State of Survival v1.17.5 (Mod Apk)

State of Survival v1.17.5 (Mod Apk) State of Survival v1.17.5 (Mod Apk) State of Survival v1.17.5 (Mod Apk)

State of Survival v1.17.5 (Mod Apk)


Hayatta Kalma Durumu

State of Survival v1.17.5 (Mod Apk) Salgının üzerinden altı ay geçti. Altı aylık terör, izolasyon ve zorlu zorluklar. Çoğu insan başaramadı. Ama sen yaptın. Hoşgeldiniz Hayatta Kalma Durumu.

Enfeksiyon, beraberinde medeniyeti de alarak ülkeyi sardı. Hayatta kalan herhangi bir ordu veya hükümet yere indi. Arazi artık enfekte olanlara ait. Bunun yanı sıra, iddialarını ortaya koyacak kadar cesur hayatta kalanlar.

Arkadaş edin veya diğer kurtulanlarla savaşın. Hayatta kalmak için ne gerekiyorsa yap. Kolay olmayacak. Enfekte olanlar her yerde. Kaynaklar kıt ve toplumun leşinden kurtarabileceklerinizi kurtarmalısınız.

Dışarıda yeni bir dünya var. Tehlikeli, evet, ama fırsatlarla dolu. Onu kavrayacak kadar cesur olanları muazzam bir güç beklemektedir. Ama arkanı kollamayı unutma. İnsanların eskisi kadar arkadaş canlısı olmadığını söylemek doğru olur…

yeniden oluştur
Hayatta kalanlarınız için güvenli bir sığınak ve kıyamet sonrası imparatorluğunuz için bir temel oluşturmak için Yerleşiminizi inşa edin.

Kurtarmak
Sayılarınızı artırmak ve gücünüzü artırmak için hayatta kalanları kurtarın. Özel yetenekleri olanları bulun, veba savaşının kahramanları olacaklar!

Araştırma
Zombi hastalığı hızla mutasyona uğruyor. Anlamak için elinden ne geliyorsa öğren. Enfeksiyonu kontrol edebilen, devleti kontrol eder!

Sosyalleştirmek
Sayılarda güç vardır. Enfekte Wilderness’in dehşetinden kurtulmak için müttefikler kurun ve stratejik ortaklıklar kurun. Sizden yararlanmaya çalışan herkesi yok etmek için güçlerinizi birleştirin.

Rulebook’u yırtın
İnsanlık 2.0. İnsanlığın nasıl ilerlemesini istediğinizle ilgili kuralları yeniden yazın.
Hayatta Kalma Durumu
Hayatta Kalma Durumu


Hayatta Kalma Durumu
Hayatta Kalma Durumu

Hayatta Kalma Durumu
Hayatta Kalma Durumu

MOD v2:

İNDİRMEK v1:

State of Survival v1.16.40 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

State of Survival v1.16.40 (Mod Apk) – RACATY BAĞLANTISI

MOD v2:

İNDİRMEK v2:

State of Survival v1.17.5 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

State of Survival v1.17.5 (Mod Apk) – RACATY BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.