Room Planner: Home Interior & Floorplan Design 3D v1094 (Mod Apk)

Room Planner: Home Interior & Floorplan Design 3D v1094 (Mod Apk) Room Planner: Home Interior & Floorplan Design 3D v1094 (Mod Apk) Room Planner: Home Interior & Floorplan Design 3D v1094 (Mod Apk)

Room Planner: Home Interior & Floorplan Design 3D v1094 (Mod Apk)


Oda Planlayıcı: Ev İç Mekan ve Kat Planı Tasarımı 3D

Room Planner: Home Interior & Floorplan Design 3D v1094 (Mod Apk) Evinizi veya dairenizi dekore edin ve en iyi kat planı yaratıcısı ve ev hanımı uygulamasıyla döşeyin. Yatak odanız, banyonuz, oturma odanız vb. için önceden tasarlanmış düzenlerden ilham alın. Oda tasarımcımız, projenize başlamanız için size ev iç dekor fikirleri verir.

En iyi şekilde oda görselleştirme ve ev tasarım planlaması.

GELİŞMİŞ EV TASARIMI VE ODA PLANLAYICI
Evinizi her zaman istediğiniz gibi planlamak ve döşemek için kapsamlı bir IKEA ürünleri kataloğundan iç mekan ürünlerini seçebilir ve her şeyin 3D sanal gerçeklikte nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Oyun oynamak kadar kolay. Birçoğu bir sebepten dolayı en eksiksiz ev tasarımı ve iç dekor uygulaması olarak adlandırıyor!

Milyonlarca kullanıcının ev iç tasarım fikirleri bulmak ve tadilat, yenileme, dekorasyon, ev tasarımı, oda planlama ve mobilya planlama projeleri için şekillendirici ve iç dekoratör olarak oda tasarımı uygulamamıza neden güvendiğini görün.

Ev tasarımı ve oda planı uygulaması ile şunları yapabilirsiniz:
– Hayalinizdeki evi görselleştirin ve gerçekten nasıl görüneceğine dair daha iyi bir fikir edinin
– Dünyaca ünlü markaların mobilyalarıyla mekanınızı zenginleştirin – duvarların renginden mobilya düzenine kadar resimdeki her şeyi değiştirin
– İç tasarım fikirlerinizi partneriniz, oda arkadaşınız veya yüklenicinizle paylaşın – oyun oynamak kadar kolay
– Çevrimiçi ve çevrimdışı kullanın

HAZIR PROJELER
Endüstri profesyonelleri tarafından yapılmış mevcut planlardan birinden başlayın veya kendinizinkini yaratın. Mobilyaları, dekorasyonu değiştirin, IKEA veya diğer markalardan yeni ürünler ekleyin, evinizi farklı noktalardan gözlemleyin, gerçekçi anlık görüntüler oluşturun ve görüntünüzün nasıl gerçeğe dönüştüğünü görün.

Evinizi tasarlamak için fikirler mi arıyorsunuz? Bu iç dekor uygulaması, oturma odası, yatak odası, mutfak, yemek odası, banyo, salon, ev ofis, bebek ve çocuk odası ve daha fazlasını dekore etmek için tasarım temalarına sahiptir. Yerinizi yeniden şekillendirmenize, dekore etmenize veya yenilemenize yardımcı olması çok kullanışlıdır. Hatta bir ev inşa etmenize bile yardımcı olabilir!

DAHA MUHTEŞEM ÖZELLİKLER
Hazır tasarımlar, eksiksiz bir mobilya kataloğu (5.000 ürün), inşa edilecek sınırsız sayıda oda ve gerçekçi HD işlemeler gibi ek özellikler, bir hafta, ay veya yıl boyunca otomatik olarak yenilenebilir bir abonelikle kullanılabilir. Ödeme, satın alma onayı ile Google Play hesabınızdan tahsil edilecektir. Abonelikler, cari dönemin bitiminden en az 24 saat önce otomatik yenileme kapatılmadığı sürece otomatik olarak yenilenecektir. Cari dönemin bitiminden itibaren 24 saat içinde, planınıza uygun olarak hesabınızdan yenileme ücreti alınacaktır. Otomatik yenileme tercihlerini, satın alma işleminden sonra istediğiniz zaman Google Play hesap ayarlarınızdan yönetebilirsiniz. Bir abonelik satın aldığınızda, eğer teklif edilirse, ücretsiz deneme süresinin kullanılmayan kısmı kaybedilir.

Bu ev ve dekor uygulaması, IKEA’nın en popüler ürünlerini içerir.

Room Planner 3D, IKEA tarafından desteklenmez, desteklenmez veya onunla bağlantılı değildir. Başvuruda gösterilen ürünlerin tüm tasarımları ve boyutları Inter IKEA Systems BV’nin telif hakkıdır.
Oda Planlayıcı: Ev İç Mekan ve Kat Planı Tasarımı 3D
Oda Planlayıcı: Ev İç Mekan ve Kat Planı Tasarımı 3D


Oda Planlayıcı: Ev İç Mekan ve Kat Planı Tasarımı 3D
Oda Planlayıcı: Ev İç Mekan ve Kat Planı Tasarımı 3D

Oda Planlayıcı: Ev İç Mekan ve Kat Planı Tasarımı 3D
Oda Planlayıcı: Ev İç Mekan ve Kat Planı Tasarımı 3D

MOD:
Tüm ücretli öğelerin kilidi açıldı

İNDİRMEK:

Room Planner: Home Interior & Floorplan 3D v1094 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Room Planner: Home Interior & Floorplan 3D v1094 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.