Royal Match v10055 (Mod Apk Money)

Royal Match v10055 (Mod Apk Money)


Kraliyet Maçı

Royal Match v10055 (Mod Apk Para) YEPYENİ MACERAYA HOŞ GELDİNİZ! RENKLERİ KAYDIRIN, BULMACALARI ÇÖZÜN, KALESİ DÜŞÜNÜN VE PARA KAZANIN. Kraliyet Kalesi binlerce eğlenceli ve zorlu 3’lü eşleştirme bulmacasıyla dolu! Tahtayı temizlemek ve bulmacayı yenmek için 3 veya daha fazla renkli öğeyi birleştirin! Royal Match’i oynaması ücretsiz ve tonlarca eğlenceyle! Şimdi oyna!

Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle dekore etmesi için yardımınıza ihtiyacı var. Bu yüzden, maç 3 seviyesini tamamlama arasında, başka bir harika bölüm için acele etmeyin, ancak Kralın kalesini ziyaret edin! Kraliyet Şatosu’ndaki odaları tamamlayarak para kazanın, bir tarzla ev inşa edin, destanınızı sürdürmek için bonuslar ve ekstra güçlendiriciler alın!

İnsanların Royal Match’in şimdiye kadarki EN İYİ MATCH 3 OYUNU olduğunu söylemesine şaşmamalı! Zevk için bir sürü tatlı bulmacamız var! Her yeni bölüm ücretsiz jetonlar, benzersiz ödüller, şaşırtıcı görevler, harika alanlar ve süper harika maçlarla geliyor!

Royal Match, maç 3 oyun türünde en iyi oyun deneyimi için yapılmıştır. Muhteşem grafikler ve harika bulmacalar aracılığıyla bir sonraki seviye maç 3 oyununa atlayın:

– Hem ustalar hem de yeni maç 3 oyuncuları için benzersiz bir 3’lü eşleştirme oyunu ve eğlenceli seviyeler!
– Bonus seviyelerinde bir sürü madeni para ve özel hazine toplayın!
– Onların kilidini açmanı bekleyen güçlü güçlendiricileri patlat!
– Kuşlar, kutular, iksirler, dolaplar, elmaslar, sihirli şapkalar, madeni para kasaları, gizemli posta kutusu ve domuzcuk gibi yoldaki engellere dikkat edin!
– Madeni paralar, güçlendiriciler, güçlendirmeler gibi muhteşem ödüller kazanmak için muhteşem sandıklar açın!
– Kral Robert’ın evindeki yeni odaları, kraliyet odalarını, muhteşem bahçeleri ve daha birçok heyecan verici alanı keşfedin!
– Kralın odası, mutfak, bahçe, garaj ve diğer birçok harika oda dahil alanları dekore edin!
– Facebook’ta arkadaşlarınıza meydan okuyun ve skor tablolarının zirvesine ulaşın!

Neşeli ve zorlu seviyeleri geçmek için engelleri aşın ve inanılmaz güçlendirmeler oluşturun! 3 seviyeli eğlenceli maç oynayarak harika alanların kilidini açmaya devam edin! Şimdi gelin ve eğlenceye katılın!

Bingo: %100 reklamsızdır ve Wi-Fi gerekmez – internet ücretsizdir.

Sonsuz eğlence için takasa başlayın.

Yardıma ihtiyacım var? Royal Match uygulamasındaki destek sayfamızı ziyaret edin veya contact@dreamgames.com adresinden bize bir mesaj gönderin.
Kraliyet Maçı
Kraliyet Maçı


Kraliyet Maçı
Kraliyet Maçı

Kraliyet Maçı
Kraliyet Maçı

MOD:
– Para

İNDİRMEK:

Royal Match v10055 (Mod Apk Para) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Royal Match v10055 (Mod Apk Para) – MEGA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.