Kenarı: Çiftlik Köyü


Nehir Kenarı: Çiftlik Köyü
Nehir Kenarı: Çiftlik Köyü

Nehir Kenarı: Çiftlik Köyü
Nehir Kenarı: Çiftlik Köyü

İNDİRMEK:

Riverside: Farm Village v1.4.0 (Mod Apk Money) – MEGA TR

Riverside: Farm Village v1.4.0 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.