Sonic Dash Apk v5.7.0 (Mod Money/Unlock/Ads-Free)

Sonic Dash Apk v5.7.0 (Mod Money/Unlock/Ads-Free)


sonik çizgi Sonic Dash Apk v5.7.0 (Mod Para / Kilit Açma / Reklamsız) .flash oyun Beri dönem nın-nin En eğlenceli oyun makinesi oyun sonik biridir oyun‘s serbest bırakmak üzerinde Market birçok android. sonik kısa çizgi ulaşmış 50 milyon indirmeler çok sayıda başarılı ve yüksek kaliteli oyun. Deniyoruz ileriye gitmek ile bizim hızımız karakter sonik en zorlayıcı yol. 1 milyon ile kapat yorum alanı yıldız ve yüzük dolandırıcı sınırsız versiyonu oyun eklendi sitemiz Apkdlmod.com. İndirebilirsin hemen. Mobil ve tablet için iyi eğlenceler.

Dünyanın en hızlı kirpisi ne kadar koşabilir?

Çarpıcı 3D ortamlarda hızla koşarken, zıplarken ve dönerken Sonic the Hedgehog olarak oynayın. Bu hızlı ve çılgın sonsuz koşu oyununda zorlu engellerin üzerinden ve altından ilerleyin.

sonik…
Dünyaca ünlü Sonic the Hedgehog, ilk sonsuz koşu oyununda yıldızlar – ne kadar ileri gidebilirsin?

…DASH!
Sonic’in çılgın bir hızla koşmanıza ve yolunuza çıkan her şeyi yok etmenize izin veren inanılmaz hızlı hareketini serbest bırakın!

MUHTEŞEM YETENEKLER
Tehlikeleri atlatmak, engellerin üzerinden atlamak ve döngüleri hızlandırmak için Sonic’in güçlerini kullanın. Ayrıca Sonic’in yıkıcı hedef arama saldırısını kullanarak düşmanları alt edin!

MUHTEŞEM GRAFİKLER
Sonic’in güzel ayrıntılara sahip dünyası mobil cihazlarda ve tabletlerde hayat buluyor – sonsuz bir koşucu hiç bu kadar güzel görünmemişti!

ÇOKLU KARAKTERLER
Tails, Shadow ve Knuckles dahil Sonic’in arkadaşlarından biri olarak oynamayı seçin.

EPİK BOSS SAVAŞLARI
Sonic’in en büyük iki rakibiyle yüzleşin, her zaman entrikacı ve kurnaz Dr. Eggman ve Sonic Lost World’ün yıkıcı ölümcül Zazz’ı! Bu kötü adamları çok geç olmadan alt etmek için Sonic’in tüm çevikliğini ve hızını kullanın!

GÜÇ KAYNAĞINI ÇALIŞTIRIN
Daha fazla koşmanıza yardımcı olacak ustaca güçlendirmelerin kilidini açın, kazanın veya satın alın. Kafa vuruşları, kalkanlar, halka mıknatıslar ve benzersiz puan artırıcılar dahil!

KOŞMAYA DEVAM ET
Ne kadar çok oynarsanız o kadar çok ödül kazanın! Benzersiz görevleri tamamlayarak puan çarpanınızı yükseltin veya Günlük Mücadeleleri tamamlayarak ve Günlük Döndürme oynayarak Kızıl Yıldız Yüzükleri ve ek karakterler dahil muhteşem ödüller kazanın.

SOSYAL BAĞLANTILI
En iyi hız koşucusunun kim olduğunu kanıtlamak için lider panolarında arkadaşlarınıza meydan okuyun veya arkadaşlarınızı Facebook üzerinden davet edin…

– – – – –

Bu oyun “İlgi Alanına Dayalı Reklamlar” içerebilir (daha fazla bilgi için lütfen http://www.sega.com/mprivacy#3IBADiscolure’a bakın)​ ve “Kesin Konum Verileri” toplayabilir (lütfen bkz. http://www Daha fazla bilgi için .sega.com/mprivacy#5LocationDataDisclosure​

– – – – –
Gizlilik Politikası: http://www.sega.com/mprivacy
Kullanım Koşulları: http://www.sega.com/terms

SEGA, SEGA logosu, SONIC THE HEDGEHOG ve SONIC DASH, SEGA Holdings Co., Ltd. veya iştiraklerinin tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Tüm hakları Saklıdır.

Sonic Dash 1 Sonic Dash 2

Sonic Dash 3 Sonic Dash 4
Sonic Dash 5 Sonic Dash 6
Sonic Dash 7

Oyun Adı: sonik kısa çizgi
Kategori: Android Oyunlar İndirmek
Oyun tipi: Macera
Güncellenmiş: 2022
Dil: ingilizce
Boyut: 60 MB
geliştirici Şirket: SEGA Amerika’nın
Dosya tipi: .apk

MOD :
1.) Sonsuz yüzükler ve elmaslar.

İNDİRMEK:

Sonic Dash Apk v5.7.0 (Mod Money/Unlock/Reklamsız) – Sürücü Bağlantısı

Sonic Dash Apk v5.7.0 (Mod Money/Unlock/Reklamsız) – Pcloud BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.