Stone Grass v1.12.4rc (Mod Apk)

Stone Grass v1.12.4rc (Mod Apk)
Taş Çim

Stone Grass v1.12.4rc Hileli Mod Apk İşlerin güzel ve düzenli görünmesini sağlamaktan zevk alıyor musunuz? Ardından, asıl amacınızın çimleri biçerek çimleri mükemmel hale getirmek olduğu en tatmin edici çim biçme makinesi oyunu olan Stone Grass’a hayran kalacaksınız! Bu çim biçme oyununda sadece üç şey önemlidir: siz, temiz bir çim ve aradaki çim. Çim biçme makinenizi gezintiye çıkarın, çimleri kesin ve en iyi çim biçme makinesi oyunlarından birinde çim biçme zanaatının ustası olun. Hadi biçmeye başlayalım!
Tycoon ol
Stone Grass sadece bir başka rahatlatıcı çim biçme oyunu değil – en iyi boş iş adamı oyunlarından biri! İçinde sadece çim biçerek bütün bir imparatorluk inşa edebilirsiniz. Bu çim biçme makinesi simülatörünün kuralları basittir: yeşili biçerek yeşil yaparsınız. Tüm boş tycoon oyunlarının tarihindeki en başarılı hasat işini yaratan kişi olun!
İSTATİSTİKLERİNİZİ YÜKSELTİN
Stone Grass, yükseltme oyunlarının mantığını takip eder, yani bu boş oyundan en iyi şekilde yararlanmak için becerilerinizi ve istatistiklerinizi sürekli olarak geliştirmeniz gerekir. Ekipmanınızı yükseltin, hızınızı ve kapasitenizi artırın ve en önemlisi çim biçin – ve yakında çim biçme teknenizin hasadını toplamaya başlayacaksınız!
YENİ ARAZİLERİ KEŞFEDİN
Bu nihai çim biçme makinesi simülatöründe, çok sayıda çimin umutsuzca biçilmesi gerekiyor. Adalar arasında seyahat edin, çim biçme makinenizi gür tarlalarda yönlendirin ve tek bir çim bile kalmayana kadar çimleri biçin. Bu biçme simülatöründe sizi veya güvenilir çim biçme makinenizi hiçbir şey durduramaz!
Hiç şüphe yok ki daha önce böyle bir yükseltme oyunu görmediniz. Hala bu biçme simülatörünün en iyisi olduğuna ikna olmadınız mı? İşte bu biçme oyununda seveceğiniz şeyler:
– Eşsiz mekanik
– Güzel manzaralar
– Net ve parlak grafikler
– Eğlenceli ve bağımlılık yapan bir çim biçme oyunu
– Rahatlatıcı oyun
– Sürekli kar ve harika ödüller
– Zanaat ve özelleştirme yeteneği
Biçme oyunlarının eğlenceli olamayacağını kim söyledi? Stone Grass, oynadığınız diğer boş oyunlara hiç benzemiyor. Bu çim biçme makinesi oyunu size çim biçmenin eğlenceli ve bağımlılık yapabileceğini kanıtlayacak! En iyi biçme oyunlarından biri olan Stone Grass’ı indirin. Hayatının en büyük macerası bu biçme simülatöründe seni bekliyor!
Taş Çim
Taş Çim


Taş Çim
Taş Çim

Taş Çim

MOD:
Kaldırılan reklam gösterimi;
Reklamları izlemeden ücretsiz şeyler alabilirsiniz.

Kurulum Adımları:
1. Playstore sürümünü kaldırın
2. Mod APK’sını yükleyin
3. Keyfini çıkarın

İNDİRMEK:

Stone Grass v1.12.4rc (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Stone Grass v1.12.4rc (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –
önceki makaleAbandoned Knight v2.0.28 Hileli Mod Apk
Sonraki makaleSihirbaz 2 v4.2.6’ya dokunun (Mod Apk)

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.