Superhero Robot: Hero Fight – Offline RPG v1.6 (Mod Apk)

Superhero Robot: Hero Fight – Offline RPG v1.6 (Mod Apk) Superhero Robot: Hero Fight – Offline RPG v1.6 (Mod Apk) Superhero Robot: Hero Fight – Offline RPG v1.6 (Mod Apk)

Superhero Robot: Hero Fight – Offline RPG v1.6 (Mod Apk)


Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü - Çevrimdışı RPG

Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü – Çevrimdışı RPG v1.6 (Mod Apk) – Savaş Diskinin kurtarıcı yeni dünya savaş alanına son derece güçlü dönüşü.

Bu macerada Superhero Robot: Hero Fight – Çevrimdışı RPG oyununun tüm kahramanlarıyla ciddi bir süper olarak savaşmaya devam edelim. Gittikçe daha fazla engele karşı, kahramanların tüm özel yeteneklerini keşfeder, birçok nadir karakter toplar ve sonunda en iyi Robot olmak için kazanmaya devam eder!

SONSUZ MAÇ – MÜKEMMEL BECERİ⚔️
Bu dövüş oyununda Superhero Robot: Hero Fight – Çevrimdışı RPG, her Robot onlara saldırmaya devam eden canavarlara karşı savaşmak zorundadır. Savaşmak ve onları vurmak için aşağıdaki kontrol butonunu kullanmak, yaralanmaktan kaçınmayı amaçlar. Yeterince beceri ve güçle donatırsanız, kahramanınızı herhangi bir savaşta kimsenin yenemeyeceği en iyi robot haline getirebilirsiniz. Birçok mükemmel beceriyle, bir Süper Kahraman Robot savaşçısı, şimdiye kadarki en güçlü süper haline geldi. Süper kahramanınızı, güç becerileri ve birçok silah ve kılıç koleksiyonuyla hiç yenilmemiş, benzersiz bir kişi haline getirmek.

GELECEĞİN SÜPER – ROBOTUN EN ÜSTÜNÜ💪
Bu çocuksu oyunda 4 süper kahraman Robotu seçeneğiniz var. Bunlardan biri çevik, canlı; diğeri güçlü ve nonpareil. Ancak robotun düşmanlara karşı koyması için savaş, sağlık ve savunmanın önemli olduğunu hatırlamanız gerekir. Ayrıca, süper’iniz için yükseltme yapabilir, birçok elmas, altın ve özel eşya satın alabilirsiniz. Robotlar, düşmanları hızlı bir şekilde yenmek için Savaş Diskinin gücünü, Savaş Diskinin yeteneğini ve Savaş Diskleri silahını kullanabilir.

GÜÇLÜ HAYVAN – TÜM ZORLUKLARI AŞIN ‼️
Bu RPG oyununda 4 zorlu modla kolaydan zora 7 haritada 100’den fazla aşamanın tamamını geçmek için, kilidi açmak, yükseltmek ve güçlü bir evcil hayvan kullanmak oyunu daha kolay kazanmanıza yardımcı olacaktır. En kullanışlı evcil hayvanı seçin, ona iyi bakın ve bu süper oyunun bu heyecan verici macerasında sizinle birlikte gitmesine izin verin.

RPG İLE KOMBİNE DEFENDER TD 🤩
Bu robot oyunu, RPG oyunları ve defans oyuncusu TD’nin yeni bir kombinasyonudur ancak çok çekicidir. Patronla savaşmaya ve üssünüzü korumaya devam etmeniz gerekiyor. Kulenize gelmeden önce tüm canavarları yenmelisiniz, o zaman en koruyucu Tanrısız olacaksınız.

PÜRÜZSÜZ GRAFİKLER ve CANLI TASARIMLAR 🎵
Superhero Robot çevrimdışı oyununun özel tasarımları ve canlı sesleri sizi şaşırtacak. Oyuncuların sadece çok sayıda eğlenceli deneyime sahip olmaları değil, aynı zamanda iyi ses ve çekici grafiklerle birçok heyecan verici savaş zamanı geçirmeleri harika.

SÜPER KAHRAMAN ROBOT: Kahraman Dövüşü – Çevrimdışı RPG en iyi ücretsiz oyun olmaya devam ediyor. Kesinlikle birçok unutulmaz deneyiminiz var. Bu oyun, oyuncuların profesyonel becerilere sahip olmasını gerektirir. Tehlikeli canavar robotlara karşı koyan, geleceğin dünyasını kurtaran bu dövüşte kahraman olmaya hazır mısınız?
Ücretsiz oyun indir – Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü – Çevrimdışı RPG ve bu mükemmel dönemi şimdi arkadaşlarınızla paylaşın!
Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü - Çevrimdışı RPG
Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü - Çevrimdışı RPG


Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü - Çevrimdışı RPG
Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü - Çevrimdışı RPG

Süper Kahraman Robotu: Kahraman Dövüşü - Çevrimdışı RPG
Süper Kahraman Robotu: Kahraman Dövüşü - Çevrimdışı RPG

MOD APK’sı:
1. Sınırsız Beceri
2. Tanrı Modu
3. REKLAM YOK

İNDİRMEK:

Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü – Çevrimdışı RPG v1.6 (Mod Apk) – YÜKLENDİ

Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü – Çevrimdışı RPG v1.6 (Mod Apk) – ZIPPYSHARE

Süper Kahraman Robot: Kahraman Dövüşü – Çevrimdışı RPG v1.6 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.