Spider Fighter: Superhero Revenge v1.22.0 (Mod Apk)

Spider Fighter: Superhero Revenge v1.22.0 (Mod Apk)


Örümcek Savaşçısı: Süper Kahraman İntikamı

Spider Fighter: Süper Kahraman İntikamı v1.22.0 (Mod Apk) ÖRÜMCEK SÜPERGÜÇLERİ İLE SÜPER KAHRAMAN
Radyoaktif örümcek ısırığı, adamın vücudunda mutasyonlar başlattı ve süper güçler sağladı. Örümcek’in güçleri arasında insanüstü güç, onu tehlikeye karşı uyaran “örümcek hissi” gibi altıncı bir his, mükemmel dövüş becerileri ve süper kahraman hızı ve çevikliği yer alır.

YENİ BECERİLER ÜRETİN
Örümceğin güçlerini tamamlayan birçok cihaz inşa edin: bir el feneri ve suçlular için bir uyarı işareti olarak bir örümcek sinyali ile birlikte düşmanları yönlendirmeye ve tuzağa düşürmeye yardımcı olan ağ atıcılar.

KÖTÜLERLE MÜCADELE
Kahramanda olduğu gibi, süper kötüler de güçlerini bilimsel kazalardan veya bilimsel teknolojinin yanlış kullanımından sonra elde ettiler.

SUÇ ÇETELERİNE KARŞI SAVAŞLARIN EN İYİ KAHRAMANI OLUN
Bu örümcek dövüş oyunu, suçlu kötü adamların şehrinde geçiyor. Suç patronları şehri işgal etti. İnsanın vücudunu tamamlamak ve mafyayı yenmek için süper beceriler ve örümceğin güçleri yaratın! Polis ve ordu güçleri yozlaşmış durumda. Büyük şehir düşecek. Seçilmiş bir adam olarak sıra sizde – örümcek süper kahraman savaşçısı sizsiniz! Öyleyse bir süper kahraman ol ve en iyi örümcek kahraman dövüş oyununda patronları alt et!

EPİK ÖRÜMCEK OYUNU
Örümcek oyunu, çocukluğumuzdan ve çizgi romanlarımızdan gelen süper kahraman oyunları gibi beat ’em up türünde yaratılmıştır. Kahramanınızı sahnede hareket ettirin ve yakın dövüş saldırıları ve epik süper yetenekler gerçekleştirin.

NİHAİ KARANLIK ŞEHİR KAVGALARI
Bu dövüş oyunu örümcek kahraman hayranları ve çizgi romanlardaki diğer süper kahramanlar için yapılmıştır. Hızlı uçan örümcek saldırınızla tahmin edilemez şekilde hareket edin, rakiplerinizi alt edin ve bir sonraki süper kahraman seviyesine deneyim kazanın. Mutlak bir süper kahraman olmak için yeni avantajların, inanılmaz pasif ve aktif süper yeteneklerin kilidini açmak için para toplayın! Öfkenizi suçlu şehrin sokaklarında serbest bırakın!

YENİ KOMBOS VE YETENEKLERİN KİLİDİNİ AÇIN
İnanılmaz örümcek gücünü, pasif becerileri ve yetenekleri kullanın: ağ vur, salla, hava kombosu yap ve çevreyi düşmanlara fırlat. Peter veya Miles gibi olmak ister misin? En popüler ve başarılı süper kahramanlardan biri.

SÜPER KAHRAMAN ÖRÜMCEK OYUNU İNDİR
Sen bir örümcek süper adamsın, düşmanlarının saldırılarından kaçınan bir örümcek gibi hareket et ve onları havaya vur. Bu, süper güçlerle dövüş oyununun bir melezidir.
Örümcek Savaşçısı: Süper Kahraman İntikamı
Örümcek Savaşçısı: Süper Kahraman İntikamı


Örümcek Savaşçısı: Süper Kahraman İntikamı
Örümcek Savaşçısı: Süper Kahraman İntikamı

Örümcek Savaşçısı: Süper Kahraman İntikamı
Örümcek Savaşçısı: Süper Kahraman İntikamı

MOD:
1. DUMB DÜŞMAN
2. PARA AZALMAZ

İNDİRMEK:

Spider Fighter: Superhero Revenge v1.22.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Spider Fighter: Superhero Revenge v1.22.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.