Strategy & Tactics 2 v1.0.13 (Mod Apk Money)

Strategy & Tactics 2 v1.0.13 (Mod Apk Money) Strategy & Tactics 2 v1.0.13 (Mod Apk Money) Strategy & Tactics 2 v1.0.13 (Mod Apk Money)

Strategy & Tactics 2 v1.0.13 (Mod Apk Money)


Strateji ve Taktikler 2

Strateji ve Taktikler 2 v1.0.13 (Mod Apk Money) Eleştirmenlerce beğenilen sıra tabanlı oyun Strateji ve Taktikler: İkinci Dünya Savaşı’nın bir sonraki bölümü burada!

Dünyanın kaderini sen belirle!
Dikkatli rehberliğiniz altında, ulusunuz İkinci Dünya Savaşı’ndaki rakiplerine askeri güç, diplomasi ve ekonomi ile hükmedebilir.
Strateji ve Taktikler 2 dünya lideri olma hedeflerinizi gerçekleştirmenizi ve ülkenizi bir süper güç haline getirmenizi sağlar.
Tarihi istediğiniz gibi yeniden yazın!

Tank savaşları, hava saldırıları, piyade muharebeleri – bir liderin uğraşması gereken pek çok diğer meselenin yanı sıra her türlü bölge edinimi sizin için mevcuttur. Ekonomikten diplomatik olana kadar tüm kilit politika kararlarını kontrol edin ve diğer ulusların güçlü ve zayıf yönlerinden yararlanın.
Küçük bir ülke veya yerleşik bir süper güç seçin ve demir yumrukla yönetin: onu büyüklüğe götürebilirsiniz! Başarılı olmak için taktik bilgiye, sağduyuya, zekâya ve kararlılığa ihtiyacınız olacak.

Motorlu piyadeden topçuya, Deniz Kuvvetlerinden Hava Kuvvetlerine kadar onlarca birlik tipi emrinizde! Her birinin, Avrupa’dan Asya’ya ve ötesine kadar herhangi bir sayıda bölgeye yayılabilen savaş alanında oynayacağı bir rolü vardır.
Müttefiklerinizi akıllıca ve düşmanlarınızı dikkatli seçin!

OYUN ÖZELLİKLERİ:
Çevrimdışı mod – internet bağlantısı gerekmez.
İkinci Dünya Savaşı’ndaki savaş tiyatrosunun ayrıntılı haritası. Komuta edilecek 28 ülke şu anda mevcut ve gelecekteki güncellemelerde daha fazlası eklenecek.
Çeşitli senaryolar — coğrafi özelliklere ve spekülatif tarihe dayanan hem gerçek hem de tamamen varsayımsal. İkinci Dünya Savaşı’nı farklı savaşçıların bakış açısından deneyimleyin ve askeri tarihin gidişatını değiştirin!
Rastgele olay sistemiher oyun oturumunu benzersiz kılıyor.
Nüanslı stratejik oyun — diplomasi, ekonomi, teknolojik araştırma, ulusal liderler, benzersiz özellikler ve her ülke için başlangıç ​​koşulları.
Çeşitli taktik yaklaşımlar. Eşsiz yeteneklere sahip 180’e kadar birlik türü: onları bölgeleri ele geçirmek, düşmanlarınızı yok etmek veya morallerini kırarak boyun eğdirmek için kullanın.
rekabetçi oyun – lider tablolarının zirvesini fethedin: En İyi Deniz Komutanları, Bilimsel Atılımlar ve daha fazlası. Eşsiz oyun stilinizi gösterin!

En iyi Grand Strategy, 4X ve TBS oyunlarından ilham alan en ayrıntılı 2. Dünya Savaşı strateji oyunlarından birine kendinizi kaptırın.
Strateji ve Taktikler 2 Strategy and Tactics: Sandbox, Men of War, Strategy and Tactics: WWII, HOI4, World Conqueror gibi oyunlara ve internet bağlantısı gerektirmeyen diğer sıra tabanlı strateji oyunlarına ve çevrimdışı oyunlara benzer.
Strateji ve Taktikler 2
Strateji ve Taktikler 2


Strateji ve Taktikler 2
Strateji ve Taktikler 2

Strateji ve Taktikler 2
Strateji ve Taktikler 2

İNDİRMEK:

Strateji ve Taktikler 2 v1.0.13 (Mod Apk Money) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

Strateji ve Taktikler 2 v1.0.13 (Mod Apk Money) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.