Strategy&Tactics 2: WWII v1.0.11 (Mod Apk)

Strategy&Tactics 2: WWII v1.0.11 (Mod Apk)


Strateji ve Taktik 2: İkinci Dünya Savaşı

Strategy&Tactics 2: WWII Apk Mod v1.0.11 (Mod Apk) Sıra tabanlı askeri oyun Strateji ve Taktiklerin bir sonraki bölümü: WW2 burada!

Bir savaş oyunu ve büyük strateji bir arada olan ST2, internet bağlantısı gerektirmeden çevrimdışı oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.
Strateji ve Taktikler: 2. Dünya Savaşı 2. Dünya Savaşı sırasında geçen klasik PC strateji oyunlarının anılarını hatırlatacak bir mobil oyundur.
En iyi 4X PC oyunları tarzında, bir ulusa (küçük bir eyaletten bir süper güce kadar) liderlik edecek ve sadece ordunuzun gücünü değil, aynı zamanda ekonomi, bilim ve – ilk olarak kullanarak onu küresel üstünlüğe taşıyacaksınız. dizi için – Diplomasi! İttifaklar oluşturun, müttefiklerinize birlikler ve kaynaklar gönderin, komşularınız arasında çatışmayı kışkırtın ve iki taraflı bir arkadan bıçaklayan olun – ya da olmayın.
Düşman bölgesini ele geçirmek, ST2’de zafere giden birçok yoldan sadece biridir. Yeterince çelişkili bir şekilde, bu çevrimdışı sıra tabanlı stratejide, bir tane kazanmak için savaşa gitmeniz gerekmiyor: düşman ordusunun savaşma ruhunu kırmak yeterli olabilir.
Askeri komutan olarak, savaşa piyade ve tanklar, savaşçılar ve bombardıman uçakları, savaş gemileri ve topçulardan oluşan bir ordu alacaksınız.
Devlet başkanı olarak milletinizi üstünlüğe götürecek liderleri seçeceksiniz. Strateji size kalmış: bir general, bir politikacı ve hatta bir yazar görevlendirin. Her lider kendi özel bonusunu karışıma dahil eder ve taktiklerinizi etkiler.
Hedefleri tamamlayın ve zorlu büyük stratejinin derinliklerine dalın ya da boş zamanınızda ST2’yi risksiz bir sandbox oyunu olarak oynayın.

OYUN ÖZELLİKLERİ
Çevrimdışı mod: Strateji ve Taktikler 2 çevrimdışı oynanabilir; Klasik PC strateji oyunlarının gurur verici geleneğinde internet bağlantısı gerekmez.
2. Dünya Savaşı askeri harekâtının detaylı haritaları. Birkaç düzine ulus arasından seçim yapın ve Avrupa veya Asya’daki çatışmalara karşı savaşın. Güncellemeler yeni uluslar ve haritalar getirecek!
Çeşitli çatışma senaryoları: Bu tarihi büyük stratejide farklı kıtalarda, farklı riskler ve avantajlarla farklı rakiplerle yüzleşin.
Rastgele ve kodlanmış olaylardan oluşan bir sistem Bu sizi 2. Dünya Savaşı atmosferinin derinliklerine çekecek ve her oyunu farklı ve benzersiz kılacaktır.
Derin bir stratejik bileşen: Britanya olduğunuzda 2. Dünya Savaşı kolayca kazanılır, ancak Portekiz veya Avusturya olarak kazanmayı deneyin! Riskleri değerlendirmek için tüm stratejik dehanızı toplayın ve üstünlüğü elde etmek için ordunuzun gücünü diplomasi, bilim ve ekonomi ile tamamlayın.
Ulusal liderler: düzinelerce tarihi figür arasından seçim yapın ve benzersiz bonuslarını kullanın.
Ulusal yetenekler: Bu büyük strateji oyununda, her devletin kendi pasif yetenekleri vardır. Bu, farklı uluslar için farklı taktikler bulmanızı sağlar. Tayland veya Moğolistan olarak oynadığınızda (ve evet, Moğolistan olarak da oynayabilirsiniz!) ABD ordusu ve ekonomisi için işe yarayan şeyler sizi mutlaka zafere taşımayacaktır.
Bilim ve Teknoloji: 8 farklı bilimsel araştırma dalı ile taktik yeteneklerinizi geliştirin. Bombalı saldırılar ve hava üstünlüğü sizin tarzınızsa, hava kuvvetleri şubesine yatırım yapın. Veya risklerinizi en aza indirmek için dünyanın en güçlü ittifakını yaratmanın peşindeyseniz diplomasiyi araştırın.
Korumalı alan modu: tıpkı herhangi bir iyi sandbox oyunu gibi, Strateji ve Taktikler 2 size istediğinizi yapma, herhangi bir fanteziyi gerçekleştirme, herhangi bir ünlü tarihi olayı beğeninize göre yeniden yazma veya sadece seçtiğiniz bir tarihi çağda yaşama seçeneği sunar.

En iyi büyük strateji, 4X ve sıra tabanlı strateji oyunlarından ilham alan en ayrıntılı 2. Dünya Savaşı tabanlı mobil stratejilerden birine kendinizi kaptırın.
Strateji ve Taktikler 2 Strategy and Tactics: Sandbox, Men of War, Strategy and Tactics: WWII, HOI4, Age of History gibi askeri oyunlara ve internet bağlantısı gerektirmeyen diğer sıra tabanlı strateji oyunlarına ve çevrimdışı oyunlara benzer.Strateji ve Taktik 2: İkinci Dünya Savaşı
Strateji ve Taktik 2: İkinci Dünya Savaşı


Strateji ve Taktik 2: İkinci Dünya Savaşı
Strateji ve Taktik 2: İkinci Dünya Savaşı

Strateji ve Taktik 2: İkinci Dünya Savaşı
Strateji ve Taktik 2: İkinci Dünya Savaşı

MOD Özellikleri*
1. Sınırsız Para
2. Sınırsız Altın
3. Sınırsız Güç Noktası
4. Sınırsız Kaynak

İNDİRMEK:

Strateji ve Taktikler 2: İkinci Dünya Savaşı v1.0.11 (Mod Apk) – MEGA TR

Strateji ve Taktikler 2: İkinci Dünya Savaşı v1.0.11 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta
takip edebilir yada Telegram
Kanalımıza abone olabilirsiniz. Daha fazla hileli apk dosyaları için
kategorimize göz atabilirsiniz.