Riverside Merge v1.35.450 Mod Apk (Unlimited Money)

Riverside Merge v1.35.450 Mod Apk (Unlimited Money) Riverside Merge v1.35.450 Mod Apk (Unlimited Money) Riverside Merge v1.35.450 Mod Apk (Unlimited Money)

Riverside Merge v1.35.450 Mod Apk (Unlimited Money)


Nehir Kenarı Birleştirme

Riverside Merge v1.35.450 Mod Apk (Sınırsız Para) Riverside’ın yardımınıza ihtiyacı var! Yıkıcı bir deprem kasabayı yok etti ve vatandaşlarının onu eski ihtişamına geri döndürmek için SİZE ihtiyacı var. Bu eğlenceli birleştirme macerasında kasabalarını her zamankinden daha iyi bir şekilde yeniden inşa etmek için unutulmaz bir macerada Riverside sakinlerine katılın!

Kasabadaki işleri alın ve birçok binayı ve caddeyi onarmak için birleştirme becerilerinizi kullanın. Evler, restoranlar, parklar ve hatta kasabadaki yoga stüdyosunu inşa edin ve tasarlayın! Ama dikkat et! Her şey Riverside’da göründüğü kadar barışçıl değil ve açgözlü bir arazi kralı sözleşmelerinizi çalmaya ve kesinlikle dayanamayacak ucuz inşaat malzemeleri kullanmaya çalışıyor! Kullanışlı birleştirme becerilerinizi ve yaratıcılığınızı kullanarak şehri hayata döndürmek için Riverside vatandaşlarına hak ettikleri şehri verin!

Depremde yok olan gizemli bölgelerin kilidini açarken kasabanın sırlarını keşfedin ve onları sıfırdan geri yükleyin. Riverside’ın usta inşaatçısı olmak için seviye atlarken görevleri tamamlayarak ve birleştirilecek yeni öğeler keşfederek deneyim kazanın. Riverside’ın birçok bulmacasını çözerken çok eğleneceksiniz.

Oyun özellikleri:

Kasabayı yeniden inşa etmek için yüzlerce benzersiz araç ve öğe keşfetmek için öğeleri birleştirin.
Eşsiz oynanışla yeni bölgelerin kilidini açın ve şehri eski ihtişamına geri getirin!
Size görevler verecek ve şehri restore edip dekore etmenize yardımcı olacak Riverside’ın oyun içi karakterleriyle etkileşime geçin.
Bağımlılık yaratan bir hikaye ve harika animasyonlarla unutulmaz bir maceraya katılın – hayal kırıklığına uğramayacaksınız!
Rahatlatıcı oyun. Sadece iki öğeyi birleştirin ve ardından şehri yenileyin. Daha basit olamazdı
Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak ücretsiz oynayın!

Herhangi bir geri bildiriminiz varsa, bir seviyeyi geçme konusunda yardıma ihtiyacınız varsa veya oyunda görmek istediğiniz harika fikirleriniz varsa https://lionstudios.cc/contact-us/ adresini ziyaret edin!

Size Bay Bullet, Happy Glass, Ink Inc ve Love Balls’u getiren Stüdyodan!

Diğer Ödüllü oyunlarımız hakkında haberler ve güncellemeler almak için bizi takip edin;

Aslan Stüdyoları


Facebook.com/LionStudios.cc
Instagram.com/LionStudioscc
Twitter.com/LionStudiosCC
Youtube.com/c/LionStudiosCC
Nehir Kenarı Birleştirme
Nehir Kenarı Birleştirme


Nehir Kenarı Birleştirme
Nehir Kenarı Birleştirme

Nehir Kenarı Birleştirme
Nehir Kenarı Birleştirme

İNDİRMEK:

Riverside Merge v1.35.450 Mod Apk (Sınırsız Para) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Riverside Merge v1.35.450 Mod Apk (Sınırsız Para) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.