Super Stickman Fighting Battle v1.3 (Mod Apk)

Super Stickman Fighting Battle v1.3 (Mod Apk) Super Stickman Fighting Battle v1.3 (Mod Apk) Super Stickman Fighting Battle v1.3 (Mod Apk)

Super Stickman Fighting Battle v1.3 (Mod Apk)


Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı

Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı v1.3 (Mod Apk)

Çöp Adam oyunlarında yükseltilmiş ve dövüş partisi için Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı’ndaki çöp adam dövüş becerilerinizi edinin. Süper çöp adam dövüş oyunları, çöp adam savaşı dövüş oyununun savaşı için burada. Bu süper kahraman çöp adam dövüş savaş savaş oyununda farklı süper kahramanlarla savaşmak için stick oyunlarında stickman dünyasından gelen stickman savaş simülatöründe sopa dövüşüne girin ve düşmanlara karşı savaşa başlayın. Bu bir sopa dövüşü kung fu anime dövüş oyunudur. Eğer çöp adam dövüşü arıyorsanız, o zaman bu sopa dövüşü, çöp adam savaşında süper güçlerle farklı sopa dövüşü düellolarının ve çöp adam ip kahramanı, örümcek ve çöp adam dövüşünde süper savaşçı gibi diğer savaş kahramanlarına karşı savaşan doğaüstü güçlerin olduğu çöp adam dünyasındaki savaş gibidir. süper kahraman sokak çöp adam oyunları.

Bu sopa dövüş savaş simülatörü oyunu size bir kahraman olma ve sopa adam oyunlarında düşmanlarla savaşma şansı verecek. Bu bir sopa dövüşüdür, karate bir aksiyon savaş oyunudur. Bu çöp adam kahraman destansı savaşında diğer çöp adamlarla savaşacaksınız çünkü bu süper bir sopa savaşçısı savaş simülatörü. Stick ninja olun ve stickman kahramanları ragdoll dövüşü ile düşmanınızı yumruk ve tekmelerle alt edin. Sopa dövüşünde dünyayı düşmanlardan kurtarmak için savaşmalısın. Çöp Adam eski dövüş oyunlarının bir savaşçısı olduğunuzu kanıtlayın. Çöp adam dünyasına girin ve çöp adam oyunlarında hayatta kalmak için savaşın. Bir dövüşçü olarak, eski sopa dövüş oyununda gücünüzü en üst seviyeye yükseltmeniz gerekebilir. Her dövüş oyununda, çöp adam dövüş oyunlarında bir ninja rolünü oynayacaksın.

Sonsuz çöp adam savaşçı düşmanlarıyla uğraşan bir savaşçının ruhunu gösterin. Çöp Adam düello kahraman savaşında diğer çöp adamlarını yenmek için çöp adam sonsuzluğunun farklı yaylarını ve oklarını kullanın. Koşmak, zıplamak ve savaşmak için algıyı kontrol edin. Becerilerinizi geliştirin ve savaşı kazanın. Nihai savaşçı ol ve sopa dövüş oyunları ve çöp adam oyunları kazandığını kanıtla.

Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı, gayri resmi bir çöp adam video oyunları geri dönüyor. Bir kahraman olarak, cesaretiniz olmalı ve çöp adam oyunlarında düşmanı yenmek için sürmelisiniz. Çöp adamla dövüşmeyi seviyorsanız, sizi koruduk, o zaman bu çöp adam dövüşü savaş simülatörü tam size göre. Dövüşü kazanın ve düşmanın yüzüne yumruk atıp kafasını tekmelerken paraları toplayın. Çöp Adam savaş oyunları oynamayı seviyorsanız, bu oyun, çöp adam dövüş oyunlarının son derece iyi özellikleriyle sizi şaşırtacak.
Çöp Adam Oyunları Nasıl Oynanır
Sopa dövüşü savaşçısı en temel kontrole sahiptir, sadece kaçmanız, zıplamanız ve çöp adam düşmanını yüzüne tekmelemeniz gerekir. Kendinizi düşmandan korumak için yay, ok ve kalkanınızı kullanın. İstilacılara karşı savaşmak için ultra süper çöp adam oyunları savaş savaşçısı olun.
Çubuk Dövüş Oyunları Özellikleri:
Dövüş oynamak için kolay ve basit
Çevrimdışı dövüşen çöp adam oynayabilirsin
Harika çöp adam savaş parkuru hareketleri
Seviye atla ve kendini çöp adam oyunlarında donat

Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı
Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı


Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı
Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı

Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı
Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı

MOD Özellikleri*
1. DUMB DÜŞMAN

İNDİRMEK:

Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı v1.3 (Mod Apk) – MEGA TR

Süper Çöp Adam Dövüş Savaşı v1.3 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.