Snow Storm Superhero v1.2.2 (Mod Apk)

Snow Storm Superhero v1.2.2 (Mod Apk) Snow Storm Superhero v1.2.2 (Mod Apk) Snow Storm Superhero v1.2.2 (Mod Apk)

Snow Storm Superhero v1.2.2 (Mod Apk)


kar fırtınası süper kahraman

Kar Fırtınası Süper Kahraman v1.2.2 (Mod Apk) Kar Fırtınası Süper Kahramanı olarak oynamak ister misin? Şimdi tam zamanı. Snow Storm, nesneleri ve insanları dondurma gibi özel yeteneklere sahiptir, geçici olarak sağlam kalırlar. Bu, dövüşlerde size yardımcı olabilir. Dövüş sana fazla geliyorsa ipini kullanıp kaçabilirsin.

Polisle uğraşma, onlar iyi olanlardır. Gelişmiş askeri araçların yıkıcı ateş gücüyle şehre hükmedin veya birkaç vuruşta düşmanları devirmek için kahramanınızı yükseltin! Güzel bir şehir olsun, kan ve soygunla suç şehrine dönüşmeyin.

Kar ve buzu kontrol eden bir kahramansın. Herhangi birini veya herhangi bir şeyi dondurabilirsiniz. Amerika, Rusya, Çin, Meksika, Japonya vs.’den çeşitli suçlularla savaşacaksınız. Oyun tamamen Açık dünya Ortamını içeriyor. Bu ücretsiz açık dünya oyununda büyük şehri keşfedin, dağlara off-road yapın, süper arabaları çalın ve sürün, silahları ateşleyin ve daha fazlasını yapın.

Bu oyun bir şehir simülatörüdür. Bisiklet veya araba sürebilirsiniz. Tüm süper arabaları ve bisikletleri deneyin. Bir bmx üzerinde gösteriler yapın veya nihai bir F-90 tankı veya yıkıcı savaş helikopteri veya robotu bulun. Amacınız şehirdeki suç yığınlarını yok etmek mi? Tüm düşmanlarınız, tüm polisleri ve sizi soymaya, öldürmeye, vurmaya ve savaşmaya hazır. Büyük suç karşıtı maceraya hazır mısınız?

Araba çalmak, sokaklarda yarışmak ve gangsterleri vurmak. Şehri mafya günahkarlarından kurtarmak için dükkandan ekipman satın alabilirsiniz. Ayrıca taksi şoförü veya çöpçü toplayıcı veya itfaiyeci olarak da çalışabilirsiniz. Kötü suçlular ve adalet arasındaki savaşta patron ol. Bir kahraman / efsane oynuyorsun ve tüm şehir senden korkuyor. Bir binaya ip atabilir ve binanın tepesine tırmanabilirsiniz.

– güzel grafikler
– tonlarca karakter eki ve dış görünümü
– bir sürü insan ve araba ile yaşayan şehir
– mini oyunlar böyle bir kuaför
– 20 macera görevi
– harika ses arka planı
kar fırtınası süper kahraman
kar fırtınası süper kahraman


kar fırtınası süper kahraman
kar fırtınası süper kahraman

kar fırtınası süper kahraman
kar fırtınası süper kahraman

MOD APK’sı:
1. SINIRSIZ MANA
2. SINIRSIZ BECERİLER
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Kar Fırtınası Süper Kahraman v1.2.2 (Mod Apk) – YÜKLEME

Kar Fırtınası Süper Kahraman v1.2.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.