Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders v6.2 (Mod Apk)

Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders v6.2 (Mod Apk) Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders v6.2 (Mod Apk) Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders v6.2 (Mod Apk)

Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders v6.2 (Mod Apk)


Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders

Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders v6.2 (Mod Apk)

Hiç ninja oyunlarında efsane olmak ya da evren savaşlarına katılmak istediniz mi? Güçlü bir sopa dövüşçüsü olarak yepyeni bir maceraya hazırlanın, ancak çekici kıyafetler ve kılıç ve ışın kılıcı gibi güçlü silahlarla! Düşmanlara saldırmak ve istediğiniz kahramana dönüşmek için silahları toplamak ve yükseltmek için en yoğun samuray oyunlarından birine katılalım! Çevrimiçi en yeni 3d dövüş oyunlarından biriyle savaş alanını, kavgayı, yaramazlığı ve kargaşayı deneyimleyin. SUPREME SABERMAN: STICKMAN FIGHT UZAY İstilacılar’da bu evrenden canavarlar, robotlar ve uzaylılar dahil olmak üzere uzay istilacılarıyla çarpışın.

En yeni yüksek teknolojili samuray oyunlarından birinin sıcaklığını hissedin. Galaksi kavgasına katılmak için bu sopa savaşı oyununa girin!

Çubuk ninjamız bir zamanlar sopa ailesiyle barış içinde yaşıyordu, ancak galaksiler arasında savaşlar oldu. Tüm evreni fethetmeye çalışan diğer galaksilerden gelen çöp adam parçaları da dahil olmak üzere istilacılar oldu. Sevdiklerini korumak için galaksi savaşçıları ekibiyle tehlikeli sopa savaşına kaptan olarak katıldı. Savaşçımız ve onun ışın kılıcı, babasının kılıcı, başlangıçtan beri şanlı bir şekilde savaşıyorlar ama savaş alanı zaman geçtikçe daha da yoğunlaşıyor. Bu yüzden artık takımı bölmek ve bireysel olarak savaşmak zorundalar. Bu arbedede bir kaptan olarak sadece takımı denetlemek ve planlamakla kalmamalı, aynı zamanda elinden gelenin en iyisini yapmalıdır. Galaksi düşmanlarının evimizi ele geçirme şansını durdurmak için.

Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders’da – tek bir uygulamada en iyi galaksi samuray oyunlarınız, tüm evreni kurtarmak için her savaş alanında savaşacaksınız. Canavarların dünyamızı fethetmesine izin verme. Genellikle, sihirli bir kılıçla her canavara karşı bir kavga kazanırız, bu nedenle, bu oyunda, savaşçı kaptanınız bir ışın kılıcı taşıyacak ve her aşamada bir canavara saldırmak zorunda kalacak, ardından savaşlardan meraklıları ve kaynakları toplayacak ve şansınızı yükseltmek için şanslı dönüşler toplayacak. güç ve ışın kılıcı, daha güçlü olmak için silahların ve kalkanların kilidini açın. Her aşamadaki istilacılar bir canavar, bir uzaylı, bir robot ve hatta klonlanmış çöp adamlar olabilir. Böylece sadece uzaylıların savaşından değil, aynı zamanda harika bir sopa savaşından da keyif alacaksınız. Bunun çevrimiçi oynayabileceğiniz en iyi samuray oyunlarından ve 3d dövüş oyunlarından biri olduğu söylenebilir!

Bu süper sopa savaş oyunu, son derece basit bir oyun mekaniği aracılığıyla mutlu anlar sağlar – sadece bir dokunuş. Bir ışın kılıcı veya eski bir kılıçla düşmanları vurmak için, her bir eğik çizginin doğruluğunu kontrol etmek için dokunmanız yeterlidir. Kendinizi korumak için ayrıca bir dokunuş yapın. Daha sert patronların ve muhteşem kıyafetlerin kilidini açmak için atılım seviyeleri. Sonunda, dünyayı korumalısın ve düşmanların sadece bir dokunuşla dünyamızı ele geçirmesine izin verme. Ayrıca, gerektiğinde her zaman ekstra malzeme olacak, böylece her aşamada canavarı yenmeye daha fazla odaklanabilirsiniz.

ÇEVRİMİÇİ EN SEVDİĞİN 3D DÖVÜŞ OYUNLARINDAN BİRİ

Çeşitli Savaş Süitleri
Çubuk kaptan, sopa demir, sopa ss ejderha, kurt savaşçı gibi 100 destansı ve çekici kostümle boyun eğmez bir kaptan, gizemli bir ninja ve daha fazlası olun… Bu haydut benzeri oyunda. Bunlar, her kavgayı kazanmak için yükseltmenizi bekleyen muhteşem efektlerle birlikte gelir. Sadece kostümler değil, silahlar da iyi. Her dövüşte yeni bir kılıç elde etme şansınız olacak – daha sonra her gergin savaş bölgesinde canavarı yenmenize yardımcı olacak muhteşem ışın kılıçları.

Her Çöp Adam Dövüş Savaşında Eşsiz Eğlence
Çevrimiçi 3d dövüş oyunları arasında, Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders, samuray oyunlarından, eğlenceli çevrimiçi dövüş oyunlarından ve yıldız çatışmaları temasından zevk alır, böylece mobil cihazlarınızla fütüristik bir savaş alanına sahip olabilirsiniz, ancak basit bir oyunla bir dokunuş yapın. Güzel 3d grafikler, canlı sesler ve süper basit oyun ile çevrimiçi veya çevrimdışı her yerde oynayın. Bu sopa dövüş oyunu kesinlikle size harika rahatlatıcı anlar ve galaksi düşmanlarının evimizi fethetme şansından kurtulmak için hayali bir savaş verecektir.

Yolculuğunuza başlayın, maceraya katılın ve en iyi ücretsiz 3d dövüş oyunlarından biri olan Supreme Saberman ile en güçlü sopa savaşçısı olmak için dünya barışını koruyun!

Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders
Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders


Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders
Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders

Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders
Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders

MOD Özellikleri*
1. Menü
2. Tek Vuruşta Öldürme

İNDİRMEK:

Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders v6.2 (Mod Apk) – MEGA TR

Supreme Saberman: Stickman Fight Space Invaders v6.2 (Mod Apk) – SÜRÜCÜ BAĞLANTISI

– Sponsorlu Bağlantılar –

İstek ve önerilerinizi yorumlarda belirtebilir bizi Facebook’ta takip edebilirsiniz.