Superpower Squad v3.1.2 (Mod Apk)


süper güç kadrosu

Superpower Squad Apk Mod v3.1.2 (Mod Apk) Superpower Squad – The One sadece destansı bir PvP MOBA’sı değil, aynı zamanda Shooting ve Casual RPG’yi mükemmel bir şekilde birleştiren yeni bir mobil oyun kategorisidir. Çeşitlendirilmiş çok oyunculu rekabet, birçok farklı oyun modunda kendinize meydan okuyun.

Güçlü bir saldırı ve operasyon duygusu olan harita, fiziksel yıkımı ve çeşitli taktik kullanım yöntemlerini destekler.

Yarışmaya katılmak için benzersiz dövüş becerilerine ve yeteneklerine sahip kahramanları seçin, üstün dövüş becerileri ve oyundaki taktiklerin makul kullanımı sizi en son güldürecek!

Şimdi en sevdiğiniz silahı alın ve bu heyecan verici ve bağımlılık yapan destansı oyuna katılın!

Oyun kuş bakışı kullanır, ancak bu, bölgedeki tüm risk faktörlerini görebileceğiniz anlamına gelmez. Yine de etrafınızdaki duvarların, çimlerin ve gölgelerin arkasına saklanan düşmanların saldırısına karşı dikkatli olmalısınız. Öte yandan, çevredeki sığınağı pusuya düşürmek için de kullanabilirsiniz, bu çok ilginç olacak! Alev makineleri gibi tüm çevresel faktörler de yok edilebilir, bu sığınakları yok etmek için çim yakabilir, düşmanı bulabilir ve onları alabilir!

Lütfen bu ayarların mutlak olmadığını ve yağmur yağdığında çimenleri yakmanız durumunda hiçbir etkisi olmayacağını unutmayın! Ücretsiz ama makul! Bunu ilginç bulacaksınız, ancak kazanmak kolay değil.

Oyuncuların farklı tercihlerini karşılamak için çeşitli rekabet modları:

Normal PVP battle royale – klasik battle royale modu. 11 oyuncuyla birlikte izole bir ülkeye sürgün edildi. Kendinizi güçlendirmek için enerji arayın ve kazanmak için diğer tüm oyuncuları yenmek için stratejiler kullanın.

Mücevher savaşı – bu modda, 5 kişilik bir grup oluşturun ve diğerleriyle savaşın , Belirtilen süre içinde hangi takım daha fazla Mücevher alırsa kazanır!

Gelecekte, Superpower Squad-The One’ı Battle Royale Mobil Oyunlarının en iyisi yapmak için daha ilginç modlar başlatacağız. Lütfen şimdi indirin ve bize destek olun. Kesinlikle boş zamanınızı son derece heyecan verici ve ilginç hale getirin!

Oyun özellikleri.
Gerçek zamanlı ve hızlı tempolu çok oyunculu Battle Royale Mobil Oyunlar, heyecan verici ve ilginç hayatta kalma mücadelesi.
Yüksek derecede serbestlik, tüm çevresel faktörler yok edilebilir.
Dünyanın birçok bölgesinde lansman yapın, dünyanın her yerinden oyuncularla bir düello için yarışın.
Çeşitli oyun modları tüm oyuncuların ihtiyaçlarını karşılar.
Eşsiz becerilere sahip 50’den fazla kahraman karakter, toplaman ve geliştirmen için seni bekliyor.
Benzersiz çalışma görüntüleme sistemi, alışkanlığa göre yatay veya dikey çalışma değiştirilebilir.

Bize Ulaşın

Mevcut içeriği optimize etmeye ve yeni özellikler eklemeye devam edeceğimiz için mevcut sürüm oyunun nihai kalitesini temsil etmiyor. Oyunu beğendiyseniz, lütfen Facebook’taki tartışmaya katılın.

Superpower Squad Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/BRTO2/

süper güç kadrosu
süper güç kadrosu


süper güç kadrosu
süper güç kadrosu

süper güç kadrosu
süper güç kadrosu

MOD:
Mod Menüsü
>Sınırsız Cephane
>Anında Silah Yeniden Yükleme

Mod PVP’de çalışır; riski size ait olmak üzere kullanın.

İNDİRMEK:

Superpower Squad v3.1.2 (Mod Apk) – MEGA TR

Superpower Squad v3.1.2 (Mod Apk) – DOSYA BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –