Spider Hero 2 v2.2.5 (Mod Apk)

Spider Hero 2 v2.2.5 (Mod Apk)


Örümcek Kahraman 2

Örümcek Kahraman 2 v2.2.5 (Mod Apk) YENİ ÖRÜMCEK KAHRAMAN 3D MÜCADELE MOTORU
Bu, gerçek bir süper kahraman olarak şehir çetelerine karşı savaşmakla ilgili yeni bir AAA kahraman aksiyon oyunu!

SÜPER KAHRAMAN MÜCADELE BECERİLERİNİZİ EĞİTİM
Örümcek kahramanı AAA konsol oyunu gibi tam 3 boyutlu ortamda kontrol ediyorsunuz. Örümcek dövüşü aksiyon oyunu tamamen yeni bir motorda yapılır ve suç çeteleri şehrinde gerçekleşir. Zalim suç lordları şehre saldırdı ve örümcek süper kahramanınız mafyayı yenmeli! Sivillerin yardımınıza ihtiyacı var, ancak polis veya ordu güçleri gangster mafya patronlarıyla savaşamıyor. Hiç şansı yok ve şehir mahvolacak, ama işte gerçek bir örümcek süper kahraman savaşçısı olaraksın! İnsanların sokaklardaki tüm haydutlarla savaşmana ihtiyacı var. Öyleyse, en iyi örümcek kahraman dövüş oyunlarından birinde şehirdeki patronları yenmek için bir süper kahraman ol!

NİHAİ KARANLIK ŞEHİR KAVGALARI
Bu dövüş oyunu örümcek kahraman ve diğer süper kahramanların hayranları için yapılmıştır. Hızlı uçan örümcek saldırınızla öngörülemez davranın, rakiplerinizi alt edin ve bir sonraki süper kahraman seviyesine deneyim kazanın. Mutlak bir şampiyon olmak için yeni avantajların, inanılmaz pasif ve aktif süper yeteneklerin kilidini açmak için para toplayın! Öfkenizi mengene şehrinin sokaklarında serbest bırakın!

YENİ KOMBOS VE YETENEKLERİN KİLİDİNİ AÇIN
Örümcek süper kahramanlarının gangsterlere ve patronlarına karşı aksiyon dolu ölümcül kavgalarının tadını çıkarın. Karanlık sokaklar şehrinin çeşitli yerlerindeki fantezi savaşında süper kahramanların inanılmaz örümcek gücünü kullanın. Örümcek oyununda yeni yeteneklerle yakın dövüş saldırılarını veya menzilli dövüşleri kullanın.

SÜPER KAHRAMAN ÖRÜMCEK OYUNU İNDİR
Düşmanlarınızın saldırılarından kaçan bir süper örümcek gibi hareket ediyorsunuz. Bu şehirde gerçek bir süper kahraman gibi adaleti sağlayın. Oyun, en muhteşem beat ’em up oyunlarıyla rekabet edebilecek harika grafiklere sahip maceralarla dolu! Süper aksiyon oyununun harika kombinasyonu ve örümcek oyunlarının çok kolay kontrolleri. En iyi süper kahraman oyununda savaşmaya hazır mısınız?
Örümcek Kahraman 2
Örümcek Kahraman 2

MOD:

  • 1. PARA AZALMAZ
    2. DUMB DÜŞMAN

İNDİRMEK:

Spider Hero 2 v2.2.5 (Mod Apk) – MEGA TR

Spider Hero 2 v2.2.5 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.