Shadow Knight: RPG Legends v1.24.42 (Mod Apk)


Gölge Şövalyesi: Ölümcül Macera RPG

Shadow Knight: Ölümcül Macera RPG v1.24.42 (Mod Apk) Harmonia’nın güzel ve parlak dünyası, İnsan, Ölümsüz, Ork, Ruh, Cüce, Canavar adam, Elf vb. dahil olmak üzere Ölümlü ırkların yaşadığı bir ülkeydi. Ama sonra bir gün, derin arzular ortaya çıktığında, her şeyi içine çeken bir trajedi yaşandı. boş bir karanlık, sadece Suçlu Bir İyilik yüzünden ironi.

Harmonia dünyasını gölge savaşlarından kurtarmak için, bir Gölge Şövalyesi olarak destansı canavarlarla savaşın, Karanlığın ölümsüzlerini yenmek ve Harmonia’ya ışığı geri getirmek için kötü düşmanlarla savaşın. O kadar güçlü Gölge Şövalyesi olacak mısın?

Hemen indirin ve savaşa katılın!

OYUN ÖZELLİKLERİ:

▶ Aşırı Oyun Hissi
Karanlık fantezi dünyası ortamında hack and slash oyunuyla aksiyon rpg oyunu hissini yaşayın. Koşarak, tırmanarak, zıplayarak birçok karmaşık arazi türünü keşfedin, keşfetmeniz için büyüleyici gizemli noktalar var!

▶ Macera Fantastik Hikayesi
Sonsuz karanlık fantezi gölge savaşlarına dalacaksınız. Macera kasabaları, ormanlar, zindanlar,… canavarlar, zombiler, iskeletler, orklar ve ölümsüz yaratıklarla dolu bir fantezi dünyasına girerken. Dünyanın kaderini değiştirmek için nihai düşmanları, güçlü patronları yen!

▶ Tarzınızı Arttırın
Yüzlerce eşyadan en iyi silahı, ekipmanı ve rünü toplayın, ardından Shadow Knight’ınızı diğer şövalyelerin arasından sıyrılmak için tamamen özelleştirin. Maceraya katılın ve en çılgın dövüşleri yaratın çünkü Sizin Şövalyeniz, Sizin Tarzınız!

▶ Görevleri Tamamla Ödüller Kazanın
Tamamlanacak çok sayıda görev, mümkün olduğunca çok ödül almak için hepsini yapın. Ve her zaman yapılacak 100’den fazla başarı olduğunu unutmayın. Mücevher, enerji, anahtar getiren görevleri tamamlayın ve ödüller kazanın!

▶ Yükseltmede Kolay
Siz yokken, şövalyeleriniz hala eğitiliyor ve yükseltmek için kaynak topluyor. Geri döndüğünüzde daha güçlü olacaklar, yeni seviyeler kazanacaklar, yeni beceriler öğrenecekler. Güçlü bir ekip büyütün ve eğitin ve savaşlara hazır olun!

GÖLGEYİ AÇ!

* Daha fazla bilgi ve destek almak için bizi sosyal medyada takip edin:
Facebook: https://www.facebook.com/shadow.knight.rpg
E-posta: shadowknight@fansipan.hk

* Fark etme:
Shadow Knight çevrimiçi bir oyundur ve sabit bir internet bağlantısı gerektirir.
Gölge Şövalyesi: Ölümcül Macera RPG
Gölge Şövalyesi: Ölümcül Macera RPG


Gölge Şövalyesi: Ölümcül Macera RPG
Gölge Şövalyesi: Ölümcül Macera RPG

Gölge Şövalyesi: Ölümcül Macera RPG
Gölge Şövalyesi: Ölümcül Macera RPG

MOD:
Ölümsüzlük;
Oyuna başladıktan sonra sol üstte bulunan yuvarlak butona tıklayarak yüksek hasarı aktif edebileceğiniz bir mod menüsü açabilirsiniz.

Kurulum Adımları:
İndirmek
Düzenlemek

İNDİRMEK v2:

Shadow Knight: RPG Legends v1.24.42 (Mod Apk) – MEGA BAĞLANTISI

Shadow Knight: RPG Legends v1.24.42 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –