Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) Hileli Apk indir

Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk).Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) Hileli Apk İndir. Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) Sınırsız Para indir. Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) Son Sürüm indir. Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) indir. Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) ücretsiz indir. Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) Para Elmas Hilesi indir.


Çubuk Kahraman: Efsanevi Ejderha Savaşçısı

Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) Rol yapma oyunlarının hayranı mısınız? Çöp adam oyunları olmasını seviyor musun? Google Play’deki en iyi dövüş aksiyon rol yapma oyunu Stick Hero-Legendary Dragon Fighter’a hoş geldiniz.

Bu dövüş oyunu size z ile düşmanlarla savaşmak ve dünyadaki herkesi korumak için kahramanlardan biri olma şansı verecek. Arenaya girin ve hayatta kalmak için savaşın. Oyun oynamayı seviyorsanız, hızlı kullanımı ve şaşırtıcı özellikleri ile sizi şaşırtacak oyun budur.

Bağımlılık yapan oyun z savaşçıları ile düşmanlarınız güçlerini yükseltecek ve hayatta kalmak için savaşmanız gerekiyor. DB Boss’un Black, Cell, her türlü frieza gibi en çok sevenlerine karşı savaşmak için z fighter’ın gücünüzü en yüksek seviyeye yükseltmesi gerekebilir. En iyi aksiyon dövüş oyununda tüm çöp adam kahramanlarınız için bol miktarda yükseltmeden keyif alacağınıza bahse gireriz.

NASIL OYNANIR

Bu basit ama ilginç oyunu deneyimlemeyi çok eğlenceli bulacaksınız. Tek yapman gereken kaçmak, zıplamak, ki’ni güçlendirmek, temel ve 3 ileri beceriyi gerçekleştirmek, kahramanını ultra bir içgüdüye dönüştürmek ve ardından istilacılara karşı savaşmak. Kontrol o kadar basit ki, ses efektlerinin ve grafiklerin ne kadar çekici olduğuna şaşıracaksınız.

OYUN MODU

👊 Versus modu, birini seçecek ve diğerleriyle 1’e 1’de savaşacaksınız.
👊 Turnuva modu, farklı evrenlerden en güçlü savaşçılarla savaşın.
👊 Hikaye modu, Daldırılacaksınız, z savaşçılarına dönüşeceksiniz.
👊 Eğitim modu: Kendinizi yeni bir yolculuğa hazırlayın. Burada, evrendeki en tehlikeli düşman olan devasa Dragon patronlarına karşı savaşmak için Fighter Z’ye dönüşüyorsun. Zaman sınırı yok, bu yüzden kuklayla istediğin kadar savaşabilirsin.

ÖZELLİKLERİ

⚡60+ Z savaşçısı Dönüşümü
⚡4+ Oyun Modu
⚡Kontrolü Kolay ve Basit.
⚡İnanılmaz Etki ve Grafik.

Haydi Stick Hero-Legendary Dragon Fighter’ı indirelim ve dünyadaki kahramanlar ve insanlardan oluşan ekibiniz için savaşmak için arenaya girelim!
Çubuk Kahraman: Efsanevi Ejderha Savaşçısı
Çubuk Kahraman: Efsanevi Ejderha Savaşçısı


Çubuk Kahraman: Efsanevi Ejderha Savaşçısı
Çubuk Kahraman: Efsanevi Ejderha Savaşçısı

Çubuk Kahraman: Efsanevi Ejderha Savaşçısı
Çubuk Kahraman: Efsanevi Ejderha Savaşçısı

MOD:
1. SINIRSIZ BECERİLER
2. REKLAM YOK

NOT: SINIRSIZ BECERİLER DE DÜŞMANLA BAĞLANTI

İNDİRMEK:

Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Stick Hero: Legendary Dragon Fighter v2.0 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.